Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Forum rolnicze
Zdjęcie

Belarus 820 oceny/opinia

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 sloneczniktv

sloneczniktv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 12:10

Belarus 820 oceny/opinia Witam.
Co sądzicie o belarusie 820 ?
Czy w nich jest ta sama wada co w starych mtz 82(trochę porobi a potem leci z nich wszędzie olej)
Interesuje mnie on na krzyżakowym moście,synchronizowanej skrzyni biegów.Co jeszcze się przydaję ??/
http://otomoto.pl/mt...owy-A88722.html
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
Belarus 820 oceny/opinia Dzisiaj, 19:13
  •  

#2 yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 783 postów
  • 7665259
  • Zainteresowania:Nie pobieram korzyści majątkowych z gospodarstwa, wszystko co na zdjęciach należy do moich rodziców, więc nie pytajcie co jak i dlaczego bo to nie mój kawałek chleba;)
    Firma Dach System, wykonastwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 13:08

Belarus 820 oceny/opinia Takich tematów jest bardzo dużo więc nie wiem po co zakładasz nowy, kolejna sprawa-820 nie ma synchronizowanej skrzyni biegów, najbliższy modelowi 820 jest Belarus 920 i tam masz już synchro i powiedzmy, że hydraulikę BOSHA;]nasz 952 sie nie poci ale podejrzewam, że z czasem zacznie więc wnioski proste-belarus to belarus;]

Edytowany przez yahooo777, 11 wrzesień 2011 - 13:09.

• 0
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#3 piotrb14

piotrb14

Yamaha Tyros

• Members
  • PipPipPip
  • 2036 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 14:23

Belarus 820 oceny/opinia ale jest prosty w budowie i wrazie co zrobisz wszystko sam bez potrzeby specjalistycznego serwisu... nie ma elektroniki i komputerka także mniej kłopotu za jakiś czas... Ja mam tylko serię 1025 i jestem zadowolony ( mam już około 130 mtg) i śmigam z zadowoleniem... tylko mówię od razu nie wierzcie w hydraulike bosha i most przedni carraro - one są robione na licencji tych marek... przykładowo pułośka w carraro w przednim napędzie ma 35 mm chyba a w mtz już 37 i to jedyna różnica... Bajki że się leje itp. że non stop się psują to bzdury... to jest traktor w pole a nie na pokazy to jest moje zdanie..
  • 0
>> kliknij strzałkę <<
serdecznie zapraszam na mój profil (galeria,blog)

#4 Mariusz x

Mariusz x

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1905 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 15:12

Belarus 820 oceny/opinia Jak przepracujesz 5000 mth to wtedy napisz jaki belarus jest bezawaryjny, 130 mth to tyle co nic.
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#5 piotrb14

piotrb14

Yamaha Tyros

• Members
  • PipPipPip
  • 2036 postów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 15:16

Belarus 820 oceny/opinia w okolicy są 3 belarusy 1 ma 9 lat drugi 14 a trzeci 4 lata i nie było zadnych awari... mają już grubo ponad 5 tys i jeżdzą dajej... a po 2 nie wiem kiedy najeżdzę 5 tys mtg jak ja rocznie robię po 150...
  • 0
>> kliknij strzałkę <<
serdecznie zapraszam na mój profil (galeria,blog)

#6 yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 783 postów
  • 7665259
  • Zainteresowania:Nie pobieram korzyści majątkowych z gospodarstwa, wszystko co na zdjęciach należy do moich rodziców, więc nie pytajcie co jak i dlaczego bo to nie mój kawałek chleba;)
    Firma Dach System, wykonastwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów

Napisany 11 wrzesień 2011 - 23:17

Belarus 820 oceny/opinia 1700 mtg i jedynie pęknięty naciąg i za mało dokręcony przewód wychodzący od rozdzielacza;) ogólnie suchy jeszcze mój jest ale podkreślam JESZCZE;]
  • 0
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#7 milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8102 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 wrzesień 2011 - 23:32

Belarus 820 oceny/opinia http://www.agrofoto....ze-belarus-820/
Do tego rade poczytać dział o tych ciągnikach.
Zamykam
  • 0
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)