Polecane posty

jahooo    9243

Ja mam Ventzki od Stankiewicza, zaorały ponad 100ha i dalej nadają się do użytku na następne 50-60, tak że to dobry wynik, kosztowały 60zł/sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25631

Zasugerowałem się napisem na burcie bo łudząco podobny, gdyby nie te pół tony więcej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

a bo to gotowe naklejki są, można kupić, ja sobie wcześniej szablon zrobiłem z oznaczeniem 3,5T i sprayem malowałem

 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowpek    9

Panowie wiem ze nie w temacie ale potrzebna pomoc zetor 9540 jak postoi przez noc to rano nie zapali za cholerę ale wystarczy go zaciagnac metr i już będzie odpala caly dzień jak zegarek.

Filtry paliwa i przewody wszystko sprawdzone nie zapowietrza się ani nic z tych rzeczy

 

Jeżeli ktoś ma pomysl dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Regulator nie otwiera sekcji do końca - olej w pompie i regulatorze jest ? wymieniany ? Jak pompa ma centralne smarowanie, może się syfu nazbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, prowpek napisał:

Panowie wiem ze nie w temacie ale potrzebna pomoc zetor 9540 jak postoi przez noc to rano nie zapali za cholerę ale wystarczy go zaciagnac metr i już będzie odpala caly dzień jak zegarek.

Filtry paliwa i przewody wszystko sprawdzone nie zapowietrza się ani nic z tych rzeczy

 

Jeżeli ktoś ma pomysl dajcie znac

Ale kręcić przestaje , czy kręci i nie pali ? Może rozrusznik padł i za wolno kręci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

wszystko zależy od stanu technicznego, ze zdjęć wygląda ok ale wcześniej robił  na bliźniakach bo zostały obręcze na tyle opony przednie do wymiany a po za tym jak sprawny technicznie to dobra cena, zaczep ma a stan ze zdjęć to wróżenie z fusów. 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszkos    18

Jak dla mnie bardzo zmęczony odmalowywany nie jeden raz.  Opony słabe a to duży wydatek.  Sam fakt zardzewialego filtra oleju coś świadczy o stanie faktycznym w realu będzie wyglądać tylko gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek525    91

@jahooo  O ile się nie mylę to ten sam Same by do sprzedania około 2 miesiące temu w Dębicy za 21tyś zł, ale miał mały problem z podnośnikiem a mianowicie podczas podnoszenia cięższej maszyny, podnośnik mu ,,falował''. i podobno miał szybką skrzynie9_9

Gdybyśmy mieli w tamtym czasie trochę wolnego grosza, gdy był wystawiony w Dębicy to całkiem możliwe a zawitał by do nas na podwórko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Dział ; produkty rolne      I bez gwarancji rozruchowej  😁                                                                                                                                                                                                                  https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-schabowego-CID757-IDvHg4d.html#be77f4c360

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Możesz tak z grubsza rozjaśnić ? Czym się różnią od ścieżek technologicznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj