Polecane posty

marian7k    110

Może ktoś pokaże super okazję z trzema sekcjami i zamontowaniem na ciągniku, jeśli jest taka okazja a ja nic nie wiem. Chodzi o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem jakie znajomości ma znajomy, ale do 914 przywieźli mu nowy ładowacz metal-technik za 10 tyś. 1600 udźwig, 3 sekcje, poziomowanie. Bez kwitów oczywiście, ale cena dobra. Szuflę do piachu 2 m za 900 zł proponował załatwić. To chyba dobra cena?  Do ładowarki będę potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
metal technik 12500zl kosztuje z fakturą więc bez faktury i z jakimś tam upustem może być 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To chyba staniały, bo w Aldo to krzyknęli mi chyba 16 tyś. Nie pamiętam czy z amortyzacją i w cenie brutto czy netto. Kompletnie nie znam cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F332845750117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201
4 godziny temu, pp1208 napisał:

metal technik 12500zl kosztuje z fakturą więc bez faktury i z jakimś tam upustem może być 10 tys

 Jaki,?1200 ?.Adaptacja,też zależnie od modelu stopień trudności [wykonania,wagi,poziomowanie....]  różny .😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Tak więc krótko : jest 4x więcej niż przedstawiona moja oferta. Czy da radę do 1000kg czasem podnieś nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201
5 minut temu, marian7k napisał:

Tak więc krótko : jest 4x więcej niż przedstawiona moja oferta. Czy da radę do 1000kg czasem podnieś nim?

 Czyli masz 4 x więcej kasy na?,jeśli tak to masz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Ładowacz 1600kg, bez znaczenia do jakiego ciągnika ta cena. bez amortyzacji.

Ma ktoś może wolmeta na proximie zamontowanego?


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
16 minut temu, marian7k napisał:

Tak więc krótko : jest 4x więcej niż przedstawiona moja oferta. Czy da radę do 1000kg czasem podnieś nim?

Masz na tyle zdolności i możliwości że uda ci się go dopasować do posiadanego ciągnika we własnym zakresie? Jeśli tak to próbuj. Natomiast jeśli liczysz że jakiś lokalny spawacz ślusarz ci w tym pomoże to nie pchaj się w to, stal jest droga, a dobry spawacz poniżej 50zl za godzinę nie będzie w tym grzebał, a chwilę mu się zejdzie żeby wszystko zgrać

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201
6 minut temu, czesio200 napisał:

Ładowacz 1600kg, bez znaczenia do jakiego ciągnika ta cena. bez amortyzacji.

Ma ktoś może wolmeta na proximie zamontowanego?

 Nie łapię,czyli za 10000 zł , adaptacja do każdego bez stopnia trudności,rama czy bez ? oczywiście netto?,Jeśli to prawda że brutto czyść skrzynkę9_9,potwierdż a zostaniesz dilerem firmy .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
19 minut temu, kizak napisał:

 Czyli masz 4 x więcej kasy na?,jeśli tak to masz wybór.

Kasę może dało radę by wygrzebać ale czy warto do moich zadań ?

 

14 minut temu, bratrolnika napisał:

Masz na tyle zdolności i możliwości że uda ci się go dopasować do posiadanego ciągnika we własnym zakresie? Jeśli tak to próbuj. Natomiast jeśli liczysz że jakiś lokalny spawacz ślusarz ci w tym pomoże to nie pchaj się w to, stal jest droga, a dobry spawacz poniżej 50zl za godzinę nie będzie w tym grzebał, a chwilę mu się zejdzie żeby wszystko zgrać

Trochę spawam- na razie trzyma się" kupy". Kusi mnie ta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Powtarzam poraz kolejny ładowacz z adaptacją kompletny bez osprzętu.

Wolmet 10500 brutto

Metal technik 12500 netto.

Jak któregoś kupię i zamontuję to będę wiedział więcej.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
13 minut temu, czesio200 napisał:

Powtarzam poraz kolejny ładowacz z adaptacją kompletny bez osprzętu.

Wolmet 10500 brutto

Metal technik 12500 netto.

Jak któregoś kupię i zamontuję to będę wiedział więcej.

Czyli do Proximy będzie tyle samo kosztował co do u 1614 ? 😅

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2201

  To że podobna cena to nie dziwi,ładowacz ten sam ,tylko różnica w budowie adaptacji.

23 minuty temu, marian7k napisał:

Kasę może dało radę by wygrzebać ale czy warto do moich zadań ?

 

Trochę spawam- na razie trzyma się" kupy". Kusi mnie ta cena.

 Trochę też kleję,ale ogarnąć ładowacz z całą plejadą zależności,i by póżniej nie kolidowało przy skręcie,błotniki,dojście do akumulatora, maska,olej.......,to nie pospawanie motyki . Ale co tam,zamiast z żoną się...,masz garaż,[ w sumie ja też ,,lubię poprawić fabrykę''], światło się pali to i sąsiad przyjdzie...., szerszeń,....,a i tak i tak jak nie zrobisz perfekto to będzie ulep jak moje widły do bel [choć dalej swoją robotę robią ,  ,,czasami'']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59
48 minut temu, marian7k napisał:

Kasę może dało radę by wygrzebać ale czy warto do moich zadań ?

 

Trochę spawam- na razie trzyma się" kupy". Kusi mnie ta cena.

Pamiętam jak zmienialiśmy ciągnik to wszyscy w domu byli za tym żeby kupić z ładowaczem, a ojciec mowil że mu nie potrzebny, i że nie będzie kupował ładowacza tylko po to żeby zwieść kilka balotów słomy. A dziś nie ma dnia żeby ładowacz nie był potrzebny, nawet nie ma kiedy zawieść tłoków do regenaracji bo codziennie coś się robi 😉, a ja bardziej uzywanym osprzętem jest poleciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Nie ma znaczenia jaki ciągnik. To, że ładowacz ma 1600kg udźwigu to jedno. Każdy producent ma dwie, trzy długości samego wysięgnika tak by dobrać dłuższy wysięgnik do 6 gorowca a krótszy np do proxy gdzie słupki są bardzo z przodu ciągnika.

Na mtz ładowacz pasuje bardziej więcej miejsca dużo lepsze mocowanie itp, ale znowu ładowacz na ciągniku bez synchronizowanej skrzyni to nie bardzo. Proxa niby tez rewersu nie ma, ale już inaczej. Do tego pracy ładowaczem mało więc będzie ok.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
12 godzin temu, zetorki12 napisał:

Twoja żona wierzy w takie tłumaczenie ?

Nie ważne jaki pędzel ... ważne jak maluje 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
1 godzinę temu, marian7k napisał:

 

Trochę spawam- na razie trzyma się" kupy". Kusi mnie ta cena.

Jak chcesz to ryzykuj, albo będzie sprzęt za pół darmo, albo sprzedasz dalej i utopisz tylko swój czas i stal na adaptację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj