bezbarwny

Members
 • Ilość treści

  1384
 • Rejestracja

Reputacja

1286 Excellent

2 obserwujących

O bezbarwny

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 04/21/1972

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

14706 wyświetleń profilu
 1. Odliczając niedziele i grubsze święta, to zostaje jakieś 307 dni w roku. Tak mi się w każdym razie wydaje. Tysiąc motogodzin przez te 307 dni, to daje jakieś 3 godziny i piętnaście minut pracy mieszanej silnika dziennie. Dużo - niedużo. Zależy kto co robi. Znam kogoś kto więcej wykręca. I wolne soboty również ma. To traktorzysta na zestawie z beczką asenizacyjną. No ale Jacuś z Polski A, a tam chyba kanalizacja…
 2. Ceny nawozów spadną, ba za jęczmień z nowych zbiorów, podobno już 530 netto oferują.
 3. Ty, przecież pisałeś jakiś rok temu zapluty obłudniku, że kopertę księdzu na kolędzie wręczyłeś. Takie to wygodne udawać katolika? Czy zakłamanie i obłuda? 😂 Choć jeśli o ciebie chodzi bajkopisarzu, to chyba nikt myślący wątpliwości nie ma.
 4. Pracownicy administracji, nie będą ginąć za idee. Tam niejeden też się w czoło puka czytając te miliony stron idiotyzmów traktujących o termomodernizacji, silnikach spalinowych i wyższości energii odnawialnej nad tą z paliw kopalnych. Głowę trzeba wymienić, głowę, a ręce i nogi, i tak pracować jak głowa zechce będą.
 5. Z unii nie należy wychodzić. W unii należy zmienić władzę.
 6. Dba o to, żeby Ci było wesoło. Tak jak sobie zamarzyłeś.
 7. Po przedłużeniu drugiego rzędu redlic, musiałeś je unieść, bo gdybyś tego nie zrobił, rurki byłyby za krótkie. Jako że są uniesione względem pierwotnego położenia, zmienił się kąt natarcia redlicy i kąt położenia tego, jak nazywasz, kielicha, względem pierwszego rzędu redlic, skutkiem czego, ta klapka lepiej się domyka na tych tylnych. Teraz trzeba by podgiąć ramiona pierwszego rzędu redlic, coby do tyłu wyrównać kąt, wtedy klapka zamykać się będzie podobnie.
 8. U mnie kwiaty nieliczne. 0-3 na roślinie dopiero i do tego zamknięte jeszcze. Nie czekając na Twoją odpowiedź, prysnąłem wczoraj 29 hektarów tego co 8-9 kwiecień zasiany. Byłem dziś rano, to dzielnie stoi, ale kwiatu więcej. Jakiś stres chyba jednak jest. dzięki za odpowiedź.
 9. Ma ktoś doświadczenie w stosowaniu pantery w łubinie? zaczyna kwitnąć, a ja jeszcze jednoliściennych nie zrobiłem. Pąk póki co zwarty. Jutro ma w końcu nie padać i zastanawiam się, czy jeszcze można tą panterą polecieć. @Matey chyba wspominał o jakichś doświadczeniach? Będę wdzięczny za sugestie. Zachwaszczenie niewielkie.
 10. Z ubiegłego roku. Przedstawiciel producenta kazali lać i pryskać, co zrobiłem. Zadziałało. IMG_4630.MOV
 11. U nas też gospodarstwa do 50 ha najlepiej się kalkulują, ale na to co dane, nikt inny prócz obdarowanego wniosków nie składa, bajkopisarzu.
 12. Coś znowu kłamiesz bajkopisarzu. jeśli synowa ma 35 ha, ty synowi zapisałeś 20, to jakby nie liczyć, 55 mają wspólnie. Jakim więc cudem, składacie wnioski po 45 ha? Na synowej hektary składasz? Czy może już odebrałeś synowi 10? a może wcale nie zapisałeś 20 tylko 10 właśnie? oj picer picer😂 gubisz się w tym swoim bogactwie. ty nawet prostego rachunku matematycznego nie potrafisz rozgryźć.
 13. Pisałem, żebyś się nie wysilał. następnym razem gdy będziesz pisał o swoim bogactwie, to pisz o swoim, nie synowej, obszarniku-lejwodo.
 14. Nie mam ani synowej, ani pasierba. Nie przypisuję sobie również tego co cudze😂 to ile synowa ma? 35? To tylko 10ha zapisałeś synowi? I Ty na obszarnika się kreujesz?🤣 Dorobiłeś się na sprzedaży krów mlecznych, bo twoja bieda intelektualna, na mleku dorobić się nie pozwoliła🤣 ot obszarnik😂 i się nie sił, cienki bolku.
 15. A ile mo synowa? Bo przecież jej rodzice twemu synowi ziemi nie zapisali. Nie ma to jak cudzym się chwalić😂
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj