Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6407

https://wiadomosci.wp.pl/usa-pentagon-zamraza-inwestycje-w-polsce-za-ok-100-mln-dol-brakuje-im-na-obietnice-donalda-trumpa-6421184567695489a
O jejku, jejku! Toż to nasz największy sojusznik nie może tak traktować swojego najwierniejszego sojusznika. Odpuszcza inwestycje bo Rosja już nie groźna? Tu srają żarem żeby Putina nigdzie nie wpuszczać, a inwestycje pierwsze wylatują z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101010    379
Dnia 4.09.2019 o 11:46, Ulman napisał:

No i taka mała refleksja na koniec. Grabierz miliardów, cysterny , Amber Gold Vat itd - skazali kogoś? 

 Poproś debilu swoich rodziców o trochę kasy     https://ksiegarnia.pwn.pl/Wielki-slownik-jezyka-polskiego-PWN-t.-I-V,758489399,p.html?gclid=Cj0KCQjw5MLrBRClARIsAPG0WGwMbOOe5nMrSczTg9wJei1gfgzCC900Rt5-VxbEB7J33Xf9va20GZEaAok2EALw_wcB

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
18 minut temu, 12zbyszko napisał:

Ulman po studiach i taka wpadka . 

 

4 godziny temu, 12zbyszko napisał:

nażekam

 

34 minuty temu, 101010 napisał:

Screenshot_20190905_150212-600x1267.jpg

Edytowano przez daron64
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
27 minut temu, 101010 napisał:

Cholera faktycznie lipa. Pewnie z braniem sie popierniczyło a nie z grabieniem. Liczę że będziesz swoich kolegów też tak pilnował bo tam roboty codziennie masę znajdziesz.  Wyłapuj takie kwiatki kolego bo człowiek całe zycie się musi uczyć i doskonalić.

No i jeszcze nigdy nie pisze zaimków z dużej litery bo mi się nie chce.😁

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
42 minuty temu, daron64 napisał:

nażekam

Obrona swoich to dewiza opozycji 😂

Zetorki parę błędów też mi poprawił ale szacun do ciebie że mnie po zawodówce przyrównałeś do wykształcenia wyższego . 

Mnie z klasy do klasy w nocy nie przenosili lecz mojego kolegę tak . Teraz jest biznesmenem i popiera opozycję bo ostatnio trochę mu się ukruciło  . 😂😂😂😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
10 minut temu, 12zbyszko napisał:

 mu się ukruciło  . 😂😂😂😂

Zakładam że zrobiłeś to z premedytacją

Ale dobrze że się biznesmenowi ukróciło!!! PISowska , ludowa natura w pełnej okazałości

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3139

Jeśli ma się sprawdzanie pisowni włączone to wystarczy sobie zacytować czyjś post. Ortografie posprawdza z automatu. Przynajmniej w edytorze tego portalu no i oczywiście jeśli to jest tekst a nie, jak mój wyżej; obrazek.
Ale czy w "potocznych" wpisach luźnej rozmowy na forach ortografia aż tak fundamentalna? 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6407
14 minut temu, 12zbyszko napisał:

Teraz jest biznesmenem i popiera opozycję bo ostatnio trochę mu się ukruciło  . 😂😂😂😂

Bo to taki biznesmen-opozycjonista.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Każdy pijak to złodziej a każdy biznesmen to opozycjonista🤣 

No chyba że jest to Ojciec biznesmen

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6407
18 minut temu, 12zbyszko napisał:

 

Mnie z klasy do klasy w nocy nie przenosili lecz mojego kolegę tak . 

Eeeee tam. Myśmy kiedyś gościa z łóżkiem do łaźni zanieśli i nawet się nie obudził. Przy okazji dostał karteczkę że jak nie będzie się mył to zamieszka tam na stałe.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3139

W jednej z moich szkół rolniczych gdy mieszkałem w internacie stosowaliśmy inną metodę. Dostarczaliśmy wodę wprost do łózka transportowaną w gumiakach lub gumofilcach. 
bo właśnie drzwi były za wąskie

Do niejednego przyszłego "byznesmena" potrafiono i szkolę przenieść do synalka i takie toto dziedziczyło "byznes" po tatulku no to teraz i zawsze będzie w opozycjach bo powoli wykrusza się stara gwardia która się wzajem wspierała.
Oby nowa na podobnych zasadach działająca nam się nie zalęgła.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
48 minut temu, 12zbyszko napisał:

Obrona swoich to dewiza opozycji 😂

Zetorki parę błędów też mi poprawił ale szacun do ciebie że mnie po zawodówce przyrównałeś do wykształcenia wyższego . 

Mnie z klasy do klasy w nocy nie przenosili lecz mojego kolegę tak . Teraz jest biznesmenem i popiera opozycję bo ostatnio trochę mu się ukruciło  . 😂😂😂😂

Nic nie dotarło do ciebie jak widzę. Szczerze to w d*pie mam czyjąś pisownie. Co innego jak ktoś

- nabija się z kogoś innego

- lajkuje  swoich, którzy też się z tej osoby nabijają

- sama jakimś mistrzem ortografii nie jest.

Ale jak widzę nawet w takich "bzdurach" niektórzy muszą się jakichś podtekstów politycznych doszukiwać.

 

A powiedz jeszcze co ma skończone szkoda średnia do pisowni? W zawodówkach nie ma nic o ortografii?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
2 minuty temu, daron64 napisał:

sama jakimś mistrzem ortografii nie jest.

Przepraszam z kobietą czy z mężczyzną pisze czy jeszcze z kim innym 🤔

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Nie mam pojęcia kim jesteś.  Jak dla mnie to możesz się nawet identyfikować jako taboret. Tolerancyjny jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607
Słyszeliście co nasz premier klamczuszek planuje? Dzisiaj w Krynicy mówił o jednakowych emeryturach dla wszystkich, nie ważne ile sobie odlozyles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3139

uroki pisania na telefonie. Ja spróbowałem i wróciłem do swojego starego na którym internet nie pójdzie. Żeby mnie nie korciło.
Żona teraz ma wypasionego smarfona z ośmiordzeniowcem (se do neta przez telewizor używa) a ja starego Samsunga co nawet mu się litery wytarły i bez podłączenia do lapka typu nie dojdę, ale jeszcze chyba na Javie chodzi i tylko muzykę bo filmów na nim nie odtworzy. Wystarczy.

No ale pytanie dobre. Literówka to ci czy ... ? :) 

jest jakiś link do tego co Premier mówił? bo to coś nowego. Emerytury na styl kanadyjski?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607

Dokładnie planują emeryturę na styl kanadyjski bo pieniędzy coraz bardziej w zusie brakuje, ci co już pobierają będą mieli po staremu, ale nowi emeryci maja mieć wszyscy tak samo, tworzy mam się państwo socjalu, okaże się że niektórzy ze swoich składek to z 50 lat by musieli na emeryturze żyć żeby odebrać. Linku nie mam, siostra w tym siedzi i mi powiedziala jak z pracy wróciła

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
6 minut temu, daron64 napisał:

Nie mam pojęcia kim jesteś.  Jak dla mnie to możesz się nawet identyfikować jako taboret. Tolerancyjny jestem. 

To nigdy nie siadaj na ta taborecie bo to nie ładnie będzie .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a ja to popieram emerytury jednakowe , ten wątek przebija sie już od czasów rzadów sld ale nikt nie ma odwagi wprowadzić bo wiecej bedzie stratnych jak tych co zyska ,znam, osobe która 2 lata kombinowała z lekarzami żeby brać z zus po 10 tys miesiecznie chorobowego to i to swiadczenie bym zrównał , ja popieram a i tak niewprowadzą tego przynajmiej w ciągu 10 lat , to był by ukłon troche w kierunku konfederacji , bo automatycznie u grupy najlepiej zarabiających obniżona była by składka do zus  , tak samo podatek kastralny od lat sądują polaków o tym podatku co kilka lat wzmianka .    ostatnie 15 lat i rynek pracy oparty o umowy smieciowe też nie sprzyjał przyszłym beneficjentomz tego powodu 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607

To niech i wprowadza równe składki emerytalne, skoro mają być równe emerytury, a nie ze ktoś kto całe życie pracował będzie odkładac na emeryturę tego co całe zycie w posredniaku spędził. Składki KRUS też niech będą takie same niezależnie od ilości posiadanych hektarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
18 minut temu, 12zbyszko napisał:

To nigdy nie siadaj na ta taborecie bo to nie ładnie będzie .

Miałem już nie odpisywać, ale pokusa jest zbyt silna.

Ciężko zrozumieć o co ci chodzi. Domyślam się jedynie, że pijesz do mojej uprzedniej gafy odnośnie twojej płci. Chciałeś być przesmiewczy?

Jeśli tak, to chyba miało być "na tej taborecie", albo "na tą taboret". Albo jednak naprawdę w tej kuźni talentów nie mieliście nigdy styczności z językiem ojczystym.

 

No chyba, że chodziło ci o coś zupełnie innego, wtedy chętnie poczytam, co miałeś na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj