superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

jahooo    9351

Te偶 mam K5, tylko bez sterowania w lancy, bo to najbardziej awaryjny element tych myjek. Generalnie mam 5 czy 6 lat i jestem zadowolony, niejedn膮 robote ju偶 zrobi艂a. Z wad - dla mnie ciut za kr贸tki przew贸d do lancy, ale d艂u偶szy mo偶na dorobi膰 bez problemu.

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
bratrolnika    28841

K5 po偶ycza艂em od kolegi, my艂em ni膮 kostk臋, betonowe p艂oty-sprawdzi艂a si臋 w tej pracy naprawd臋 fajnie

pr贸bowa艂em te偶 ni膮 umy膰 auto-i tutaj lipa, uwa偶am 偶e lepiej jecha膰 na myjnie samoobs艂ugowe, wrzuci膰 10z艂 i umy膰 tam

Udost臋pnij ten post

jahooo    9351
20 minut temu, bratrolnika napisa艂:

K5 po偶ycza艂em od kolegi, my艂em ni膮 kostk臋, betonowe p艂oty-sprawdzi艂a si臋 w tej pracy naprawd臋 fajnie

pr贸bowa艂em te偶 ni膮 umy膰 auto-i tutaj lipa, uwa偶am 偶e lepiej jecha膰 na myjnie samoobs艂ugowe, wrzuci膰 10z艂 i umy膰 tam

to jest kwestia posiadanej lancy - ja mam trzy r贸偶ne, a i tak myj臋 g膮bk膮 i polewam z w臋偶膮 spryskiwaczem do podlewania, wychodzi najlepiej, myjk膮 tylko nadkola z b艂ota i felgi jak bardzo zawalone

Udost臋pnij ten post

konteno    1899
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, malaczarna napisa艂:

Chcia艂abym zakupi膰 myjk臋 ci艣nieniowa. Mycie kostki, rozrzutnika itp. jaki艣 konkretny model polecacie?

zadania sprecyzowane ale pewnie traktor i jakie艣 maszyny uprawowe i kosiarka dojd膮 jeszcze do listy mycia ,to ma by膰 n贸wka cokolwiek czy u偶ywana markowa po serwisie聽

, zapewne oczekiwane聽zasilanie 230V ,聽聽bud偶et jeszcze mile widziany ale domyslam sie ze nie chodzi o solidny聽sprz臋t na dekady tylko taki na 2-3 聽krotno艣膰 gwarancji聽,

tak czy siak ponad tysi膮ca dobrze by艂oby wy艂o偶y膰 je艣li mowa o n贸wce聽

gdyby to by艂 u偶ytek domowy聽 (kostka i auto ) to faktycznie te plastikowe badziewia a silnikach szczotkowych maj膮 racj臋 bytu ale ze wzgl臋du na czasoch艂onne i pracoch艂onne mycie rozrzutnika (nawet jesli jest to tylko ma艂y polski to 2 x do roku pewnie by艂by myty) to lepiej cos na silniku indukcyjnym i co najmniej aluminiowej pompie聽

na pewno cos ponad 2-2,5kW musi to 偶re膰 z gniazdka 偶eby my艂o w twoich realiach , zwijak chyba zb臋dny o ile dobrze my艣l臋聽

kranzle 1050 to ju偶 za bogato pewnie , mo偶e jaki艣 lavor vertigo 26 lub inna marketowa budzetowa marka o zbli偶onych parametrach i por贸wnywalnej konstrukcji聽

a to co poleca艂 @Andpol聽radze darowa膰 chyba 偶e najwi臋kszy model聽tej marki to troche pos艂u偶y bo podejrzewam 偶e chi艅szczyzna konstrukcyjnie sprzedawana pod t膮 nazw膮

i o filtrze wody zasilaj膮cej聽warto pami臋ta膰聽

Edytowano przez konteno
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

Stodo艂a    70
11 godzin temu, vat napisa艂:

Jakie聽okulary przeciws艂oneczne, polaryzacyjne polecacie do pracy ci膮gnikiem? Teraz mam聽takie, ale za bardzo przyciemniaja

https://allegro.pl/oferta/meskie-okulary-polaryzacyjne-przeciwsloneczne-auta-12445507980

Trzeba si臋 przyzwyczai膰.mozesz spr贸bowa膰 z innej firmy.聽 uv400 i kat3 co wa偶ne bo mo偶na prosto na s艂o艅ce patrze膰 i nie o艣lepia cz艂owieka

Udost臋pnij ten post

Pawelek998    23
5 godzin temu, bratrolnika napisa艂:

Bez g膮bki czy szczotki auta nie umyjesz聽

Ja zawsze myje Karcher plus szczotka/g膮bka聽

Ale kostk臋 umy艂em Karcher plus szczotka聽

https://allegro.pl/oferta/szczotka-obrotowa-karcher-t-racer-t-5-2-644-084-0-13564027969

Udost臋pnij ten post

FarMaster    73
3 godziny temu, konteno napisa艂:

zadania sprecyzowane ale pewnie traktor i jakie艣 maszyny uprawowe i kosiarka dojd膮 jeszcze do listy mycia ,to ma by膰 n贸wka cokolwiek czy u偶ywana markowa po serwisie聽

, zapewne oczekiwane聽zasilanie 230V ,聽聽bud偶et jeszcze mile widziany ale domyslam sie ze nie chodzi o solidny聽sprz臋t na dekady tylko taki na 2-3 聽krotno艣膰 gwarancji聽,

gdyby to by艂 u偶ytek domowy聽 (kostka i auto ) to faktycznie te plastikowe badziewia a silnikach szczotkowych maj膮 racj臋 bytu ale ze wzgl臋du na czasoch艂onne i pracoch艂onne mycie rozrzutnika (nawet jesli jest to tylko ma艂y polski to 2 x do roku pewnie by艂by myty) to lepiej cos na silniku indukcyjnym i co najmniej aluminiowej pompie聽

na pewno cos ponad 2-2,5kW musi to 偶re膰 z gniazdka 偶eby my艂o w twoich realiach , zwijak chyba zb臋dny o ile dobrze my艣l臋聽

Ja szukam w bud偶ecie 1000-1500zl

Co by艣 powiedzia艂 na to?

https://allegro.pl/oferta/myjka-cisnieniowa-170-bar-stalco-zestaw-karcher-pro-mocna-plyn-samossaca-15371735208

https://allegro.pl/oferta/myjka-cisnieniowa-stalco-pro-180-bar-zestaw-plyn-karcher-pompa-mosiezna-15323835591

Udost臋pnij ten post

mf362    1126
5 godzin temu, konteno napisa艂:

kranzle 1050 to ju偶 za bogato pewnie , mo偶e jaki艣 lavor vertigo 26 lub inna marketowa budzetowa marka o zbli偶onych parametrach i por贸wnywalnej konstrukcji聽

a to co poleca艂 @Andpol聽radze darowa膰 chyba 偶e najwi臋kszy model聽tej marki to troche pos艂u偶y bo podejrzewam 偶e chi艅szczyzna konstrukcyjnie sprzedawana pod t膮 nazw膮

i o filtrze wody zasilaj膮cej聽warto pami臋ta膰聽

Ja mam Husqvarna ( tylko znaczek ) 160 bar聽

W 2021 da艂em 1600 z艂 nawet daje rad臋. Karcher k5 wcale nie jest wydajniejszy bo pracowa艂em te偶 takim .

Udost臋pnij ten post

konteno    1899
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, FarMaster napisa艂:

te偶 dobre jak indukcja i ta alu g艂owica , cho膰 jak sie sko艅czy gwarancja to i tak do pompy trzeba zajrze膰 i olej zmieni膰 bo to nie do艣膰 偶e sie dociera po z艂o偶eniu i聽聽sie miele wszystko w 艂o偶ysku oporowym i krzywce a聽聽wi臋kszo艣膰 kupi i聽 katuje a偶 zaje藕dzi

problem mo偶e by膰 tylko z cz臋艣ciami jak to chi艅czyk pod t膮 mark膮 sprzedawany

Edytowano przez konteno
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

Janeczko    69

Temat mycia auta panowie 偶adna szczotka.

https://allegro.pl/oferta/adbl-caremitt-rekawica-z-mikrofibry-do-mycia-auta-14176406586

Co艣 takiego polecam do mycia na aliexpres mo偶na znale藕膰 ta艅sze zamienniki.

Polecam my膰 na dwa wiadra 偶eby w jednym wyp艂ukiwa膰 brud.

Kolejny aspekt pianownica mo偶na dokupi膰 u艂atwia temat wst臋pnego mycia bo rozmi臋kcza brud聽

https://allegro.pl/oferta/pianownica-do-myjki-karcher-k2-k3-k4-k5-k6-k7-mosiezna-koncowka-techkar-1l-12462383284

Tylko m贸wi臋 o takiej pianownicy a nie tym badziewie co dodaj膮 do myjek w zestawie.

A co do chemi i reszty to 艣mia艂o pyta膰 troch臋 siedzia艂em w tym temacie聽

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    422

Rozbiera艂 kto艣 tak膮 pomp臋? Ta kopu艂a na g贸rze to nakr臋tka? Jak to odkr臋ci膰? Chyba jest to aluminium.

20240519_182849.jpg

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    422

wydaje mi si臋, 偶e aluminium si臋 utleni艂o i b臋dzie problem, posz艂a mi woda do oleju, zastanawiam si臋 czy wog贸le pcha膰 tam r臋ce? Mo偶e wystarczy wymieni膰 tylko te boczne

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    4041

Ja nie rusza艂em ale nie jest dobrze bo przy niskich obrotach ciecz pulsuje.

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    422

U mnie nic takiego nie wyst臋powa艂o, dzie艅 wcze艣niej pryska艂em i by艂o wszystko dobrze, na wiecz贸r zalewam a tam z korka woda z olejem si臋 wali. Ile tam musi by膰 ci艣nienia napompowane? i jaki olej do tej pompy?

Udost臋pnij ten post

kizak    2263

聽To jak woda z olejem ,to woda dosz艂a na ,,korbowody'' zapewne . U mnie jak doszla ,to po rozebraniu tam gluto zajefajna rdza ,zam贸wi艂em drug膮 i problem znikn膮艂馃槈 ,no tam tylko 偶e chyba l偶ejszy o te 1200 zl . Popatrz mo偶e ona tylko 700 z艂 kosztuje . Cz艂ek nie by艂 w temacie to myslal 偶e mo偶e tylko kilka typow pomp istnieje ,ale jak je poogl膮da艂聽馃檰鈥嶁檧锔

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    422

jedna 12ty艣 netto, druga chyba nieca艂e 4 ;) nie mia艂o kiedy zardzewie膰, w sobot臋 to si臋 sta艂o

• Sad 1

Udost臋pnij ten post

rafal4610    142
Napisano (edytowany)

Ja odkr臋ci艂em porz膮dnym kluczem z 艂a艅cuszkiem do filtr贸w. Lekko nie by艂o, ale posz艂o. U mnie przez m贸j b艂膮d p臋k艂a g艂owica. Co ciekawe, to to do nowej g艂owicy nie pasowa艂a ta pokrywka. I trzeba by艂o ca艂y zestaw bra膰. Tylko u mnie to pompa Tad lena chyba

Edytowano przez rafal4610

Udost臋pnij ten post

SamaPrawda    422

Znalaz艂em p臋kni臋t膮 membrane na tych bocznych korpusach, dalej nie rozkr臋cam bo przy moim szcz臋艣ciu co艣 p贸jdzie nie tak

Udost臋pnij ten post

jasiuhonda    65

Panowie ile cenic za pole ciezkich bron? Zab ma 22 cm. 300zl za sztuke da ktos, warto wystawiac?

Udost臋pnij ten post

KlimekPL    816
Napisano (edytowany)

Szukam por臋cznego zestawu narz臋dzi w formie walizki bo wo偶臋 ze sob膮 du偶o r贸偶nych narzedzi a w zwyk艂ej skrzynce to upchane wszystko jak w cyga艅skim tobo艂ku i 偶eby co艣 znale藕膰 to trzeba po艂ow臋 wysypa膰, zw艂aszcza jak szuka si臋 konkretnego p艂askiego klucza. Najwa偶niejsza rzecz to komplet kluczy p艂asko-oczkowych od 6 do 32, oczywi艣cie wystarcz膮 popularne rozmiary w tym zakresie. Chodzi mi po g艂owie taka walizka jak na zdj臋ciu poni偶ej ale ma ma艂o kluczy oraz niepotrzebny ten m艂oteczek kt贸ry do niczego si臋 nie nadaje a tylko miejsce zajmuje. A ju偶 w og贸le cudownie by by艂o jakby komplet kluczy p艂asko-oczkowych by艂by podw贸jny, bo to czesto si臋 przydaje.

U偶ywacie jakich艣 fajnych zestaw贸w godnych polecenia? Potrzebuje czego艣 co wrzuc臋 do ci膮gnika i w razie potrzeby wyci膮gn臋 to co mi potrzebne bez przewalania wszystkiego tak jak w skrzynce

IMG_20240520_215029.jpg

Edytowano przez KlimekPL

Udost臋pnij ten post

vat    304

Pany gdzie, jakiej marki kupujecie amortyzatory gazowe do drzwi/聽szyb uchylnych聽ci膮gnik贸w. Orygina艂y w drzwiach wytrzyma艂y 10 lat,聽a te nowe ju偶 po roku do wy...

...rzucenia

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w r贸偶nych cz臋艣ciach kraju i nie tylko w rozpocz臋tym 2024 roku.聽
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisa膰 30 ar贸w ziemi rolnej . Chc臋 na niej postawi膰 dom siedlisko. Brak mo偶liwo艣ci przekszta艂cenia dzia艂ki na budowlana . Wed艂ug gminy mo偶na zrobi膰 tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musia艂 bym zrobi膰 kurs rolnika aby mie膰 zrobi膰 siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No w艂a艣nie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, poniewa偶 rolnik znacznie r贸偶ni si臋 swoim stylem 偶ycia od innych, a 艣wi臋ta tu偶 tu偶

Wiadomo prezent musi by膰
      - praktyczny i w miar臋 u偶yteczny, ale i niebanalny, wyj膮tkowy i takie tam

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi si臋 偶e ju偶 ma <_<

Og贸lnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadaj膮

To 29letni hodowca byd艂a kt贸rego ca艂kowicie poch艂ania praca w gospodarstwie, wi臋c czasu na spe艂nianie swoich zainteresowa艅 niewiele, czasem widz臋 jak ogl膮da tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna by膰 dla mnie jaka艣 wskaz贸wka :unsure:

Wi臋c podpowiedzcie mi co by艣cie chcieli dosta膰 od swojej kobiety, od razu zaznaczam 偶e mi艂y czas sp臋dzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy go艂a z kokard膮 na ciele odpada :blink:

Aa i takie w miar臋 realne do spe艂nienia, czyli nie pisa膰 o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzie艅 dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odno艣nie strony internetowej ze skupem produkt贸w rolnych. Zastanawiamy si臋 jakie cechy powinna mie膰 taka strona, jakie potrzeby s膮 potencjalnych odbiorc贸w, jak mo偶na tak膮 stron臋 ulepszy膰. Zapraszamy wi臋c do wype艂nienia anonimowej ankiety, nawet gdyby mia艂a to by膰 tylko odpowied藕 na pytania zamkni臋te. Dzi臋kujemy za po艣wi臋cony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj