sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

DTaras    1956

galan - weź to rozwiń. Fopiero zaczęli analizy a Ty już wiesz jakie i czy wogóle to będą kwoty? Poza tym napisz czy uwzględniłeś metan, azot i siarkowodór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Tych które wierzą w Rydzyka i Jarosłąwa zawsze dziewicę i są 60+ 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1956

Tak miało być: Myślę, ogarek, że nikt nie zasługuje aby aż tak się nad nim pastwić. Zostaw, samo zdechnie albo wyjdziesz na dewianta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7644

Przecie już była mowa w Brukseli o redukcji hodowli bydła bo najbardziej trują jak nie  słuchasz to nic nie wiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Ulman napisał:

Tych które wierzą w Rydzyka i Jarosłąwa zawsze dziewicę i są 60+ 

A ty  jak  popierasz  to   chamstwo  i  plugastwo   które  wypełzło  na  ulice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, galan99 napisał:

Wojsko na ulicę wydać broń i zastrzelić każdą co drze ryja i będzie spokój jak było w s 1981 roku .

Wystarczy żeby zobaczyły jak się krew leje na ulicy, to zesrały by się ze strachu i zaraz  wojny by się odechciało, sraki wiedzą co to wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1956

Krew.. Sraki się dostaje już jak Ci kule zaczynają wokół świstać zatem proponuję nie cwaniakować o wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593
2 minuty temu, Denwer napisał:

A ty  jak  popierasz  to   chamstwo  i  plugastwo   które  wypełzło  na  ulice 

Takie samo chamstwo zaprzaństwo  masz codziennie w TVPis , GP, u Rydzyka (choć tu jest wersja light)  Wiem że "nie waszość" jest z automatu potępiana i odrzucana bo przecież jest tylko jeden wódz, jedna prawda , jedna partia, jedna racja a wszyscy pozostali którzy maja inne zdanie są wrogami, opozycja , wichrzycielami wrogim elementem itp. Dokładnie tak jak za komuny do której PIS ma wieeeeelkie powinowactwo.

  • Like 2

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Ulman napisał:

Wiem że "nie waszość" jest z automatu potępiana i odrzucana bo przecież jest tylko jeden wódz, jedna prawda

To  popierasz  to   chamstwo  i  plugastwo  co  wypełzło  na ulicę ??   Tak/Nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Nienawiść rodzi nienawiść. Pisu nie lubię, ale nikomu źle że życzę. Jednak przed sądem niektórzy politycy powinni stanąć. 

Kościół powinien tak zrobić. Powinni każdej osobie która znieważa kościół zakazać ślubu i pogrzebu. 

Teraz strajkują a za chwilę z dzieckiem będą chcieli chrztu. Zamknąć przed takimi drzwi. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2032
3 minuty temu, Denwer napisał:

To  popierasz  to   chamstwo  i  plugastwo  co  wypełzło  na ulicę ??

Jak można na tak zadane pytanie odpowiedzieć skoro autor nie określił kogo ma na myśli policje z gazem czy kobitki 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593
10 minut temu, Sean napisał:

Wystarczy żeby zobaczyły jak się krew leje na ulicy, to zesrały by się ze strachu i zaraz  wojny by się odechciało, sraki wiedzą co to wojna.

Następny  intelektualnie upośledzony  w swej bezsilności wobec kilku krzyczących bab Buuuuchaaachaaaaaaa 🤣

5 minut temu, Denwer napisał:

To  popierasz  to   chamstwo  i  plugastwo  co  wypełzło  na ulicę ??   Tak/Nie 

To nie jest tak jak w twojej sekcie że wszystko łykasz jak indor kluchy. Wiekszość postulatów popieram, niektóre zachowania  - nie. Założe się że ci się to w głowie nie mieści ale myslący ludzie mogą to rozróżniać.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
11 minut temu, leszek1000 napisał:

Powinni każdej osobie która znieważa kościół zakazać ślubu i pogrzebu. 

sie płaci się wymaga .                       natomiast co do gazu policji to już trzeba podchodzić indywidualnie , nie raz nie użycie jakiegolwiek srodka prowadzi do demolki przestrzeni 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ulman napisał:

 

To nie jest tak jak w twojej sekcie że wszystko łykasz jak indor kluchy. Wiekszość postulatów popieram, niektóre zachowania  - nie. Założe się że ci się to w głowie nie mieści ale myslący ludzie mogą to rozróżniać.

Czyli  jesteś  w kontrze   do  Konfederacji??  a to dobre  🤣

A  wiesz  że  to   JKM  powiedział  że  to  chamstwo  i  plugastwo  wypełzło  na ulicę  warszawy  jakiego  jeszcze  nie  wiedział  😎 😎 nie  PiS   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

To się nazywa mieć swoje zdanie a nie małpować każdą partyjną  opinię  bezwolnie jak intelektualnie niewydolny

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
1 godzinę temu, ogarek napisał:

No tak to przecież dzieci kuszą księży.... 😜

Umie było tak przychodzi gościu pyta się czy tu gwalcą ja muwię  że nie może na drugiej wiosce noi poszedł. Przychodzi na drugi dzień i pyta się czy tu  gwalcą ja mówię starcze gdzie indziej może gwalcą. Patrzę wraca za trzy godziny nogi jakby ocen na beczce przepłyną nie wiem co mu się stało? Ale od tamtej pory poskoniczenie świata głosi 😅że wszyscy kapłani to pedofile i gwałciciele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, debrzyna napisał:

Jak można na tak zadane pytanie odpowiedzieć skoro autor nie określił kogo ma na myśli policje z gazem czy kobitki 

kurna. dobry jesteś. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1956

Chamstwo i plugastwo wypełzło na ulice już dawno. Pełza tak sobie po równo wszędzie - także i pośród demonstrujących kobiet. W moim regionie były demonstracje i żaden pomnik czy kościół nie ucierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
43 minuty temu, Ulman napisał:

Tych które wierzą w Rydzyka i Jarosłąwa zawsze dziewicę i są 60+ 

JKM  tak  mówił  że  większość  kobiet  jest  przeciw  aborcji   Kłamał  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, Ulman napisał:

Następny  intelektualnie upośledzony  w swej bezsilności wobec kilku krzyczących bab Buuuuchaaachaaaaaaa 🤣

To nie jest tak jak w twojej sekcie że wszystko łykasz jak indor kluchy. Wiekszość postulatów popieram, niektóre zachowania  - nie. Założe się że ci się to w głowie nie mieści ale myslący ludzie mogą to rozróżniać.

Sam zbadaj swoją intelektualność i  naucz się czytać co napisałem, chyba że razem z nimi chcesz wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593
2 minuty temu, Denwer napisał:

JKM  tak  mówił  że  większość  kobiet  jest  przeciw  aborcji   Kłamał  ???

Nie ma żadnego związku  Jak  sa przeciw to przecież nikt im nie każe aborcji wykonywać. 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj