Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fasola jaś
szymon360    13

a jak z Jaśkiem słyszałem że znowu coś zaczyna do góry. Słyszeli coś koledzy?


jak cena Jaśka. Słyszałem że idzie w górę ponownie ale to chyba ponowna ściema. Słyszeli coś koledzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłosz89    21
30 minut temu, Rafcioo96 napisał:

O 6.20 to i ja slyszalem, ale tez słyszałem, że od poniedziałku cena w dół

Mało w magazynach a konkurencja duża, oczywiście wśród handlarzy tak że spoko. Muszą tylko ograniczyć pazerność i będzie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953
1 godzinę temu, Rafcioo96 napisał:

O 6.20 to i ja slyszalem, ale tez słyszałem, że od poniedziałku cena w dół

A zamierzałem z tonę sprzedać

Pojadę zrobić próbę wilgotności po niedzieli to wszystko się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon360    13
Andpol napisał:

1 godzinę temu, Rafcioo96 napisał:

O 6.20 to i ja slyszalem, ale tez słyszałem, że od poniedziałku cena w dół

A zamierzałem z tonę sprzedać

Pojadę zrobić próbę wilgotności po niedzieli to wszystko się dowiem

Nic narazie jeszcze czekam zobaczymy co się będzie działo. Narazie jeszcze w big bagach w stodole nieprzebrana leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafcioo96    43
Chyba trzeba wziąć na wstrzymanie handlarzy, jesli nie chcą dać ceny a obniżką zmusić rolnika do sprzedaży, to trzeba zrobić odwrotnie do ich zamiarów. Na rynku został tylko dobry towar już, a do tego mało tego towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balejaz    5

A ja tam będę sprzedawał bo 6 zł to już dobra cena. nie chce się obudzić jak cena spadnie poniżej 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafcioo96    43
To na co czekales do tej pory? Od dwoch tygodni jest 6 zł, a nawet wnokolocach nabroża ktos płacił 6.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280
12 minut temu, Rafcioo96 napisał:

To na co czekales do tej pory? Od dwoch tygodni jest 6 zł, a nawet wnokolocach nabroża ktos płacił 6.2

6,2 to do 2-3 tygodni w Dołhobyczowie na bazarze dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1294
Dnia 20.11.2021 o 13:15, skywalker89 napisał:

 

Ulman pogadaj se z dysydentem bo filozofie konczyl to Ci ciekawe tezy przedstawi, albo z ravojem - największym wlazidupem co przy sprzedaży fasoli pokazuje handlarzowi swoje wpisy na forum i prosi o 10gr więcej..

Nie zasnę dziś! Różnie mnie nazywano ale to jest mega!! Jutro pokaże i może faktycznie coś utarguje🤣

Leżę i ryczę!!

  • Like 1
  • Haha 1

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek    1169

akurat tutaj prawdę napisał . nie raz mi  przy sprzedaży pokazywałeś swoje wpisy na temat innych skupujących 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Czyli ma rację skoro osiąga z tego zysk. Jak widać pieniacze wyzywający od szubrawców nic na tym nie zyskują oprócz frustracji i potęgowania własnych lęków


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

no ja też jestem "niepocieszony" bo raczej "doktorat z Filozofii" u Skywalkera (a może już Lorda Vadera) nie zostanie mi uznany przez jakąkolwiek uczelnię. :( ;)

mylenie analitycznego podejścia do relacji społecznych jakim staram się kierować z filozoficznym co najwyżej jest żenujące.
Jeśli już to socjologia.

ciekawe jak zareagował by randomowy handlarz gdyby wiedział że ten akurat oferent to forumowy "Skywalker"?
idę o zakład że większość by odrzekła - a wiesz pan; obejdę się bez pańskiego towaru bo jeszcze  gotówem zostać okrzyczany.... jak to było?....

i jeszcze jedno - czyj ew. niepochlebny komentarz o partnerach biznesowych w obliczu tych kilku stron tego tematu zachowa większą wiarygodność? "Ravoja" czy....

________________________

z tego wszystkiego zapomniałem po co ja tu

ktoś tam wyżej pytał o cenę czerwonej
w ub tyg szwagier miał ofertę 5,5 za niezbyt suchą
czy do transakcji doszło? nie wiem.

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlik1234    0

Ktoś coś na temat tego orzełka? Kolega mnie namawia żeby spróbować tematu, ale doświadczenie tylko w Jaśku. 

Patrzac na ostatnie wpisy myślę że osoba mająca się za uczciwą wiele się nie przejmuje frustratami, a fakenewsy w modzie to może to i jakaś broń jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1294
10 godzin temu, Łukaszek napisał:

akurat tutaj prawdę napisał . nie raz mi  przy sprzedaży pokazywałeś swoje wpisy na temat innych skupujących 

Ale dałeś mi wtedy 20gr więcej a nie 10, pamiętasz?


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953

Ja chyba pod koniec tygodnia coś sprzedam.

Jutro jadę wilgotność sprawdzić i cenę pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj