Polecane posty

mf362    1120
2 minuty temu, mf362 napisał:

Jaki rozmiar?

 

Za dwie 1300razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Tak,wtedy sztuka kosztowała 650zł.Ciągnik pracuje na 15ha,dodam że pracował niejednokrotnie w lesie,jazda po pniach,gałęziach,opony na to byly nieczułe.Ogólnie po skończonej pracy wyjeżdżam do stodoły,mimo tak wielu lat nie są nawet polasowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Mam takie na oku.

550zl za sztukę .

Bieznik chyba 2cm

Warto?

Ryzykowac z przedniej osi?

 

Screenshot_2018-01-10-20-24-43.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175

Nie lepiej dołożyć 250zł i kupić te kabaty?

Wiem wiem, te to radialki, cud miód i niemiec płakał jak sprzedawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

ja bym brał, jeśli nie uszkodzone, mięsa jeszcze jest i z pewnością będą trzymać nie gorzej niż nowe diagonalne


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Ja bym nie bawił,tylko poszedł kupił Nowe Taurusy i byłby spokój na 10 lat co najmniej.Od c-360 nie ma co wymagać cudów w uciągu ale nowe to nowe.Na tych 5 góra 7 lat przejeździ i znowu nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
15 godzin temu, piotrp88 napisał:

Nie lepiej dołożyć 250zł i kupić te kabaty?

Wiem wiem, te to radialki, cud miód i niemiec płakał jak sprzedawał.

Oczywiście że lepiej, ale taka mentalność więc i uciecha dla sprzedającego jak zamiast zapłacić za utylizację to jeszcze 500 zarobi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Tylko w jakim celu pragniesz kupić starą, łysą oponę? - zjechać z pola do warsztatu?!
Dużo lepszym rozwiązaniem jest kupno nowej, średniej klasy opony.

  • Like 1
  • Haha 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Rozmiar 16.9R28.

Cos takio troche .

Ale nowa taka to 2tys.

Potrzebuje szerszych opon na laki podmokle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
1 godzinę temu, bears napisał:

Oczywiście że lepiej, ale taka mentalność więc i uciecha dla sprzedającego jak zamiast zapłacić za utylizację to jeszcze 500 zarobi xD

Chyba masz racje .

Lepiej sie wstrzymac i kupic nowke.

Zawsze jest pytanie czemu ktos zmienia ,moze byly problemy z oponamikręgosłupem albo zmienia na szersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

To zależy jak dużo jeździsz ciągnikiem,czy jeździsz dużo po asfaltach,czy ciągnik jest zarejestrowany..Jeżeli tak to nie warto, a Jeżeli pracuje na miejscu przy srednich pracach na miejscu to warto brać,wydusić tą stówę..one za 10 lat będą łyse a będą się toczyć.Guma wygląda solidnie,bieżnik na moje oko 3 cm,jak całe to brać.Opony na 15lat, w tym drugim wariancie,i o ile ciągnik będzie garażowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Co ma do opon jak jest ciągnik zarejestrowany? Zamiast dać te około 3 tyś na sprawdzone radialki  to kombinują.Oszczędzają na oponach i olejach a potem płacz że coś nie jest z maszyną.Ja mówiłem że opony  się kupuje raz na 10 lat a nie na 5, wyłożysz większa kwotę przy 60-tce powinny sporo posłużyć.Chcecie to dziadujcie ale nie narzekajcie że ciągnik ma słaby ciągnik czy coś zaraz z oponą sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Mając ciągnik który przechodzi badania techniczne będzie zmuszony prawdopodobnie po 7 latach wymienić je z powodu zużycia bieżnika,nie dostanie przeglądu.W tym drugim wariancie,jak pracuje przy grabiarce,kosiarce, warto brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Ciagnik jest zarejestrowany i duzo po asfalcie nie jezdze.

Radialki lubie za lepszy uciag i przy moich mozliwosciach to chyba nigdy ich nie zedre do zera.

Stare stomil R14.9 mam z 93 roku..bieznik 2.2cm .

Tylko przeciera mi detke co 2/3 lata .

W jednym kole.

I kusi mnie na 16.9:)

Nowe kupic to juz przezyja ciagnik:)gdyby nie ta przecierajaca wk***iajaca detka to jeszcze z 10 lat te stare wytrzymaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Można dać Fartuch pod dętkę powinno pomóc choć nie wiem czy coś takiego dostaniesz,Lub wyciąć z starej dętki taki fartuch.Też mi szczypało dętkę  rozbierałem koło 3 razy w ciągu sezonu bo opona się rozlatywała,się wkurzyłem kupiłem nowe opony i od tamtej pory spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1458

Przy takiej wysokości bieżnika nie będziesz miał uciągu, a wydać 1100 zł na te to jakieś nieporozumienie, nawet przeglądu nie zrobisz... Zaraz się znawcy zlecą że zagraniczne opony to tak jak zagraniczne pługi, łyse opony w polu lepiej ciągną od nowych polskich, a pług sam orze, że po zjeździe z pola w baku jest więcej paliwa niż przed wjazdem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
11 minut temu, Adi96 napisał:

Można dać Fartuch pod dętkę powinno pomóc choć nie wiem czy coś takiego dostaniesz,Lub wyciąć z starej dętki taki fartuch.Też mi szczypało dętkę  rozbierałem koło 3 razy w ciągu sezonu bo opona się rozlatywała,się wkurzyłem kupiłem nowe opony i od tamtej pory spokój

Talku wsypalem to troche w czasie wydłuża się :-)

Dodam ze prawe kolo na rancie od srofka ciagnika.

To co jezdzi w bruzdzie.

A wolno stosowac detki do nowych radialek?

Bo jakie to by trzeba miec szczelne felgi by bezdetkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

A czemu nie można stosować? Felgi w c-360 nadają się na bezdętkowe tylko trzeba mieć równe ranty i zmienić całą fajkę na bezdętkową ten temat już był poruszany tutaj.Dętki można stosować do nowych radialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Piszesz że nie zedrą się czyli ciężkich prac nie prowadzisz,uciąg nie jest priorytetem.Duś go przez telefon za 8 słów,mów że za 5 lat będziesz musiał je wyrzucić zedrą się na drogach i przyjdzie kupować następne bo przeglądu nie dostaniesz.

Edytowano przez Alamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

To się sprzedający ucieszy, że pozbył się łysych opon i jeszcze ktoś za nie zapłaci i to dobrze zapłaci. :D

  • Thanks 1
  • Haha 2

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

@Alamo Typowe gadanie złotówy co jest w takiego w tych  oponach że lepiej kupić te  niż nówki z gwarancją.Używki się kupuje jak ktoś cche sprzedać ciągnik lub fundusze nie pozwalają,tu kolega ma fundusze tylko nie wiem nad czym się zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825
23 minuty temu, AlaCapone napisał:

To się sprzedający ucieszy, że pozbył się łysych opon i jeszcze ktoś za nie zapłaci i to dobrze zapłaci. :D

He he dokładnie. Sam tak sprzedałem dwie łyse  w 80-ciu procentach 18,4r34   300 zeta sztukę i za 300 dwie 11,2r20. Interes  życia bo z tym na prawdę nie ma co zrobić. 

  • Like 1

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
19 minut temu, seweryn20 napisał:

He he dokładnie. Sam tak sprzedałem dwie łyse  w 80-ciu procentach 18,4r34   300 zeta sztukę i za 300 dwie 11,2r20. Interes  życia bo z tym na prawdę nie ma co zrobić. 

Może przy okazji podaj ile kosztowała cię nowa sztuka.Rozumiem że ciągnik pracuje jako główny.Nie widzę tu sensu porównywać w ten sposób,skoro dał do zrozumienia że ciągnik nie jest intensywnie użytkowany.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj