Polecane posty

Uziu92    7975
6 minut temu, Agrest napisał:

Nie oglądam filmików i nie bardzo wiem o co biega.

Ale co tak w biardzkich pęka?

w dużych rama pęka, było naforum, pękła koledze

@MalyJohn

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
15 godzin temu, daron64 napisał:

Jaka tam okazja, przecież w niemcowni ciągniki za darmo oddaja :)

Podejrzewam, że jebnął się i miało być 224 a teraz nie umie zedytowac bo wnuczek wrócił do szkoły 😛


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
13 minut temu, sumek666 napisał:

Podejrzewam, że jebnął się i miało być 224 a teraz nie umie zedytowac bo wnuczek wrócił do szkoły 😛

Ach szkoda że niema opcji kup teraz

  • Haha 1

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
21 minut temu, sumek666 napisał:

... Jak ktoś im kiedyś w komentarzu napisał, że dla subów i wyświetleń jeszcze trochę I będą się ruchać przed kamerą. ...

...nie specjalnie mają przyszłość  w tej branzy, jeszcze z tym aparatem na zębach :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
6 minut temu, konteno napisał:

...nie specjalnie mają przyszłość  w tej branzy, jeszcze z tym aparatem na zębach :ph34r:

włosy będą się wyrywać ? :D

Edytowano przez Uziu92
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Ja pier.... 😅 Głodnemu chleb na myśli .... Szczególnie o tej godzinie 😛

Ja tam do Mileny nic nie mam fajna jest i ten aparat dodaje jej uroku 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtec123    251

Rozmowa na temat. Nie ma co :)

 

8 godzin temu, sumek666 napisał:

Syngencie też się sprzedali. Czasem wyskoczy reklama i zachwalaja rzepak od Syngenta.

nie sprzedał się, a sam na facebooku Syngenty w komentarzach kilka razy prosił o jakiś kontakt z nimi "bo ma sprawę". Sam się pchał ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
51 minut temu, sumek666 napisał:

Współczuć jej teścia. 

Zawsze mnie ciekawi czemu młodego za kółko nie wpusci 😛

Jak to nie ? Ostatnio talerzowa kawałem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19717
7 godzin temu, sumek666 napisał:

Syngencie też się sprzedali. Czasem wyskoczy reklama i zachwalaja rzepak od Syngenta.

czasem? tam co chwila jest reklama

6 godzin temu, farmtrac8244 napisał:

Kiedy wprowadzą kary za wystawianie takich ogłoszeń? Wg. mnie za takie coś powinien być ostry wpierdal może by to coś nauczyło tych cwaniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Przed chwilą, kizak napisał:

 Przecież u sołtysa jest wykaz płatników podatku rolnego

RODO!!!

Bez znajomości w gminie lub z dobrej woli sołtysa ch*ja zrobicie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
22 minuty temu, jacek1296 napisał:

Tak, tak a świstak siedzi......

W gminie "wydruk z księgi wieczystej", dobre.

Nawet gminy do tego nie trzeba, wystarczy telefon albo komputer, żeby podejrzeć księgę wieczystą. Jeśli znamy jej numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 H.. z ,, rodem'',po przełknięciu litra,wszystko ci powie,przecież mówił ci to przed ,,rodem'' [jakby kto pytał];), nie wiem jak jest teraz,ale nie dawno wykaz ksiąg był ogólno dostępny przez internet i znając nr działki [a to nie problem],wiadomy był właściciel,właściciele , czy nie ma zastawu bankowego...... .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jest ogólnodostępne dostępny, jeśli znasz numer księgi wieczystej. Nie numer działki. 

Po numerze działki musisz mieć pełną, nie wystarczy 175/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

brałem kilka lat temu wydruki z geodezji z powiatu na dzierrzawe  podajesznumer działki  numer ewidencyjny powiat gmina wies  nr .obrebu .   ewentualnie  powiedz w gminie ze chciałes porozmawiac z włascicielem odnosnie dzierzawy . idą wybory to zasantzuj swoim cennym głosem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167
10 godzin temu, Uziu92 napisał:

mnie zastanawia jedno, jak oni tym JD te ponad 70 ha obskakują, u mnie znajomy ma coś też koło 70-80 ha i ma zetora frote 115 czy tam 110 JD 6830 i case jx 90 i cały czas te ciągniki chodzą, ludzie pracują u niego, do tego ma clasa lexiona, o ursusie c 330 i 3p nie będę wspominał. Albo oni tacy obrotni, albo moj znajomy nie :D

Raczej twój znajomy mało ogarnięty, albo jakieś warzywa ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj