Widzę, że Cię znowu ścisk d*py bierze.
Swoją drogą, skoro cyklicznie wracasz do tego tematu, to strasznie cierpieć musisz, że u sąsiadów po dwa, trzy gospodarstwa na jednym podwórku. Rozwijają się, unijny grosz szerokim strumieniem do nich płynie, a Ty w tym czasie, żale na jakimś, coraz bardziej zapomnianym, forum wylewasz. Niedawno Ci pisałem. Wiesz o nieprawidłowościach-donieś. Zostań sygnalistą. To teraz modne takie. No chyba, że Ci honor nie pozwala.