Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19728

Tak tak pokazuje ale to co wygodne

32 minuty temu, Bartek933 napisał:

Może może

Wysrać się  bez pozwolenia może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

protest jest na tyle potrzebny by pokazac ze są rolnicy i maja problemy tylko oile  był minister to albo jechac do domów albo puszczać ruch co 10 minut . wczesniej tez były chyba protesty to przeszły bez echa , tylko co dalej ?  trzoda chlewna to jedyna branza rolnictwa w którym przewage bierze produkcja w innych krajach europy , bo chyba reszte branzy mamy my przewage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Sejm zablokować i nikt by nie miał do rolników pretensji. Serio myślicie ze z każdym problemem ministrer idzie do prezesa?

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, jarecki napisał:

protest jest na tyle potrzebny by pokazac ze są rolnicy i maja problemy tylko oile  był minister to albo jechac do domów albo puszczać ruch co 10 minut . wczesniej tez były chyba protesty to przeszły bez echa , tylko co dalej ?  trzoda chlewna to jedyna branza rolnictwa w którym przewage bierze produkcja w innych krajach europy , bo chyba reszte branzy mamy my przewage .

o jaką przewagę ci chodzi, czy masz na myśli produkcję pomidora, bo ja nie słyszałem zbyt dużo o przewagach PL.

https://www.wykop.pl/link/1633746/najwiekszy-kompleks-szklarniowy-swiata/

 

nikt wam nie broni produkować taniej warzyw od hiszpanów, czy świń od duńczuków w celu zalania Europy tanim szajskim żarciem.

Jeśli tego nie potraficie to nie znaczy że wolno wam blokować drogi.

 

Jeśli macie jakieś si do supermarketów, zablokujcie wejścia i parkingi aby nie mogli sprzedać swojego towaru, ale się odpierd**lcie od ludzi na drodze, a przede wszystkim nie utożsamiajcie tych blokad z rolnikami bo mi i innym wstyd robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cantstop    270
1 godzinę temu, damianzbr napisał:

Pokrzyżowała plany to mało powiedziane. Naraziła mnie na straty finansowe z powodu nie wywiązania się z umowy. Czekam na decyzje jak duże obciążenie finansowe będzie na mnie nałożone.

I to wszystko przez jakiś debili którzy coś czuję że mają w d. rolnictwo, tylko jako opozycja przygotowują sobie grunt przed wyborami.

Drzwi do klozetu sobie zablokuj.

a co,w ciężarówce siedzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

jakieś pierdoły w tvp z sejmu Morawieckiego pokazują nonstop, 

Blokada powinna być przed bramką, wtedy właściciel straci i państwo na podatkach :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@cantstopMiał bym mniejsze zmartwienie gdyby moja praca polegała na samym siedzeniu w ciężarówce, niech właściciel się martwi, tu jest z goła zupełnie na odwrót. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
55 minut temu, soltys48 napisał:

Teraz widziałem a AGROBZDETACH jak to rolnik zły 

Dokładnie zły i pazerny ylko kolejne hektary mu w głowie i dotacje a jak nie to hejda na drogi dziadostwo za 5 groszy  powinni wziąć pały i rżnąć tą chołotę w tych kamizelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tirowcy i właściciele dziadtransów wielce oburzeni bo droga publiczna zablokowana w ramach protestu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
Chłopy pola na zime poorali. Zwierząt nie mają bo postepowi nie będą za grosze pracować to mają czas drogi blokować i narzekać na cały świat.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz rację z pazerności .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
58 minut temu, damianzbr napisał:

o jaką przewagę ci chodzi, czy masz na myśli produkcję pomidora, bo ja nie słyszałem zbyt dużo o przewagach PL.

https://www.wykop.pl/link/1633746/najwiekszy-kompleks-szklarniowy-swiata/

 

nikt wam nie broni produkować taniej warzyw od hiszpanów, czy świń od duńczuków w celu zalania Europy tanim szajskim żarciem.

Jeśli tego nie potraficie to nie znaczy że wolno wam blokować drogi.

 

Jeśli macie jakieś si do supermarketów, zablokujcie wejścia i parkingi aby nie mogli sprzedać swojego towaru, ale się odpierd**lcie od ludzi na drodze, a przede wszystkim nie utożsamiajcie tych blokad z rolnikami bo mi i innym wstyd robicie.

Nic nie rozumiesz. Duńczycy mogą i za darmo oddawać swoje świnie do zakładów bo te zaklady to ich własność i dostaną cały zysk i tak w dywidendzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
54 minuty temu, damianzbr napisał:

@cantstopMiał bym mniejsze zmartwienie gdyby moja praca polegała na samym siedzeniu w ciężarówce, niech właściciel się martwi, tu jest z goła zupełnie na odwrót. 

 

jezeli protest tobie nie odpowiada  to wez jakis rodzaj notatki od policji zestoisz na tej drodze , i bedziesz mogł sie domagać w procesie cywyilnym pokrycia kosztow strat bo protest jest nielegalny zbieraj dokumenty ktore mogą potwierdzic twoją strate  .  jezeli sprawa niebył poruszana na forum to blokujący droge nielegalnie mogą byc  zmuszeni do odpowiedzialnosci finansowej za straty osob powstałych z powodu braku przejazdu . a wiekszym zagrozeniem bedzie import warzyw z ukrainy niz te tunele co podaes w linku

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
44 minuty temu, Partyzant85 napisał:

Tirowcy i właściciele dziadtransów wielce oburzeni bo droga publiczna zablokowana w ramach protestu :D

Widać jak wam zależy na dobru ogółu gdy na dzień dobry drwisz z krzywd drugiego. Stado niedorobów którzy widzą własny czubek nosa zablokowało drogę i się cieszy że sąsiad ma straty.

Z tego co słyszałem od świadków zdarzenia, wyszczekany chłopaczek z filmiku na FB jest sterowany przez kogoś z góry i w związku z tym tam na drodze telefonicznie były mu przekazywane instrukcje jak ma postępować.

Coraz bardziej mi to śmierdzi POpapraną opozycją. Ludzie bądźcie czujni i nie dajcie się zwieść. Kolejna kadencja ludzi z PO w sejmie po przez grabierz doprowadziła by do upadku ten kraj, ludzi z majątków prywatnych też by wywłaszczyli. 

N arazie rządzi prawica i granic nam nikt nie pozamykał jak się każdy bał i zachód nie przestał kupować u nas. Sytuacja nie jest super ale jest lepiej, niż było. Więc radzę na razie tego nie ruszać.

 

23 minuty temu, KARGO napisał:

Nic nie rozumiesz. Duńczycy mogą i za darmo oddawać swoje świnie do zakładów bo te zaklady to ich własność i dostaną cały zysk i tak w dywidendzie. 

Mam rozumieć, to że nie potraficie w PL mieć swoich zakładów na własność aby odstawiać świnie za darmo i dostawać zysk w dywidendzie?

Czy jeszcze czegoś innego nie rozumiem?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Tak właśnie powinieneś to rozumieć. Tak będzie z takimi firmami jak i grupami producenckimi, czymkolwiek by się nie zajmowały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

co ma być z tymi firmami, oświeć mnie.

Był poruszany temat grup od pieczarek, czy hodowców drobiu. Nie słychać aby strajkowali mimo to że też mają ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolejny PISlamista który oprócz czubka własnego nosa widzi wszędzie opozycję próbującą obalić rząd :D

A jak to ci sie krzywda stała ? Bo droga publiczna nieprzejezdna z powodu protestu? Równie dobrze mogłaby być nieprzejezdna bo jakiś TIR mogłby leżeć w poprzek drogi na wszystkich pasach i do kogo miałbyś pretensje? Siedzisz w branży transportowej i musisz się liczyć z różnymi mniej lub bardziej losowymi zdarzeniami  które uniemożliwią Ci wywiązanie się z umowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15391

Szkoda ministra że musi tam marznąć. Jak było do wyboru polski warchlak lub zagraniczny to każdy brał zagraniczny bo lepiej rośnie a z polskiego drwili, jak teraz rynek zalał zachód  i polskie upadło to bida że polskiego niema i trzeba strajkować i zmuszać do kupowania polskiej żywności.

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez extrabyk
      Oto kolejny przykład jak świat polityki i biznesu potrafi zarobić na czyimś nieszczęściu. Tu akurat zabłysnęli politycy PISu ale prawda jest taka,że takie "kwiatki" rosną podczas panowania każdej opcji politycznej i w każdym kraju z tą różnicą, że w większości krajów sprawa ucicha i prawie nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności a jest kilka takich państw gdzie za takie coś jest "czapa"...no cóż co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szansę być ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj