Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5578
1 godzinę temu, 12zbyszko napisał:

Przepraszam z kobietą czy z mężczyzną pisze czy jeszcze z kim innym 🤔

Riposta niskich lotów. Szybka dedukcja pozwala dojść do wniosku że chodzi o osobę.

45 minut temu, jarecki napisał:

a ja to popieram emerytury jednakowe , ten wątek przebija sie już od czasów rzadów sld ale nikt nie ma odwagi wprowadzić bo wiecej bedzie stratnych jak tych co zyska ,znam, osobe która 2 lata kombinowała z lekarzami żeby brać z zus po 10 tys miesiecznie chorobowego to i to swiadczenie bym zrównał , ja popieram a i tak niewprowadzą tego przynajmiej w ciągu 10 lat , to był by ukłon troche w kierunku konfederacji , bo automatycznie u grupy najlepiej zarabiających obniżona była by składka do zus  , tak samo podatek kastralny od lat sądują polaków o tym podatku co kilka lat wzmianka .

Równe składki i równe emerytury czy zaradni mają pracować na gamoni?

Kastralny? Temat wraca co kilka lat a i tak się nie nauczyłes. 

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
12 minut temu, Ulman napisał:

Równe składki i równe emerytury czy zaradni mają pracować na gamoni?

Zapomniales, że w ich narracji nie ma zaradnych - są złodzieje.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

No własnie nie mam cienia wątpliwości że w zamyśle premiera dobrze zarabiajacy nie dość że już teraz są za to karani to powinni mieć emerytury jak najwieksi gamonie  bo taka jest szeroko pojeta srawiedliwość społeczna.  Jeszcze zaraz wyznawcy prawicowego socjalizmu napiszą że to rozwiązanie bedzie motywować do pracy😂


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Są złodzieje i przyzwalający na złodziejstwo i ten drugi jest najgorszy .

Ulman widzę , że dług spłaciłeś .

No chyba jak równe emerytury to równe składki i ilość . Mało to gamoni jak nie umią wyborów wygrać .🙂 

Edytowano przez 12zbyszko
Nie skończona myśl
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
22 minuty temu, Ulman napisał:

Równe składki i równe emerytury czy zaradni mają pracować na gamoni?

Kastralny? Temat wraca co kilka lat a i tak się nie nauczyłes. 

nie wytykaj błedów . równe składki na emeryture 1500 zł na przykład czy zarobisz 10 tyś czy 2,5 tyś jednakowa składka np  300 zł  miesiecznie a reszte bogaty może sobie odłożyć zainwestować  nadwyżke .ale wie ze wezmie tylko 1500 zł emerytury czy renty . spotkałem sie z osobami które w ubiegłymroku odchodząc na emeryture wzieły wiecej jak zarabiały [ sprzątaczka w gminie ]

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

 Zbychu, A jak obecnie są karuzele vatowskie to oznacza że PIS to złodzieje?

Jarecki, masz absolutną rację. Dobrowolność dysponowania własnymi pieniędzmi to podstawa normalnego systemu i dlatego przy obecnych rządach nie ma na to żadnych szans

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Nie no chyba raczej gamonie. A to potem jeszcze ktoś postawi ( tak per analogiam) karuzelę gdzieś, albo wynajmą wesołe miasteczko co będzie jeździło po kraju i taka karuzelę stawiało z adekwatnym opisem.😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

W dzisiejszej dyskusji okazało się że PO PSL i inni to złodzieje bo za ich rządów były przewały na Vat. Przez analogie - czy jak teraz walą na vacie to PIS tez  kradnie?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Tamci biorą jak swoje i PiS bierze jak swoje. Dlatego nikt nie kradnie tylko zabezpiecza przed ew. kradzieżą. Taka obywatelska postawa. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
5 minut temu, mirro napisał:

Tamci biorą jak swoje i PiS bierze jak swoje. Dlatego nikt nie kradnie tylko zabezpiecza przed ew. kradzieżą. Taka obywatelska postawa. 😂

No i właśnie dlatego twierdzę wbrew kolegom że nie trzeba mieć orzeczenia o winie  by nazwać kogoś złodziejem  Ywa może sobie oblepić auto podobiznami PISowców , powyPISywać co zechce i prokurator nie ma prawa się tym zajmować

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Brawo 😋🤣👍


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Mirek napisał że to jest zabezpieczenie przed kradzieżą .

6 minut temu, daron64 napisał:

Nawet wyszło, że jak ukradniesz, ale się podzielisz, to juz jest ok

Pyta się obrońca pozwanego . Ukradłeś ten milion . Ależ skąd jak mi Bóg miły nie ukradłem . 

A obrońca . To skąd mi zapłacisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Nie brnij dalej bo będzie tylko gorzej


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Żaden tam Robin Hood ani Janosik tylko  lewica.

11 minut temu, daron64 napisał:

A mówią że nie zwiekszaja podatków ani danin a potem chwala sie że wzieli kasę z powietrza i im sie budzet bedzie równowazył

Jarecki, popierasz powyzsze rozwiązanie?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Jak zawsze miałeś rację

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

To tak twoi ziomkowie . Jeden powtarza propagande  drugi popiera i wszyscy sie wzajemnie  lajkują


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Artykul, który podlinkowalem to bzdura? Tzn nie piszą tam prawdy? Czy pomysl, o którym tam piszą jest bzdura?

 

Widzę też masz swojego funboya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Jarecki, masz absolutną rację. Dobrowolność dysponowania własnymi pieniędzmi to podstawa normalnego systemu i dlatego przy obecnych rządach nie ma na to żadnych szans

 

1 godzinę temu, mirro napisał:

Nie no chyba raczej gamonie. A to potem jeszcze ktoś postawi ( tak per analogiam) karuzelę gdzieś, albo wynajmą wesołe miasteczko co będzie jeździło po kraju i taka karuzelę stawiało z adekwatnym opisem.😂

Polska to jest za bardzo głupi kraj , zeby ludzie mogli się sami o siebie troszczyć , w głównym poscie  tomasz 0611 napisał ze taki system panuje w kanadzie tylko Polsce do kanady jezeli chodzi o mentalność to i brakuje 100 lat  , tak jest mirro   słuchałem kiedyś w radio profesora i to dosć zaradnego w młodosci  jak pszeszedł na emeryture całe oszczednosci stracił w piramidach  finansowych i to jeszcze przed amber gold , rodzielił kase i inwestował chyba 3 razy i za każdym razem tracił wszystko , teraz dodatkowo wnuczki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj