Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

dysydent    3151
Przed chwilą, zetorki12 napisał:

Jak Cię znam , to pewno znasz zasady . Nigdy nie dają 100% kart .

czy to technicznie trudne a przede wszystkim normalne? (mniej kart w lokalu niż zarejestrowanych wyborców na dany lokal?) przecież i tak konieczny remanent.
no dobra poczekajmy z ocenami ze dwa dni.
na razie te wybory dla mnie były najnudniejsze i najbardziej przewidywalne od dawna tak że tylko chocki z kartami jakąś ciekawostką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6439
4 minuty temu, Sean napisał:

Zmienia, i to bardzo, im płycej, tym bardziej realne że wypłynie się na powierzchnię.   :P

Jak komuś włazisz w dupko. to licz się z tym że zawsze coś może do Ciebie przylgnąć. To jedyna prawda z zakresu proktologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Według mnie kto mógł głosować na tych złodzieji po? Schetyna jest skończony. Żadnego sensownego programu nic kompletnie a swoje za plecami już mają. Na pis to jeszcze te procenty zrozumiem margines społeczny i starsze osoby. Myślę że lewica rano będzie 15% a to będzie ogromny problem bo zobaczycie zaraz ekolodzy ro czegos zaczną się doczepiać. W dodatku wiadomo kto(zandberg) w sejmie nie są dobrym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1952

Kart powinni mieć opór tylko nieopieczętowanych. "musimy z tą prawdą dotrzeć do reszty Polaków" groźnie brzmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, dysydent napisał:

czy to technicznie trudne a przede wszystkim normalne? (mniej kart w lokalu niż zarejestrowanych wyborców na dany lokal?) przecież i tak konieczny remanent.

Zawsze jest mniej . Ale w każdej chwili dowiozą jak zaistnieje potrzeba . Komisja zj***ła swoje obowiązki . Co drugi członek idzie tylko żeby parę złoty złapać i takie efekty bywają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, mirro napisał:

Jak komuś włazisz w dupko. to licz się z tym że zawsze coś może do Ciebie przylgnąć. To jedyna prawda z zakresu proktologii.

Nigdy nie właziłem i nie włażę, ale nie mam zamiaru popierać kogoś kto ma mnie głęboko w d*pie.

2 minuty temu, DTaras napisał:

Kart powinni mieć opór tylko nieopieczętowanych. "musimy z tą prawdą dotrzeć do reszty Polaków" groźnie brzmi..

Trzeba umieć przegrywać.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, DTaras napisał:

Kart powinni mieć opór tylko nieopieczętowanych.

nigdy nie ma , bo nigdy nie ma 100% frekwencji . Nie pamiętam ile  , ale coś mi świta że chyba na 70% jest kart .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
5 minut temu, Mich9 napisał:

Myślę że lewica rano będzie 15% a to będzie ogromny problem bo zobaczycie zaraz ekolodzy ro czegos zaczną się doczepiać. W dodatku komuniści w sejmie nie są dobrym pomysłem...

W sejmie  oprócz Konfederacji jest tylko lewica a co do komunistów  to bym tak nie pisał bo Piotrowicz i jemu podobni mogą czuć się dotknięci.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6439

Ulman - Piotrowicz był tajnym współpracownikiem opozycji. Pomagał aresztowanym i niesłusznie oskarżanym o pedofilię. To chyba faktycznie może czuć się urażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3151
2 minuty temu, Sean napisał:

Nigdy nie właziłem i nie włażę, ale nie mam zamiaru popierać kogoś kto ma mnie głęboko w d*pie.

ja tam wolę jak władza możliwie najmniej się mną interesuje. Jak coś spieprzę co prawda nie mam na kogo zwalić ale jak coś mi się uda to nie mam zbędnego faktora do "podziału łupów"

Zetorki i tak mnie o tej późnej porze nie zmusisz do czytania przepisów wykonawczych ordynacji wyborczej :D 
Poczekajmy ze dwa dni; powtarzam. to nie są żarty a usłyszałem o tym fakcie nie gdzie indziej jak w "jedynce" radiowej zaraz po dwudziestej pierwszej i mam nadzieję że to tylko pomyłka informacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, dysydent napisał:

Zetorki i tak mnie o tej późnej porze nie zmusisz do czytania przepisów wykonawczych ordynacji wyborczej

jedynie z grubsza naświetlam . Miałem zaszczyt kilka razy bywać w takich komisjach i tak mi się przypomina , to napisałem co mogło nastąpić . No ale szczegółów nie znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Mnie to trochę martwi to że chcą podnosić płace minimalną.nas rolników to trzepanie po kieszeniach.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
8 minut temu, grzen napisał:

Mnie to trochę martwi to że chcą podnosić płace minimalną.nas rolników to trzepanie po kieszeniach.

No widzisz a czytając ten temat to jakieś 90 procent głosowało na PiS więc nie ma się co martwić bo widać stać ich na droższego pracownika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Będą puste kieszenie. Jak ostatnio pisałem. Pani przez telefon była zdenerwowana i pytała się kiedy ta kasa za bachory bo nie mam na fajki HHAha

A za 4 lata będzie 1000plus bo za 500 nie da się pampersów kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
Przed chwilą, thor1984 napisał:

No widzisz a czytając ten temat to jakieś 90 procent głosowało na PiS więc nie ma się co martwić bo widać stać ich na droższego pracownika. 

Albo nikogo nie zatrudniają a sami sa robolami


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1952

ulman - bo najlepsi eksperci to tacy, którzy nie lizneli miodu odpowiedzialności. Dla przykładu sejm i senat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
zycietoniejebajka1 napisał:

17 minut temu, leszek1000 napisał:

Brawo konfederacja oby rano nie było pod progiem 

Psychopaci, którym zależy tylko na tym żeby zgarnąć kilka milionów.. 

Kilka milionów czego? Ile milionów już pis zgarnął? Podaj mi założenia programu które są psychopatyczne. Lewica chce zwiększyć płace minimalną 2 x to są dopiero psychopaci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
58 minut temu, Mich9 napisał:

Według mnie kto mógł głosować na tych złodzieji po? Schetyna jest skończony. Żadnego sensownego programu nic kompletnie a swoje za plecami już mają. Na pis to jeszcze te procenty zrozumiem margines społeczny i starsze osoby. Myślę że lewica rano będzie 15% a to będzie ogromny problem bo zobaczycie zaraz ekolodzy ro czegos zaczną się doczepiać. W dodatku komuniści w sejmie nie są dobrym pomysłem...

"ludzie co mają dzieci poniżej 18-tki to margines " no pięknie pięknie. niczym lewica od PO się nie różni

3 minuty temu, Mich9 napisał:

Kilka milionów czego? Ile milionów już pis zgarnął? Podaj mi założenia programu które są psychopatyczne. Lewica chce zwiększyć płace minimalną 2 x to są dopiero psychopaci.

lewica, PO, PSl zawsze obiecywało/ chciało i na tym się zawsze kończy 😄

gdy wiesz ze nie będziesz rządził to wszystko możesz obiecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
2 minuty temu, Mich9 napisał:

Kilka milionów czego? Ile milionów już pis zgarnął? Podaj mi założenia programu które są psychopatyczne. Lewica chce zwiększyć płace minimalną 2 x to są dopiero psychopaci.

Na same banery rozwieszane gdzie się da , PIS wydał pewnie kilka milionów z naszych pieniędzy. Psychopatyczne jest popieranie partii która z założenia podniesie podatki


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654
47 minut temu, leszek1000 napisał:

W konfederacji jest kilka osób od rolnictwa np Krzysztof Tołwiński

Wiesz w ilu on partiach był?

37 minut temu, thor1984 napisał:

No widzisz a czytając ten temat to jakieś 90 procent głosowało na PiS więc nie ma się co martwić bo widać stać ich na droższego pracownika. 

Większość dopiero obudzi się. jak zacznie wszystko dookoła drożeć. Na wsi drożeje wolniej niż w miastach to i poparcie dla pisu wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, Ulman napisał:

Na same banery rozwieszane gdzie się da , PIS wydał pewnie kilka milionów z naszych pieniędzy. Psychopatyczne jest popieranie partii która z założenia podniesie podatki

korwin swoją subwencje też z naszych pieniędzy  rozdysponował jeszcze przed wyborami 😁

Nic nie bój korwinowcy wola zgromadzić hais w kieszeniach niż na płotach rozwieżsić także ci nic nie zaśmiecą

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

bedzie tak jak w prl-gdy pod koniec lat 70 lodowka zaczela wygrywac z telewizorem a skonczy sie tak jak pod koniec lat 80 gdy kazdy byl milionerem B| potem bedzie jak w grecji albo hiszpanii- klimat tez idzie w ta strone.

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

I kolejne 4 lata bedzięcie swoje czarne wizje snuć. 3lata temu pisałem że pis zgarnie drugą kadencje jak wy wieszczyliście przedterminowe wybory,bankructwo hiperinflacje i co tam jeszcze. A kto w gospodarstwie będzie wam pracował za minimalną pensję? Przyjmujecie błędne założenia a potem wam błędne wnioski wychodzą. Ludzi do pracy sezonowej  nie brakuje przez 500 + tylko przez brak bezrobocia.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj