Polecane posty

mirro    6404
2 minuty temu, witejus napisał:

Warto bo po wyborach musi podrożeć do co najmniej 7 zł,

Skoro jeszcze nie zaczął się na dobre sezon grzewczy a takie same problemy są z olejem opałowym, tzn że podrożeje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yooo    53
8 minut temu, Roki212 napisał:

Co by PO zrobiło a czego nie to gdybanie, ale co zrobił PiS sprzedając wizy niewiadomo komu i niewiadomo ilu wjechało jakiego pochodzenia to niestety fakt 🤭

Na kogo Będziesz głosował ? Ja na konfederację 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

A ja jeszcze nie wiem na kogo i czy w ogóle będę głosował bo tak patrząc to nie ma na kogo... jedni pierdoła na drugich co by to nie zrobili a za plecami robią to samo 

No ale to nie jest temat o polityce aby zaśmiecać 😉

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202

Ja na pewno nie będę głosował na PO bo nikt z nich nie był w moich okolicach aby walczyć o mój głos...😆🤭 a tak nie na temat to przywieźli nam B7 po 6.15 brutto i pani mówiła że tylko swoim klientom sprzedają ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
43 minuty temu, Belaruss820 napisał:

Udowodnij, że to ludzie obniżyli cenę na 5,99. Winny jest ten który steruje cenami na rynku. Ludzie sobie nie ustalaną cen. Ludzie tylko i wyłącznie sieją panikę. Co ja się nasłucham od ludzi to głowa mała. Z obserwacji i rozmów to Ci którzy leją w mausery to duzi gospodarze albo usługodawcy(sezon na kukurydzę). Mały to weźmie albo w kanistry 100l albo beczkę 200l

No nie ludzie obniżyli

Tylko rzucili się do kupna jakby darmo dawali

A raptem 30 parę groszy staniało. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

Jakby nie obniżyli to by się nie rzucili, jak masz promocje w Lidlu na udka to po co biegniesz i robisz zapas kupuj po normalnej cenie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8058
5 minut temu, Rolnik1973 napisał:

No nie ludzie obniżyli

Tylko rzucili się do kupna jakby darmo dawali

A raptem 30 parę groszy staniało. 

 

Odezwał się ten co darmochy nie chce i nie bierze jak dają. 🤦‍♂️

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
51 minut temu, mirro napisał:

Skoro jeszcze nie zaczął się na dobre sezon grzewczy a takie same problemy są z olejem opałowym, tzn że podrożeje. 

Na dzisiaj to oznacza, ze lekki olej opałowy z przeznaczeniem na cele grzewcze, który jest niczym innym jak barwionym olejem napędowym, nie ma jak ten drugi, priorytetu dostaw, bo jak zauważyłeś, sezon grzewczy jeszcze się nie zaczął.


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
Przed chwilą, Marcin133 napisał:

Cieszcie się że prądu nie można nabrać na zapas

Do wiader można nałapać😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984
53 minuty temu, Roki212 napisał:

Jakby nie obniżyli to by się nie rzucili, jak masz promocje w Lidlu na udka to po co biegniesz i robisz zapas kupuj po normalnej cenie 

A bo to taż obniżali, i takich cyrków nie było. Ludzie sraczki mąja jak nigdy, i kasy za dużo jeszcze. Na stację kilka razy dziennie i pod market.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1774

tam gdzie orlen obajtka to 5.99 i nie ma a tam gdzie orlen franczyza (Porosły) to 6.04 i jest a w Złotorii 6.19 za ta sama Effectę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984
18 minut temu, Marcin133 napisał:

Cieszcie się że prądu nie można nabrać na zapas bo by ludzie zglupieli wtedy. 

Jak nie, a zapomniał jak rok temu agregaty prądotwórcze wyprzedane były, albo o 100% drożały 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie wiem czy znajomy przez rok agregat uruchomił bo też kupił w dobie paniki 🤣😄.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
23 minuty temu, konteno napisał:

tam gdzie orlen obajtka to 5.99 i nie ma a tam gdzie orlen franczyza (Porosły) to 6.04 i jest a w Złotorii 6.19 za ta sama Effectę

W okolicy właśnie na Orlenie 5.99 nie ma, na dawnym Lotosie teraz Mol jest 6.19 tak samo na stacji Pronaru podobna cena i jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202
29 minut temu, Sadek napisał:

Nie wiem czy znajomy przez rok agregat uruchomił bo też kupił w dobie paniki 🤣😄.

To podobnie jak u nas ale my od dawna planowaliśmy kupno agregatu niby zawsze się udawało ale ostatnio pod beczkę podczepisaliśmy konwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Hurt 6.4 b7

B0 brak

3 godziny temu, witejus napisał:

Jacuś ,ty jako globetrotter z kanapkami w reklamówce, bywały w mieście i świecie na pewno będziesz wiedział kiedy ostatnio był w Polsce, zamach bombowy przeprowadzony przez islamskich terrorystów, kiedy ostatnio islamski nożownik atakował ludzi na ulicy wrzeszcząc,,Allach akbar" kiedy jaki murzyn czy arab wysadził się w powietrze w tłumie ludzi obwiązany ,,pasem Szahida"? i jeszcze długo mógłbym wymieniać metody , poproszę daty, linki do tych wiadomości.

Ładnie kota ogonem obracasz. Pisal o liczbie imigrantów a nie o liczbie zamachów. To że jest rekordowa liczba imigrantów z krajów arabskich to fakt. Statystyki to jasno pokazują. Przejdź się wieczorem po większym mieście i zobacz ile jest grupek pakystanczykow czy innych hindusów. Na dwie zmiany robicie przed wyborami ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 minuty temu, kibix napisał:

Pisal o liczbie imigrantów a nie o liczbie zamachów.

Niedwuznacznie sugerując zamachy, kolorowych i za Tuska było w cholerę, doskonale wiem bo pracowałem w Krakowie i widziałem ich na całym mieście. A to przecież chłopy i biznesmeni gromko domagają się ułatwień dla kolorowych robotników z Azji

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
2 godziny temu, bezbarwny napisał:

Na dzisiaj to oznacza, ze lekki olej opałowy z przeznaczeniem na cele grzewcze, który jest niczym innym jak barwionym olejem napędowym, nie ma jak ten drugi, priorytetu dostaw, bo jak zauważyłeś, sezon grzewczy jeszcze się nie zaczął.

W ubiegłym roku też nie było latem priorytetów dostaw a nie jechaliśmy na takich rezerwach w wytwornicach pary jak w tym. W zasadzie przychodzi na tydzień a w czwartek trza się już martwić czy w poniedziałek będzie z czym ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Na Orlenie 5.99 i niema, Shell 5.99 jest i można dostać rabat ,Lotos, CIRCLE K 6,05 . Hurt 6.15 może coś mniej dostawa koło wtorku B0 6.30.Świętokrzyskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Dnia 5.10.2023 o 12:32, tmk1974 napisał:

Jeżeli ktoś z PO lub PSL mówi "kupujcie, róbcie zapasy" to od razu wiem, że trzeba robić na odwrót, bo oni zawsze kłamali, kłamią i będą kłamać. I to jest według mnie mądrość. 😁

Już ci tam Kowalczyka przypomnieli ja ci mogę przypomnieć jak pis obiecywał podniesienie dopłat a obniżyli finalnie. Wyczynów mistrza nieudolności Sasina szkoda czasu wspominać.

CO ty tam wiesz? Ja tam nie słyszałem by ktoś z opozycji robić zapasy kazał. Pis sam tego ludzi nauczył. Bo każdy rozumie, że po wyborach może podrożeć bo pis już nie raz pokazał jak to się robi. Najpierw się daje tanio a potem się z ludzi zdziera. 

Dnia 5.10.2023 o 19:01, mysza103 napisał:

Albo brednie piszesz , albo żyjemy w innej rzeczywistości . Tak z ciekawości jakim cudem wywołali tą panikę ? bo przecież jeśli nie podnosili cen , a nawet przez ten czas obniżyli cenę 40-50 groszy , to dla kierowców zrobili dobrze , po drugie,  ja przynajmniej od pisowców nie słyszałem żeby któryś mówił żeby robić zapasy , a  od opozycja często gęsto namawiała żeby ludzie robili zapasy , bo to po prostu opozycji było by na rękę jak by całkowicie paliwa brakło i się zrobiło duże zamieszanie , ludzie też sami to nakręcają , ale tutaj to nie ma się co dziwić , bo każdy chce parę groszy zaoszczędzić . Osobiście uważam że jak ktoś chce się do czegoś doczepić to czy ktoś zrobi zle czy dobrze , to i tak będzie zle , to tak jak opozycja była przeciwko zaporze na granicy Białorusi , nie chcieli dać na ta złotówki i że jak dojdą do władzy to ten płot rozbiorą bo jest nie potrzebny   , a wczoraj w programie słyszę że nie , teraz jak dojdą do władzy to płot rozbiorą żeby potem zrobić lepszy . Po prostu obłuda ludzka nie zna granic 

Słyszysz co chcesz usłyszeć. Ja tam nie słyszałem by opozycja kazała zapasy robić. Pis tego ludzi nauczył bo ludzie już gry pisu się nauczyli i znają, że jak jest tanio to będzie drogo. Tak słyszałem ,że paliwo Tusk wykupował by zabrakło w necie nawet zdjęcia były jak tankował. Trzeba być naprawdę głupim by takie dyrdymały ludziom pociskać, że opozycja kazała wykupić by zabrakło.

Tak zrobili kierowcom dobrze do tego stopnia, że chłop po Siemiatyczach traktorem jeździł i paliwa szukał co je przez dzień zużył a karetki nie miały czego tankować. Ot pisowska dobroć.

Płot na granicy to bubel. Przez który uchodźcy i tak przechodzą a jak kto nie dał rady jechał do Miśka i od Morawieckiego wizę za 1250 Euro kupował to jest obłuda. Bo ty teraz pójdziesz na referendum głosować by tych co te wizy pis im sprzedawał nie ściągać. Durnia z ciebie robią i tyle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj