Tak jak sugeruje arnoldino. Trzy litry i do 4 dni po siewie w wilgotną glebę, bezpiecznie można pryskać. Praktyka nskazywałaby zrobić to glifosatem przed uprawą, ale wiosną czasu brak na czekanie aż zadziała, a i po siewie znacznie lepiej widać jak jechać, żeby omijaków nie narobić.
co do tej praktyki, to dodam, że bezpiecznie jest nie wpisywać w rejestr połączenia środków doglebowych z glufosatem, bo przy kontroli dokumentów przez organy nadzorujące, conajmniej upomnieniem się to skończy.