Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daron64    4258
23 minuty temu, 12zbyszko napisał:

 

Kim lepiej być prostym ludem czy złodziejem ?

 

A to dla Ciebie społeczeństwo dzieli się tylko na te dwie grupy?

 

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-sejmowym-barze-sprzedaje-sie-coraz-wiecej-alkoholu/qdjcdfg

 

😄

 

https://www.onet.pl/?utm_source=detal_viasg_businessinsider&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne&srcc=ucs&pid=01becc62-5288-44b4-8178-ddcfac4457e2&sid=ca05277f-7c3f-495c-9acc-986177acd173&utm_v=2

Co prawda o sąsiadach naszych, ale co tam Maleńczuk o wstawaniu z kolan śpiewał? 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
14 minut temu, mirro napisał:

A widok tych cystern nie wzbudził w Tobie niesmaku w kwestii gwałcenia Twojej inteligencji takim przekazem? Przecież tu nawet pogłębiarka nie dokopie się przez takie warstwy mułu aby osiągnąć poziom prezentowany przez twórców. Może niech lepiej puszczą cysterny spożywcze, bo teraz kontrabandę wozi się raczej takimi, a nie tymi pod ścisłym nadzorem. 

jeżeli o mie chodzi to do wszelkich reklam podchodze z dystansem , i za bardzo nie wiem w czym problem może czasem warto wybrać sie gdzieś do wiekszego miasta i zobaczyć co się podaje w ramach reklamy .warto czesem troche odetchnąć i złapać zdrowego dystansu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Jak powiedział Pawlak (sami swoi) ludzie dzieła się na mądrych i głupich. Idąc tokiem rozumowania pojebkow z "ko i ch*j wie co" to naród polski dopadła epidemia głupoty a te bidoki jako jedyni nie skażeni z racji tego że są na terapii doktora TVN i pani dr GW. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Ja nie wierzę że w Polsce będzie lepiej.. Na każdym kroku obcy kapitał i korporacje u nas wszystko zostało zniszczone a na garbie rolnika jedzie cała gospodarka ,...  Kurski w tvp ryje ludziom banie jak to dobrze tak samo i rydzyk. 500 plus chcecie ? macie .. u nas hajs sie musi zgadzać a wy tyrajcie na  niemca i się cieszcie jak to jest w Polsce dobrze...


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Zawsze tak było . Dwóch Polaków a trzy zdania i co roku ta sama śpiewka .  

MAREK coś mi mówi że to trochę nuta Psl . Krytykowany Pis i niemiec . Dla opozycji to nie idzie w parze . 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jako ciekawostke napisze ze Polska ma najmiejszy udział z pośród państ post komunistycznych w udziale obcego kapitału w PKB  czyli  obcy kapitał odpowiada chyba za 50 %  pkb gdzie w innych krajach z tego bloku ma 70 % 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

słodki - Ty lepiej do samolotu nie wsiadaj bo tam fly - by - wire. Zwarcie nie zatrzyma wprost już działającego auta. Silnik będzie robił swoje, skrzynia na ostatnio eybranym biegu zostanie. Homologacji by nie dostał. To było uproszczenie. W 5G system poszuka alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, jarecki napisał:

jeżeli o mie chodzi to do wszelkich reklam podchodze z dystansem , i za bardzo nie wiem w czym problem może czasem warto wybrać sie gdzieś do wiekszego miasta i zobaczyć co się podaje w ramach reklamy .warto czesem troche odetchnąć i złapać zdrowego dystansu 

To ja również mogę przyłączyć się.... zrobię/powieszę sobie na aucie reklamę dla hecy, na której umieszczę wizerunki frontmenów Pis z dopiskiem ZŁODZIEJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

"złodzieje" uznają za obrazę ale "łapać złodziei" już może przejść bo mogą to uznać za instruktaż. ;) 
za pierwszy zwrot grozi kara za drugi szansa na dofinansowanie. 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

I kto tu jest ciemny jak dwojga potrzeba aby coś napisać i jak napisać reklamę . 😂😂😂😂 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

o, jeden już za reklamę uznał :D 
w fakturze mam napisać - prowizja za reklamę - czy za - ....współtworzenie programu wyborczego?

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Jarecki, No jak najmniejszy udział obcego kapitału? Przecież wszystko wyprzedali Niemcom!

2 godziny temu, 12zbyszko napisał:

Jak zobaczyłem te cysterny wstydu to zaraz pomyślałem o tobie , że tak napiszesz i nie pomyliłem się .😁  

To jest dla tych co oglądają polsat i tvn . Teraz szef opozycji powinien wystąpić do swoich wiernych że jak będzie jechała cysterna zamykali oczy i protestowali kładąc się przed cysterną . 

Kim lepiej być prostym ludem czy złodziejem ?

Z góry wiem , że nie odpowiesz na to pytanie .

Przepraszam . Pomyliłem się . Odpowiesz ale nie na temat 😁😁😁

 

No własnie . Dla ciebie sa tylko  tacy co ogladaja Polsat I TVN i ci prawi i srawiedliwi którzy oglądają jedynie słuszną TVPis. Sa też tylko tacy którzy popierają PO albo PIS. No i wreszcie jest ciemny lud i złodzieje. Propaganda ukształtowała cię dokładnie tak jak chciała. Nie naszość jest zła. Nasze popieramy bezkrytycznie cudze negujemy w całości.

Czy lepiej być prostym ludem czy złodziejem?  Jeśli tylko taką alternatywe widzisz to zapewne jesteś w niższych stanach tej pierwszej grupy. W twojej logice nie ma miejsca na normalność? 

2 godziny temu, 12zbyszko napisał:

Po co taki przekaz wyborcom Pis . To jest przekaz do wyborców KO .

To teraz PIS bedzie tworzył przekazy dla opozycji?   Co ten przekaz ma im powiedzieć?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
18 minut temu, Ywa napisał:

To ja również mogę przyłączyć się.... zrobię/powieszę sobie na aucie reklamę dla hecy, na której umieszczę wizerunki frontmenów Pis z dopiskiem ZŁODZIEJE!

masz pełne prawo  tylko tak jak napisano wyżej , może prokuratura się zainteresować , dopóki sie winy nie udowodni ..                 Coś sie staneło 7 wolsfagenów osobowych z żandarmeri w asyscie radiowozu pomkneło na bombkach z sygnałami .                               A odnosnie tvp to jak pisałem oglądam tą stacje ale tvp sport lub inne zawody sportowe tej stacji i odpowiada mi transmisja  z najazdami kamer na widzów , a w ubiegłym roku fifa lub uefa zakazała tego typu relacji ze wzgledu na pokazywanie ładnych pań uznając to za seksizm ,tak sobie pomyslałem ze mamy się czym pochwalić dodatkowo , prócz niezłych drużyn to jeszcze ładnie kobitki na widowniach ;)

Edytowano przez jarecki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, dysydent napisał:

"złodzieje" uznają za obrazę ale "łapać złodziei" już może przejść bo mogą to uznać za instruktaż. ;) 
za pierwszy zwrot grozi kara za drugi szansa na dofinansowanie. 

A trzeba mieć podstawy prawne, orzeczenie sądu o popełnieniu czynu przez pis? ......całe PO ma, dlatego kary za umieszczanie  reklamy pis nie otrzyma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
10 minut temu, jarecki napisał:

masz pełne prawo  tylko tak jak napisano wyżej , może prokuratura się zainteresować , dopóki sie winy nie udowodni ..                 Coś sie staneło 7 wolsfagenów osobowych z żandarmeri w asyscie radiowozu pomkneło na bombkach z sygnałami .

Ale poltycy PISu i TVPis od 4 lat nazywają konkurentów złodziejami bez orzeczenia winy i żadna prokuratura się tym nie zajeła więc chyba IWA może to spokojnie robić.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
6 minut temu, Ulman napisał:

Jarecki, No jak najmniejszy udział obcego kapitału? Przecież wszystko wyprzedali Niemcom!

No własnie . Dla ciebie sa tylko  tacy co ogladaja Polsat I TVN i ci prawi i srawiedliwi którzy oglądają jedynie słuszną TVPis. Sa też tylko tacy którzy popierają PO albo PIS. No i wreszcie jest ciemny lud i złodzieje. Propaganda ukształtowała cię dokładnie tak jak chciała. Nie naszość jest zła. Nasze popieramy bezkrytycznie cudze negujemy w całości.

Czy lepiej być prostym ludem czy złodziejem?  Jeśli tylko taką alternatywe widzisz to zapewne jesteś w niższych stanach tej pierwszej grupy. W twojej logice nie ma miejsca na normalność? 

To teraz PIS bedzie tworzył przekazy dla opozycji?   Co ten przekaz ma im powiedzieć?

Oni pamiętają co powiedział Rostkowski i wierzą że dziura budżetowa załatana jest poprzez kredyt i myślą że mądrzejszego od Tuska nie ma . Jak tusk wziął piniądze z OFE to Pis wziął kredyt . 

Co do mojego stanu to nie gdybaj . Ważne ze nie nażekam . Ja też mogę powiedzieć że masz tylko garnitur i walizeczkę i udajesz biznesmena

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

straty skarbu panstwa ze wzgledu na działalność firm wyłudzających zwrot vat lub niepłacenie akcyzy jest udowodniona tak samo PO mówi na oponentów z PIS ale bardziej ogólnikowo , tu YWA napisała o powiązaniu słowa czy napisu do danej mordki    DALEJ PROCEDER  zwrotu vat trwa tylko w miejszym stopniu i taki hepening może również zrobić PO                          jAK napisze jestescie wszyscu zforum złodziejami to mi nic sąd nie zrobi ale jak bym podał konkretny nick użytkownika z dopiskiem jesteś złodziejem to wtedy jest podstawa skierowania pozwu do sadu .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

A te firmy to Tusk z Niesiołowskim prowadzili? Przecież PO/PSL/SLD i generalnie wszystkich innych nazywają złodziejami a nie jakies firmy.

Zbyszko, nieświadomioe i mimowolnie potwierdziłeś to co napisałem. Jak wynika z kontekstu , chodziło mi nie o stan materialny a o mentalno inteletualny.

Morawiecki tak jak Tusk zabrał z OFE drugą połowę . Gdzie widzisz różniece?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
19 minut temu, Ywa napisał:

A trzeba mieć podstawy prawne, orzeczenie sądu o popełnieniu czynu przez pis? ......całe PO ma, dlatego kary za umieszczanie  reklamy pis nie otrzyma ?

ja myślałem o karze dla właściciela pojazdu jak śmie takich uczciwych polityków od złodziei a w tym przypadku to nawet prokuratura by broniła swego własnego dobrego imienia wszak jest polityczna była by stroną we własnej sprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
9 minut temu, Ulman napisał:

A te firmy to Tusk z Niesiołowskim prowadzili? Przecież PO/PSL/SLD i generalnie wszystkich innych nazywają złodziejami a nie jakies firmy.

Zbyszko, nieświadomioe i mimowolnie potwierdziłeś to co napisałem. Jak wynika z kontekstu , chodziło mi nie o stan materialny a o mentalno inteletualny.

Morawiecki tak jak Tusk zabrał z OFE drugą połowę . Gdzie widzisz różniece?

Jedno z drugim idzie w parze . A to jaka jest różnica .

https://www.parkiet.com/Finanse/304159958-Morawiecki-100-proc-srodkow-z-OFE-na-prywatne-konta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Co idzie w parze?

Nie ma żadnej różnicy. Tusku  nakazał przekazanie realnych 150 mld  w obligacjach do zus i tam zapisano je jako zobowiązania wobec emerytów.

Morawiecki zrobił to samo tylko dla fasonu nazwał to IKE i naobiecywali że to są nasze realne pieniądze które tam sobie spokojnie leżą. W jednym i drugim przypadku realny pieniądz zamienili na długofalowe zobowiązania o które zupełnie ktoś inny będzie się martwił. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
1 godzinę temu, DTaras napisał:

słodki - Ty lepiej do samolotu nie wsiadaj bo tam fly - by - wire. Zwarcie nie zatrzyma wprost już działającego auta. Silnik będzie robił swoje, skrzynia na ostatnio eybranym biegu zostanie. Homologacji by nie dostał. To było uproszczenie. W 5G system poszuka alternatywy.

Tak masz rację. Drobny szczegół że po wyłączeniu już nie uruchomisz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Jarecki, No jak najmniejszy udział obcego kapitału? Przecież wszystko wyprzedali Niemcom!

No własnie . Dla ciebie sa tylko  tacy co ogladaja Polsat I TVN i ci prawi i srawiedliwi którzy oglądają jedynie słuszną TVPis. Sa też tylko tacy którzy popierają PO albo PIS. No i wreszcie jest ciemny lud i złodzieje. Propaganda ukształtowała cię dokładnie tak jak chciała. Nie naszość jest zła. Nasze popieramy bezkrytycznie cudze negujemy w całości.

Czy lepiej być prostym ludem czy złodziejem?  Jeśli tylko taką alternatywe widzisz to zapewne jesteś w niższych stanach tej pierwszej grupy. W twojej logice nie ma miejsca na normalność? 

To teraz PIS bedzie tworzył przekazy dla opozycji?   Co ten przekaz ma im powiedzieć?

Ma im powiedzieć :k**wy i złodzieje, poniemiecki i ubecki POMIOCIE z pod tęczowej flagi  zrzeszony pod szyldem KO, PO, PSL i chgw pod czym lub kim jeszcze wy***rdalac. 

Taki przekaz podprogowy Ulmanie obrońco wyżej wymienionych. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj