Polecane posty

soltys48    19687
3 minuty temu, debrzyna napisał:

I bądź tu mądry ☹️ 

@soltys48Powiedz mi jeszcze o tym miękkim rdzeniu bo w moim JD540 to raczej twardy 

Na miękkim rdzeniu tak prosto mówiąc idzie lepiej rozwijać 

Prasa podczas pracy "srodek" jest mniej zageszczony a co za tym idzie lżej odwijać 

W jd tego nie Miałeś  zresztą ja też  i tam odwijać to fakt makabra

2 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

Jednak walcowo- łańcuchowa jest chyba bardziej użyteczna bo pójdzie we wszystkim a wiadomo jak walcowe lubią się zachowywać w suchej słomie 

Co z tego że pójdzie jak snopki powiedzmy takie sobie i wydajność nie powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
13 minut temu, soltys48 napisał:

Na miękkim rdzeniu tak prosto mówiąc idzie lepiej rozwijać 

Prasa podczas pracy "srodek" jest mniej zageszczony a co za tym idzie lżej odwijać 

W jd tego nie Miałeś  zresztą ja też  i tam odwijać to fakt makabra

Co z tego że pójdzie jak snopki powiedzmy takie sobie i wydajność nie powala

Ale jednak lepiej chyba mieszana komora niz walcowa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Konstrukcyjna padaka. Przy takim ustawieniu ramienia i skoku siłownika dobrze będzie jak oderwie bb mocznika od ziemii na 10 cm. Rozsiewacza na pewno tym nie zasypie. W tej cenie wolałbym masz z wózka, bardziej wszechstronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie talerzówka firmy Bury 3,15m 4x7 talerzy a raczej 3x7 i 1x8 talerzy okolo 2005 r możliwe że jest na panewkach drewnianych a nie łożyskach? Mam okazję kupić taką tylko nie wiem czy ale to nie jakaś przeróbka garażowa.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

może cena dobra ale siewnik z gównolitu znajomy tam robi a i jest tego sporo w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Fortschritta 323 ktoś nie ma na sprzedaż w południowo wschodniej Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

Panowie co powiecie na temat tych pługów? Robiłyby z Nh td5.85, 4 bym zmniejszył do 3 korpusów ale kiedyś myśle kupic wiekszy ciagnik więc pług juz by był jeśli chodzi o te 4 korpusy

https://www.olx.pl/oferta/plug-kverneland-kuhn-lemken-overum-duro-CID757-IDxN3qs.html#5630bcdcf7

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-CID757-IDyOF2x.html#0d0d7afd7c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829

https://www.olx.pl/oferta/zboze-nierzetelny-kupiec-CID757-IDyXiwY.html ktos tu kogos obuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Jak można się zgadzać na niezapłacenie gotówki przy odbiorze towaru? I to jeszcze handlując z zupełnie obcą osobą? Pewnie ani żadnego rachunku, ani faktury... Gość dał się zrobić i tyle.

Ja w sumie miałem dziwniejszy przypadek, bo w sierpniu wziąłem 500zł zaliczki na kilka ton żyta i gość miał przyjechać zabrać wszystko. Uzgodniony termin mijał a facet nie odbiera telefonu, nie reaguje na sms. W końcu udało się dodzwonić to mówił, że będzie wtedy i wtedy... No to danego dnia siedzę na d*pie w domu cały dzień i czekam na klienta, a tu ani telefonu nie odbiera ani się nie pojawia. Po kilku dniach dzwonię kilka razy, w końcu odbiera i mówi, że będzie nazajutrz. Tłumaczy się jakimiś pierdołami, że może bym to zworkował bo on jednak nie ma jak tego zabrać luzem (umawialiśmy się, że weźmie luzem bo mam dostęp do legalizowanej wagi i nagle zaczyna kręcić). I teraz gość oczekuje, żebym mu to jeszcze cały dzień stał i ważył kilka ton w worki i mówię mu, że nie ma takiej opcji i inaczej się umawialiśmy. On spokorniał, powiedział dobra dobra, będę jutro. Nazajutrz sytuacja się powtarza - klienta brak, telefonu nie odbiera. Straciłem cierpliwość i towar wrócił na olx, bo ja jakiemuś handlarzykowi cwaniaczkowi nie będę robił za magazyn (mówił, że chce dla siebie ale sądząc po jego sposobie gadki to szczerze wątpię). Znalazłem jego numer telefonu w google i okazało się, że prowadzi jakąś firmę usługowo-handlową. ;)

Nie odzywał się nadal do tej pory.

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

To do mnie jakiś typ dzwonił po przyczepę, któregoś dnia rano, że on zaraz będzie, z lawetą, że od razu zrobi przy mnie przelew bo gotówką to przeżytek, tłumaczę że w robocie siedzę, i teraz się nie da, to mówi żeby się urwać, że szybko, że juz, że teraz, natychmiast. Mówię przyjedź z gotówką to i się z roboty urwe, to już mu nie pasowało. Coś mi się wydaje że ani przelewu ani przyczepy bym nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Tylko gotówka i tylko na miejscu. Na przelew to można handlować z bardzo znanymi i poważnymi firmami a nie z Mirkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj