Sylwestero88

Members
 • Ilość treści

  453
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

48 Excellent

2 obserwujących

O Sylwestero88

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 07/07/1988

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  ok Radzymina

Ostatnio na profilu byli

2660 wyświetleń profilu
 1. Centralne Mazowieckie dopiero się budzi do pełni życia a zaraz znowu przysiądzie
 2. Sylwestero88

  Poplon po przymrozku

  Na to wystarczy agregat talerzowy i samo ładnie się potnie. Więc jak masz taki zestaw to siej bezpośrednio
 3. Mocznik 1900zł/t Saletra 1800zł/t. Ceny brutto z dziś, Mazowieckie Zaliwie Piegawki między Węgrowem a Siedlcami Czekać czy zamawiać pierwszy strzał?
 4. Sylwestero88

  Świnki

  Mój kuzyn gminy Srock pod Łodzią też ma hodowlę duńczyków, ba tam cała wieś świniami stoi to jak się go pytam czy bije dla siebie to mi powiedział że dla niego to są w starej chlewni 😅 ja sam trzymam 2-3 sztuki ale 100% starą metodą żywieniowa i siedzą 8-9 miesięcy.
 5. Sylwestero88

  Siano 2023

  Mazowieckie powiat legionowski belka 130-150zl. Za 100zl to każda ilość bym Ci sprzedał 😅 A ja głupi że łąkę torfowa wpisałem na sezon 23 na ugorowanie bo tam bym miał bite 3 pokosy a tak to trawy łąkowe 1pokos i gdzie więcej wody to lichy 2pokos.
 6. Sylwestero88

  Siano 2023

  Jaka trawa? Ile teraz cenicie za siano dobrej jakości Nie z łąk torfowych
 7. Sylwestero88

  Belarus 820

  Jeszcze mnie po stopach całuję że w ogóle przyjechałem coś zrobić z tymi ulicami 😅
 8. Sylwestero88

  Belarus 820

  Wiosna, lato jesień w czarnej ziemi brodzi, w zimę zamienia się w króla warszawskich ulic 😅
 9. Większość tych mieszczuchów ma mieszkania kupione za kasę zarobioną na roli Albo raczej po sprzedaniu ojcowizny. Pamiętam jak pracowałem w hotelu jako kierownik sal i przyjeżdżały na imprezy Nowobogaccy spod Tarczyna, Wólki Kosowskiej i okolic i wszystko Z gwiazdami na przodzie albo bawarkami. Szefowej pytałem czy ich zna to od razu każdego wypunktowała co kto robił ile sadów sprzedał po S7 albo na osiedla dla wietnamczykow. I zamienili gumofilce na lakierki. Głowy wysoko ale po 3 h imprezy już było widać słomę w skarpetkach
 10. Takie ceny to już tylko historia ale powspominać można 😂
 11. Sylwestero88

  Przyczepa

  Ale przecież jak się zagrzeje to lepiej, tlenowe bakterie go rozkładają, termofile czy jakoś tak. Przekompostowany to więcej składników w mniejszej obiętości, znaczy mniej wożenia więcej pożytku. Nie wspominając już o patogenach i nasionach chwastów zniszczonych przez wysoką temperaturę... Rozłoży się w dwa lata 😅 już to praktykowałem zasklepia ja od góry i jak chcesz to na jesieni czy na wiosnę rozwieźć to suche jak wiór i nie przerobione. Jakbym miał za to płacić to lepiej i taniej wyjdą poplonu z łubinu
 12. Sylwestero88

  Przyczepa

  Nie ma nawet porównania 😅 ja zanim go rozrzuce to pryzmuje ale nie robię dużej haldy bo się zagrzeje na wiór. Lepiej ciemniej a deszczyk popada i lepiej się maseruje.
 13. Sylwestero88

  Przyczepa

  A jak zważysz te 4 tony? Nie oszukujmy się na takiej przyczepie jak moja to jest z 2-2.5 tony
 14. Sylwestero88

  Pszenica Patras

  on wogóle nie radzi sobie z parzem Święte słowa zacny Panie, rok temu pryskałem pszenicę attributem to nie dość że perz tylko się śmiał ze mnie to pszenicę przypaliło konkretnie.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj