News

Polecane posty

daron64    1121
8 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Jak w każdym pojeździe. Tam gdzie dźwignia hamulca ręcznego. Dostęp kure..ko słaby. Odkręć mieszek to może go znajdziesz w kupie piachu z olejem. Włącznik nie ma żadnych osłonek i każdy pył, syf osiada na nim i przestaje łączyć obwód. Pasowałoby założyć jakiś szczelniejszy od drzwi samochodu. Możesz oczyścić a za 2 dni przestanie działać.

Właśnie o to chodzi, że mieszka nie mam, gumę pionowa zdejmowalismy kiedyś jak siedzenie wymienialem i nic tam nie widziałem i myślałem, że gdzie indziej jest :/

Agrest    4290

No ale już niejako poprzez prawo zasiedzenia porostom się ten ciągnik należy. Stworzyły sobie tu dobrze prosperującą kolonię i powinniśmy to uszanować , nawet objąć je ochroną😁

Thomas2135    4850
37 minut temu, Bananek napisał:

Wersja angielska. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Anglikami po drogach jeżdżą i wyprzedzają. 😮

11 minut temu, daron64 napisał:

Właśnie o to chodzi, że mieszka nie mam, gumę pionowa zdejmowalismy kiedyś jak siedzenie wymienialem i nic tam nie widziałem i myślałem, że gdzie indziej jest :/

Jest, jest na końcu dźwigni. Po kabelku może znajdziesz. Nie wiem czy od dołu go nie zobaczysz. Pewnie zaje.. ny piachem.

kopin    2802

kupujący musi mieć czas kasę nazbierać,przynajmniej nie będzie odwlekał i d*pę zawracał-pan zaczeka trochę

daron64    1121
1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

😮

Jest, jest na końcu dźwigni. Po kabelku może znajdziesz. Nie wiem czy od dołu go nie zobaczysz. Pewnie zaje.. ny piachem.

A to dziś poszukam lepiej, bo nic nie było widać, a ostatnio od dołu elektryk patrzył i też nic nie znalazl

michal12301    25
38 minut temu, soltys48 napisał:

A dopiero dostępny w 2020

haha, a ile on do 2020 nastuka mtg :D:D

kizak    216
1 godzinę temu, michal12301 napisał:

haha, a ile on do 2020 nastuka mtg :D:D

x 3,ale 4000 mtg rok,czyli 11 mth. każdego dnia od 1 stycznia,czyli dalej na piechotę dwóch za fajerą,ledwie co podczepisz,lub zatankujesz ,lub przegląd,i prostowanie komina. A może ogłoszenie typu ,,rama'',ta wcześniej😉

igor10246    53

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-mf-235-nie-255-c330-c360-zetor-t-25-CID757-IDyWmlk.html#5224cccbcd   co on to ma za wynalazek przy hamulcach?

jahooo    1153

hamulce pneumatyczne przyczepy

Gość konteno   
Gość konteno
3 godziny temu, 6465 napisał:

Wow biegi ma jak w zacnej c360☺

ale fabryczny przodek w cenie 60ki bez przodka , za cenę którego można tego zetorka nieźle odszykować i doposażyć

kizak    216
55 minut temu, konteno napisał:

ale fabryczny przodek w cenie 60ki bez przodka , za cenę którego można tego zetorka nieźle odszykować i doposażyć

Oby tylko pisało zetor,a już zaraz anioł,i nie ważne, jeszcze szykować,ratunku.... Co do przodka ok.

griga    478

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/scheibenegge-fortschritt-b402-scheibenegge-fortschritt/1070077186-276-80

Miran    2

Szukam nagrzewnicy olejowej do tunelu foliowego z odprowadzeniem spalin 25kw. Ma ktoś coś takiego do sprzedania czy lepiej zainwestować w coś nowego?

stempos1980    559
11 minut temu, Miran napisał:

Szukam nagrzewnicy olejowej do tunelu foliowego z odprowadzeniem spalin 25kw. Ma ktoś coś takiego do sprzedania czy lepiej zainwestować w coś nowego?

A co to palisz olejem w tunelu? 

Samcik03    8

Właśnie nie wiem co to jest i strzeliłem bomet tata jak dorwał farbę to tabliczkę też zamalował 😆

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert jak i sprzedających.
    • Przez bayer
      Zastanawiam się czy w czasach tak wysokich cen paliw w szczególności ON lepszym rozwiazaniem jest zakup droższego diesla czy tańszego samochodu z silnikiem benzynowym. Dodam że ma to być samochód nowy włoski Mito. Samochód dla żony, który z przejeżdzałby między 10 a 15 tyś. km rocznie.
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Master123
      Witam niedawno kupiłem Ursusa c385 i mam pytanie. Czy wie ktoś do czego założyć tura z euroramka?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj