Polecane posty

Gość   
Gość

Stosować tak, ale wprowadzać do obrotu hanlowego już nie. Więc można potargować się o cenę ze sprzedawcą 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziu123    3

Panowie taka mieszanka na pszenicę,pszenżyto i jęczmień jary prochloraz+cyflufenamid+tebukonazol 400g+7.5g+125g Mogę tak zostawić czy coś zamienić ewentualnie zwiększyć? Myślałem dać protiokonazol ale wydaje się że lepiej jak go zostawię na t2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887
FarmerDyzio napisał:

dodajecie do T1 i R1 siarczan magnezu ?

5kg na ha, ale ja już dawałem kizeryt posypowo


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

chciałem dać 0,8 delaro i 0,3 0,4 fenpropidyny. Na gorsze działki klasyka czyli prochloraz tebukonazol i fenpropidyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mid7    45

a jakich dawkach połączyć unix z duett star ?, bo okazało się że w zeszłym roku nie wykorzystałem na buraki i mam zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

AsPik  ktoś planuje dać? Ciekawe jaka cena w Chemirolu.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189
Nowy81 napisał:

AsPik  ktoś planuje dać? Ciekawe jaka cena w Chemirolu.

1l w granicach 115zł

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Lecieć jutro i w sobotę z t1 na wschodzie Polski ? Na innej stronie od wtorku ciągle deszcze zapowiadają czy może jeszcze się wstrzymać trochę bo zimno, wczoraj śnieg...

Edit:

Na t1 mam Artemis i nie było jeszcze n2

Screenshot_2021-04-08-07-19-00-432_com.android.chrome.jpg

Edytowano przez Janeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142
1 godzinę temu, Janeczko napisał:

Lecieć jutro i w sobotę z t1 na wschodzie Polski ? Na innej stronie od wtorku ciągle deszcze zapowiadają czy może jeszcze się wstrzymać trochę bo zimno, wczoraj śnieg...

Edit:

Na t1 mam Artemis i nie było jeszcze n2

Screenshot_2021-04-08-07-19-00-432_com.android.chrome.jpg

Panie a gdzie na podlasiu zboza juz sa w fazie kolanka? Bo u mnie w okolicy nawet żyta jeszcze z tydzień trzeba czekać żeby wyszło kolanko.

31 minut temu, hardkor113 napisał:

Ja chwast jutro albo w sobote robie w pszenicy nie ma na co czekac

Jak sa warunki to nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Już drugi rok fungicydy co mnie interesują w okolicznych sklepach jak są dostępne, to są tańsze niż w dużych. internetowych.

Nap. Duet na start na 8ha za 890zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Zależy czy mączniak już jest, czy go jeszcze nie ma. Cyflufenamid jest bardziej zapobiegawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
Nowy81 napisał:

Już drugi rok fungicydy co mnie interesują w okolicznych sklepach jak są dostępne, to są tańsze niż w dużych. internetowych.

Nap. Duet na start na 8ha za 890zł.

w tym roku i u mnie dobre ceny stacjonarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubawww    314
9 minut temu, Nowy81 napisał:

Już drugi rok fungicydy co mnie interesują w okolicznych sklepach jak są dostępne, to są tańsze niż w dużych. internetowych.

Nap. Duet na start na 8ha za 890zł.

U mnie podobna sytuacja  z inputem triple stacjonarnie 40 zł taniej za 5 l

Edytowano przez Kubawww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj