seweryn20

Members
 • Ilość treści

  12074
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

825 Excellent

O seweryn20

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 01/07/1977

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  B-B

Ostatnio na profilu byli

30227 wyświetleń profilu
 1. https://allegro.pl/podstawa-filtra-paliwa-mtz-belarus-oryginal-i7544334389.html To jest zamiennik podstawy filtra starego typu do ruskiego. Link podstawy który wstawiłeś ma trzy wloty do wyboru z trzech stron i wylot od góry.
 2. Spoko. Bo tak zdanie zbudowane że co innego z niego wynika.
 3. Pierwsze piszesz że pompa nie trzyma a potem że za "nieopadanie" jest winna pompa lub zawór. Pomijam fakt że koledze nie chce podnieść cięższej maszyny.........
 4. Ta... To kup wóz gwoździami zbijany. Od lat w zakładach przyczep elektrodą i nie spawają jedno... Drugie to skąd taka fascynująca myśl?
 5. seweryn20

  Mtz 82

  W każdej chwili możesz zmienić samą pokrywę. Mtz-ty za 25 koła są za stare żeby mieć biegi z boku.
 6. Zębatka jest nabijana na wałek pompy i zdaje się nie jest dostępna osobno a jedynie z całą pompą. Zębatka na wał jest dostępna bez problemu. Przerabiałem to u siebie w zeszłym roku lub dwa lata temu. Nawiasem mówiąc to ta pompa do turbo jest z silnika mtz-50. On pracuje na mniejszych obrotach niż mtz-82 i dla tego miał napęd pompy o innym szybszym przełożeniu. Po prostu przełożyli to do d-245.
 7. W całej serii tego silnika od d-240 do następnych d-245 i podobnych jest jedna taka sama pompa. Różnica jest w napędzie. Silniki doładowane mają na wale większą a na pompie mniejszą zębatkę i przez to większą wydajność.
 8. Ciężko powiedzieć co montowane fabrycznie ale z tego co widzę to albo lewa albo obie są z korbami w ciągnikach fabrycznych. Możliwe że jest to opcja.
 9. W mechaniźmie tylko dwie rzeczy są wymienne łożysko oporowe u widełki. Jak poleciała zębatka lub zatarło śrubę to do wymiany całość. Co do ceny te najdroższe są pewnie do 1025 lub 122, różnię się trochę. W miarę możliwości szukaj białoruskiego oryginału.
 10. No właśnie dla tego pytam. Ogólnie to i tak wystarczy z jednej strony. Odnośnie wytrzymałości nie ma problemu z obiema. Decyzja należy do ciebie.
 11. Dolna część w obu jest taka sama z tym że z korbą wszystko nasmarowane i kręci się lżej. W rzymskiej gwint na wierzchu i różnie z tym bywa. Jeśli nie masz maszyn gdzie trzeba regulować rzymska wystarczy.
 12. Mam oba z korbą i urwałem wał na którym są ramiona ciężarem trzy tony na progu zwalniającym. Obojętne które założysz, wieszaki nie są najsłabszym punktem podnośnika.
 13. Pewnie. Nie ma ograniczeń wagowych jeśli chodzi o ciągniki.
 14. Możesz. Nie ma ograniczenia tonażowego. Nie wolno ci za to ciągnąć przyczepy czy przyczep specjalnych jakimi jest np. rozrzutniki wszelkiego radzaju, beczka czy samozbierka.
 15. seweryn20

  filtr oleju mtz

  1- zawór bezpieczeństwa zabezpieczający filtr oleju przed uszkodzeniem. 2- zawór bezpieczeństwa zabezpieczający chłodnicę oleju przed uszkodzeniem. 3- Zawór bezpieczeństwa ustalający maksymalne ciśnienie w magistrali silnika.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj