Polecane posty

agrarmrc    88
26 minut temu, conny napisał:

Firmy co produkują szamba betonowe skupują każde ilości

A dadzą kartę przekazania odpadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
28 minut temu, conny napisał:

Firmy co produkują szamba betonowe skupują każde ilości

a oni z zewnątrz nie zabezpieczają tego lepikiem , olej przepracowany to najlepsi puszczają w przerobione palniki olejowe dmuchające płomień na ceramiczne dopalacze , zero dymu i smrodu oraz bardzo małe ilości  sadzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    111
1 minutę temu, konteno napisał:

a oni z zewnątrz nie zabezpieczają tego lepikiem , olej przepracowany to najlepsi puszczają w przerobione palniki olejowe dmuchające płomień na ceramiczne dopalacze , zero dymu i smrodu oraz bardzo małe ilości  sadzy 

Smarują formy żeby beton się nie czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, agrarmrc napisał:

Olej jest niby odpadem niebezpiecznym a oddać do utylizacji to już problem bo nic w okolicy nie ma dla małych ilości i ludzi mieszkających na wsi daleko od miast wojewódzkich. Taka szara popi...na rzeczywistość  ....

u mnie zawsze przepracowanych olej znajdzie zastosowanie czy do pomalowania drewna czy to zabezpieczenia czegoś przed rdzą czy zamiast wd40 żeby lepiej chodziło i często jak jakiejś graty mam zardzewiałego I nie idzie ruszyć to czyszczę że rdzy I na tydzień do wiadra z takim olejem


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
49 minut temu, agrarmrc napisał:

A dadzą kartę przekazania odpadu?

a potrzebna ? kogoś już o to pytali lub za jej brak ciągali gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25487
8 minut temu, igor10246 napisał:

u mnie zawsze przepracowanych olej znajdzie zastosowanie czy do pomalowania drewna czy to zabezpieczenia czegoś przed rdzą czy zamiast wd40 żeby lepiej chodziło i często jak jakiejś graty mam zardzewiałego I nie idzie ruszyć to czyszczę że rdzy I na tydzień do wiadra z takim olejem

Tylko weź się tym pochwal pracownikowi agencji. W kontrolach ponoć żądają potwierdzeń utylizacji lub faktur wymiany w serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1554
15 minut temu, Marecki2922 napisał:

Belaruss820

Już nie masz się co zastanawiać , dzwoniłem i jest już sprzedana

 

Ehhh,a to jedyna najblizsza mnie była 😀 dorobiłbym coś aby weszły 4. Lepiej taką niż d46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

musisz dzwonić tak jak do mnie jeden typ jak motor sprzedawałem, był już zarezerwowany, cena ugadana na 3500, miał następnego dnia przyjechać, a dzwoni inny że dziś będzie, mówię mu że już zaklepany, dzwoni za godzinę że dziś przyjdzie i bez targowania 3700 da, mówię że nie, potem jeszcze raz dzwonił że nawet 3800 da byle mu tylko dziś go sprzedać

próbuj, może gość się na kasę połasi i ci sprzeda

@Rolnik1973 a jak tam twoje poszukiwania przyczepy???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15347

No czekam na Kalinowice, jakoś dzwonił pytać na jaki kolor malować. W tym tygodniu ma skończyć.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16802
bratrolnika napisał:

musisz dzwonić tak jak do mnie jeden typ jak motor sprzedawałem, był już zarezerwowany, cena ugadana na 3500, miał następnego dnia przyjechać, a dzwoni inny że dziś będzie, mówię mu że już zaklepany, dzwoni za godzinę że dziś przyjdzie i bez targowania 3700 da, mówię że nie, potem jeszcze raz dzwonił że nawet 3800 da byle mu tylko dziś go sprzedać

i co zrobiles? ja bym nie czekal na niewiadoma tylko sprzedawal w ciemno drozej. jak jest klient to nie mozna wypuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

w zeszłym roku kupiliśmy wiertarkę stołową za którą nawet ktoś zaliczke wpłacił :P i ten co sprzedawał czekał kilka miesięcy aż gościu przyjedzie ją odebrać sie wnerwił i nam sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
46 minut temu, bratrolnika napisał:

długość d50 to 460cm, będziesz miał ciężko 4 belki koło siebie wepchnąć

czasem dorabiają niektórzy podpory by tylna burta robiła jeszcze za przedłużona podłogę i więcej wchodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
Przed chwilą, Rolnik1973 napisał:

No czekam na Kalinowice, jakoś dzwonił pytać na jaki kolor malować. W tym tygodniu ma skończyć.

a no to nie jest źle, będzie na podwórku to daj zdjęcie, będziemy chwalić

Przed chwilą, Bananek napisał:

i co zrobiles? ja bym nie czekal na niewiadoma tylko sprzedawal w ciemno drozej. jak jest klient to nie mozna wypuscic.

u mnie słowo droższe od pieniędzy, dzwoniłem do tego pierwszego i potwierdził że będzie, więc ten jeden dzień i tak by mnie nie zbawił

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj