Polecane posty

Gość   
Gość

Pewno przez to że ma pochyłomierz gość myśli że ma horal system .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
10 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Zacząłem to robić jak nie miałem paszowozu. Wtedy miało to sens a potem ładowałem krokodylem. W najbliższym czasie kupię wycinak piłowy i zamontuję na ładowarkę. Leży to juź kilka lat i tylko zagraca. Nóż jest za duży i ten dospawany kawałem można odciąć.

a pozwól że zapytam, Dante to konto czyje???? brata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak brata. Sam ma początku z niego korzystałem a potem założyłem własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

No przecierz mają dać 1.5 miliarda na suszę w tym roku, no to wzieli na zaś to co było na przyszły. Nic w rolnictwie nie ginie.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

I teraz zdziwienie wszystkich, że skądś te pieniądze się musiały wziąć. Gdzieś trzeba było zabrać. Ale sukces jest. Zresztą marek Wam to lepiej wytłumaczy. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
Te 1,5 mld to wzięli ode mnie, od Ciebie i od każdego przy dystrybutorze i na składzie z nawozem.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
34 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

No przecierz mają dać 1.5 miliarda na suszę w tym roku, no to wzieli na zaś to co było na przyszły. Nic w rolnictwie nie ginie.

Przestań tak nawet myśleć , bo marecek przestanie Ci lajkować posty . :PO.o

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Coś mocno tani . Pierwszy lepszy handlarz by łyknął jak wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
15 godzin temu, Partyzant85 napisał:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2b2k/

 

Ktoś zna tego sprzedawcę? W miarę uczciwy? Warto jechać za ciągnikiem?

Ma dość ciekawy asortyment i wiele zwłaszcza drobnych maszyn w dobrych cenach ale po pierwsze zero targowania...nie upuści nic z ceny na olx a po drugie ogólnie dość dziwny i nie sympatyczny gość...taki trochę psychopata...albo ja trafiłem tam jak miał zły dzień...w każdym razie ja miałem z nim "przyjemność" obcować przez chwilę a jego rodzina musi wytrzymać 24h/dobę i tak 365 dni w roku O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, extrabyk napisał:

...taki trochę psychopata...albo ja trafiłem tam jak miał zły dzień...

Czytając ten temat

można wywnioskować że ten handlarz ma codziennie zły dzień. Dzwoniłem do niego to wyskoczył do mnie z mordą że zawracam mu d*pę a on do niemiec akurat jedzie :Dmyślał chyba że powinienem to wiedzieć dzięki magicznej kuli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Jak ktoś ma do niego blisko to myślę,że warto tam zaglądać bo ciekawe rzeczy się trafiają ale żeby coś kupić bez nerwów to trzeba albo trafić na dobry dzień albo brać jakieś specyfiki na wyluzowanie przed rozmową z tym gościem :D a Ty czego u niego szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kumpel chciał tego Case-a obejrzeć a ja to tak przy okazji siewnik lub pługi

Ale już mi się odechciało - wolę normalnemu sprzedawcy zapłacić tego tysiaka więcej niż się użerać z typem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj