Rafallll360

Members
 • Ilość treści

  3894
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

969 Excellent

O Rafallll360

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 9 Marzec

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  motocross i modelarstwo

Ostatnio na profilu byli

13382 wyświetleń profilu
 1. Cytując klasyka ,, Zwycięscy mają czuć mróz, chłód zwycięstwa a Wy ku....'' 😄 Ten kawałek był wgl nie planowy pod uprawę ale szkoda było go bo prosty i długi 60ar.Takie warunki mnie zupełnie nie przeszkadzają -5 słońce trochę śniegu orka 3 biegiem, jakość średnia jak to mokry ugór nie za płytko nie za głęboko raz zapcha się trawą gdzieś korzeń wyrwie...
 2. Ostatnia orka w tym roku ugorów.
 3. krilan06 mati571401 Oryginały po renowacji Polmo Kwidzyń tylko klosze współczesne, taniej wyszło kupić całe repliki niż nowe klosze z komuny.... turtojs To powinno być fabryczne ogumienie żeby wykorzystać jakieś możliwości tego ciągnika. Leszy Żeby nie rosły tarnice i olszyny.
 4. Orki zimowe na finiszu pług się spisuje rewelacyjnie.
 5. @tytanowyJanusz ZetorMisio Dokładnie tak jest blokada 2 bieg i gazu do końca i jak narazie zabrakło przyczepności jedynie. @JakubC360_yt Jak na razie równe kawałki zaorałem gdzie było mokro to 2 biegu na blokadzie nie zabrakło mocy. W moim odczuciu idzie o wiele lżej niż z UG-3 zobaczę jak będzie na górach @superfarmer02 jonek98 kamcio15 Wbrew pozorom nie ma tak ciężko silnik świeżo po remoncie,2 bieg blokada obroty 2200-2400 czasami zabraknie trakcji a nie mocy....Opony 420/85 dołożone 4 obciążniki na koło pompa wtryskowa Motorpal sekcje 9.5mm wtryski z ciężkiej seri U1614 jest dość znaczna różnica od seryjnej 60tki. @Dzikizetor Niestety seria 95mm w tym egzemplarzu jest,wał nominał ciśnienie 5bar jedynie górę robiłem, na zimę wkładam turbo bezpiecznie stage 1.
 6. Ostatnie 3 lata z grudziądzem to było jakieś nieporozumienie....
 7. Zmierzyli na zakładzie ok.1,5mm jest przesunięcie od osi wału. Na sucho nic się nie blokowało pierwszym razem w tym bloku po 25mtg poddał się tłok stopił się na denku a tuleja była nietknięta.Teraz tuleja była za twarda i krucha oberwało wokół kołnierza i zrobiło to co na zdjęciu korba krzywa przeciwwagi wyszczerbione wał już też raczej się nie nada do ponownego montażu po takim wystrzale.
 8. Zestaw Mahle 102mm 4 pierścieniowy przepracowane prawie 10 minut od montażu. Oberwało tuleje przy kołnierzu rozpadła się i zmieliło przeciwwagami i tłokiem. W bloku po rozwierceniu 4 osadzenie tulei nie jest prostopadle do osi wału,nadaje się już tylko na przetop albo na kwietnik.....
 9. Jeden z wielu do kolekcji w tym roku.
 10. Takich żniw nie pamiętam żeby z pogodą walczyć o każdy bezdeszczowy dzień.
 11. Widziałem silnik na żywo do niego dość przemyślana konstrukcja połączenie 360 i 385.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj