Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Alexander
Zbyszek3939    965
50 minut temu, 85Tomekkk napisał:

Mogę wynająć suszarnię podłogową,jesli ktoś nie wysuszył jeszcze fasoli 

 Jaka to suszarnia i jak to się sprawuje  , gdzie nabyłeś i jaka jej cena  i jak to wygląda  jak możesz to napisz coś.   .  Jaś  dziś  z rana  6 jak ładny to coś chcą dorzucać.

Edytowano przez Zbyszek3939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85Tomekkk    141
2 godziny temu, Zbyszek3939 napisał:

 Jaka to suszarnia i jak to się sprawuje  , gdzie nabyłeś i jaka jej cena  i jak to wygląda  jak możesz to napisz coś.   .  Jaś  dziś  z rana  6 jak ładny to coś chcą dorzucać.

Suszarnia podłogowa,kanały rozłożone na podłodze,w garazu,dmuchawa ,nagrzewnica gazowa ,i suszy sie .5 ton przez 3 dni,z przerwami nocnymi.a o jaką cene pytasz?ona nie do sprzedania 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek    1169
22 minuty temu, waldii1 napisał:

Przed chwilą dzwoniłem to cena 5,5 bo tanieje. 

Nie ściemniaj do wszystkich do których dzwoniłem 6 i   więcej dają ty wiadomo że byś chciał kupić po 5 zł albo i taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

No nie wiem mam kilka ton do sprzedania i dzwoniłem spytać po ile. A kupować fasoli nie mam zamiaru chyba że jakiejś super wydajnej odmiany na hektar góra 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94

Ja mam info 5,8-6,0 skup łykoszyn.


Także do 7 trzeba trochę poczekać , nawozy już są to niech leży i czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965

Nic puki co się nie dzieje Jak Vitapol  w Mirczu płaci dziś  6 zł  to tym bardziej  nikt ceny  dziś nie obniży  coś próbują jakieś zamieszanie zrobić  ale to nie dawne czasy za dużo ich jest i problem się dogadać , jeszcze dobrze nie zaczęli handlować a już im tanieje  chyba w ich głowach , idą Święta  to i handel trochę stanie  ale  do nowych zbiorów jeszcze daleko  ,może  drobną i czerwoną sprowadzą  ale  jaśka nigdzie nie kupią  . Kto ma jaśka niech obywa się jak może  i nic  nie sprzedaje  👍.A ktoś wyżej pisał po ile czerwona  to Vitapol  płaci 5,50 plus vat   tylko że tam duże wymagania odnośnie suchości i przebrania.

Edytowano przez Zbyszek3939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1294
5 godzin temu, Łukaszek napisał:

kto daje 5,5 ?

Ja, tylko nikt mi nie chce sprzedać. 

 

 

  • Haha 1

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowyRolnik2    19

5.5 daje dwóch i jest to wg mnie zabieg marketingowy aby ruszyć sprzedaż "bo tanieje" . Z pszenica też tak było cena na słupku spadła chyba na tydzień a teraz co mamy? Gowno to da tajie straszenie. Nikt nie jest glupi. Nic nie tanieje a towaru malo euro bardzo wysokie. 6, 6.2 a nawet 6.4 na dzis. A za chwilę 6.5 będzie cena wyjściowa .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

No co ty. Wyjściowa będzie po 8.🤣


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965

 Wszystko idzie do góry z dnia na dzień staje się coraz droższe złoty mocno traci na wartości inflacja szaleje , na dół to teraz mogą  pójść  tylko  gacie a nie cena fasoli . I żaden tu wykład o bolszewizmie, lewactwie, rewolucji ,Leninie i rozkułaczaniu kułaków nie pomoże i niczego nie zmieni:ph34r:😂

Edytowano przez Zbyszek3939
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

Zbyszku,  nie tylko fasoli
ceny w kosztach dla przemysłu grubo ponad 30% wzrosły r.d.r.

w ub. r. za 360 kilo fasoli (czerwonej) wyszło mi tak gdzieś ok 3t węgla (gruby orzech, lepszego nie chcę). jak te relacje mają się w tym roku?
szlag by trafił takie rządy które nie potrafią wartości waluty upilnować bo złotówka kolejny raz w moim życiu za śmiecia zaczyna robić.

dolar grubo ponad 4,zł naście gr (dokładnie już nie wiem bo nie nadążam sprawdzać. Fasola jest notowana w dolarach na światowych giełdach

co jak co ale import nam w tym roku nie grozi bo kto zaryzykuje...?

€ obecnie też słabnie do dolara a i tak ponad 4,7zł już ... złotówka obecnie jest jedną z najszmatławszych walut już nie tylko regionu ale i globalnie

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965

Masz  rację a teraz na 3tony polskiego bo przecież jakiego by innego węgla trzeba około 8 metrów czerwonej fasoli i nie wiem czy to wystarczy.

Edytowano przez Zbyszek3939
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140
4 minuty temu, Zbyszek3939 napisał:

Masz  rację a teraz na 3 tony polskiego bo przecież jakiego by innego węgla trzeba około 8 ton  czerwonej fasoli i nie wiem czy to wystarczy.

ejże, może weź lepiej policz bo Ci się zera....:)
jeszcze nie ton, osiem może i tak ale kwintali (czy jak tam teraz 100 kilo zwą)

co i tak realny spadek relacji węgiel/fasola ponad ... dwukrotnie

Edytowano przez dysydent
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    965

dzięki za sprostowanie

23 minuty temu, dysydent napisał:

Zbyszku,  nie tylko fasoli
ceny w kosztach dla przemysłu grubo ponad 30% wzrosły r.d.r.

w ub. r. za 360 kilo fasoli (czerwonej) wyszło mi tak gdzieś ok 3t węgla (gruby orzech, lepszego nie chcę). jak te relacje mają się w tym roku?
szlag by trafił takie rządy które nie potrafią wartości waluty upilnować bo złotówka kolejny raz w moim życiu za śmiecia zaczyna robić.

dolar grubo ponad 4,zł naście gr (dokładnie już nie wiem bo nie nadążam sprawdzać. Fasola jest notowana w dolarach na światowych giełdach

co jak co ale import nam w tym roku nie grozi bo kto zaryzykuje...?

€ obecnie też słabnie do dolara a i tak ponad 4,7zł już ... złotówka obecnie jest jedną z najszmatławszych walut już nie tylko regionu ale i globalnie

I to jeszcze nie koniec jak nam  Unia nie wypłaci  zaliczki  to dolar może 5 zł złapać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

nie chce mi się (tak po prawdzie to nie wiem jak :ph34r:) wyszukać na politycznym forum gdy ze dwa lata temu pisałem że tak się pisowskie "pieniądze są i będą dla wszystkich" skończy bo dwucyfrówką to mnie wyśmiali, później i na tym forum (na tym może i wcześniej)
no i kolejny raz zacytuję sam siebie - jak ja q..wa nie lubię mieć racji.

Edytowano przez dysydent
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233
10 godzin temu, Tomek12 napisał:

6.50 zł na 21 dni 

Kto tyle płaci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589
11 godzin temu, Zbyszek3939 napisał:

 Wszystko idzie do góry z dnia na dzień staje się coraz droższe złoty mocno traci na wartości inflacja szaleje , na dół to teraz mogą  pójść  tylko  gacie a nie cena fasoli . I żaden tu wykład o bolszewizmie, lewactwie, rewolucji ,Leninie i rozkułaczaniu kułaków nie pomoże i niczego nie zmieni:ph34r:😂

Niemiecki Bang ostrzega o inflacji 6 % wiec nie jest tak straszna inflacja w Polsce 7 % ten sezon będzie dziwny z cenami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szot    109
10 godzin temu, dysydent napisał:

nie chce mi się (tak po prawdzie to nie wiem jak :ph34r:) wyszukać na politycznym forum gdy ze dwa lata temu pisałem że tak się pisowskie "pieniądze są i będą dla wszystkich" skończy bo dwucyfrówką to mnie wyśmiali, później i na tym forum (na tym może i wcześniej)
no i kolejny raz zacytuję sam siebie - jak ja q..wa nie lubię mieć racji.

Od lat twierdze że nasza gospodarka "Płynie jak Tytanic " Finał wiadomy ! Tylko pytanie, czy już nie nabieramy wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Po to nas przyjęli do Unii , by naszą gospodarkę zatopić jak Titanic .

Nasze uprawy szły na cały świat jak nie byliśmy w unii i cena była i zbyt był za srebrniki Unii zatopią gospodarkę .

Cena fasoli ładna jak na 6 zł ale wedle kosztów obecnie to już taka ładna nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj