Skocz do zawartości

Zdjęcie

AgroFotoPedia - kategorie - propozycje

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 15 sierpień 2008 - 16:49

AgroFotoPedia - kategorie - propozycje W tym temacie będziemy zgłaszać propozycje kategorii w naszej encyklopedii rolniczej.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AgroFotoPedia - kategorie - propozycje Dzisiaj, 23:58
  •  

#2 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 15 sierpień 2008 - 22:52

AgroFotoPedia - kategorie - propozycje jak dla mnie podział jest ok tylko mam jedno pytanie zasadnicze - jak dodać artykuł bo kombinowałem na kilka sposobów i mi to nie wyszło
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#3 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 08:36

AgroFotoPedia - kategorie - propozycje wchodzisz na strone, na której ma sie pojawic link, edytujesz ja dodajac tak jakby pustą stronę. zapisujesz.
wchodzisz na ta strone - klikasz link do tej niby pustej strony - pojawia ci sie na niej informacja ze mozesz utworzyc taka strone, wtedy klikasz ze chcesz tworzyc i tyle, strona się tworzy ;) i jest odpowiednio podlinkowana.
Mam nadzieje ze zrozumiałes o co come on, jak nie to napiszemy zaraz jakis wspolny tutorial jak uzywac mediawiki a naszej AgroFotoWiki czy jak kto woli AgroFotoPedii

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 sierpień 2008 - 13:10

AgroFotoPedia - kategorie - propozycje w ategori - technika rolnuicza słownik pojeć napisałem krutką definicje ciagnika rolniczego zgodnie z instrukcją - nie wiem tylko czy mi to wyszło ??
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 17:03

AgroFotoPedia - kategorie - propozycje no cos tam widac
teraz trzeba bedzie powalczyc z edycja zeby to tez ładnie dla oka wygladalo ;)