superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GRZES1545    9028
9 minut temu, Uziu92 napisał:

70-75 bym cenił, ale jak nic nie kupię to zostaje.

Myślę że spokojnie 90 możesz cenić, sam widzisz co jest w kupnie i jakie ceny . 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7992

Zobaczę, może go wystawię jak trochę puści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
22 godziny temu, tytanowyJanusz napisał:

Silnik się kończy? Czy co?

No 7bar nie idzie nabić, a nawet te 4 to trwa wieczność

 

14 godzin temu, turion23 napisał:

O ja cie kręce. 3 lata temu w Castoramie za połowe tej ceny kupiłem🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9280

Może wystarczy pierścienie zmienić i do zaworków zajrzeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2226

 Przeważnie te tanie gruzy są tak wychełtane że nie warto łap sadzać ,ale niby można zobaczyć . Choć to do mnie nie przemawia . Jednego oddałem gratis szwagrowi ,bo mówił ,ze zawory dobre i tylko toto się mu przewala ,drugiego zostawilem jak niedawno zdechl ,będę miał mobilny zbiornik jakieś koło podpompować  . Teraz te gów.. są za tanie według zarobków by na nie czas poświęcać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155

te podwozia to są dostępne, bo po składnicach nic nie mają a producent nie email nie odpisuje ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3691

Przedni TUZ, pare LEDów, radio Pajonera i stąd ta cena 😄😉

2 godziny temu, izydor6280 napisał:

te podwozia to są dostępne, bo po składnicach nic nie mają a producent nie email nie odpisuje ?

Też mnie ten wózek zainteresował bo nigdzie wcześniej nie było go widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1018

Lepiej Claasa jeśli będzie w dobrym stanie, mniej straci na wartości i łatwiej w przyszłości sprzedać niż famarola

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4275

Dorabiał ktoś plandekę do rozsiewacza i może polecić jakąś firmę oraz powiedzieć w jakich pieniądzach takie rzeczy chodzą?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3691

Claas z racji tego że to Claas na pewno będzie miał większy przebieg. Famarolka mniej udana krajowa konstrukcja ale na pewno łatwiej znaleźć poszanowaną maszyne 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samcik03    14
1 minutę temu, tytanowyJanusz napisał:

Claas z racji tego że to Claas na pewno będzie miał większy przebieg. Famarolka mniej udana krajowa konstrukcja ale na pewno łatwiej znaleźć poszanowaną maszyne 

Claas gdzieś koło 20 tys ma nawalone jutro pojadę obejrzeć jak nie to do sianokosów daleko może krajowa się trafi w rozsądnych pieniądzach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9028
6 minut temu, daron64 napisał:

Dorabiał ktoś plandekę do rozsiewacza i może polecić jakąś firmę oraz powiedzieć w jakich pieniądzach takie rzeczy chodzą?

 

Pod Siedlcami dorobią każdą, plandekę. Aby stelaż był zrobiony . Jak trzeba zaraz znajdę namiar na firmę, robili mi na przyczepkę około 450zł płaciłem. 

6 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

Ciekawy zestaw do mniejszych  ciągników, ale jak dla mnie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121

Ten łańcuch nie osłonięty może jajca wciągać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12228
daron64 napisał:

Dorabiał ktoś plandekę do rozsiewacza i może polecić jakąś firmę oraz powiedzieć w jakich pieniądzach takie rzeczy chodzą?

 

do 500 zł idzie ogarnąć


GRZES1545 napisał:

6 minut temu, daron64 napisał: Dorabiał ktoś plandekę do rozsiewacza i może polecić jakąś firmę oraz powiedzieć w jakich pieniądzach takie rzeczy chodzą?   Pod Siedlcami dorobią każdą, plandekę. Aby stelaż był zrobiony . Jak trzeba zaraz znajdę namiar na firmę, robili mi na przyczepkę około 450zł płaciłem. 

o Gochnia chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Dorabiał ktoś plandekę do rozsiewacza i może polecić jakąś firmę oraz powiedzieć w jakich pieniądzach takie rzeczy chodzą?

 

Wyśle Ci namiary na chłopaków. Tu z forum robili już kilku chłopakom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4275
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Pod Siedlcami dorobią każdą, plandekę. Aby stelaż był zrobiony . Jak trzeba zaraz znajdę namiar na firmę, robili mi na przyczepkę około 450zł płaciłem. 

 

Możesz podrzuci

29 minut temu, soltys48 napisał:

Wyśle Ci namiary na chłopaków. Tu z forum robili już kilku chłopakom 

Dzięki, po weekendzie będę dzwonił.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9028
29 minut temu, daron64 napisał:

Możesz podrzuci

Dzięki, po weekendzie będę dzwonił.

 

 

20240119_212443.jpg

28 minut temu, slawek74 napisał:

Grześ o Goplan chodziło?

O to.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
mf362 napisał:

Ten łańcuch nie osłonięty może jajca wciągać 

A co byś przy tym łańcuchu robił że miałoby Ci jajca wciągnąć?🤔 gałęzie i tak z drugiej strony się podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj