Polecane posty

Tomasz0611    5622

Ja tam za to pamiętam co Obajtek mówił jak wybuchła wojna na UA, że nie ma co panikować, że paliwa nie zabraknie. Może i nie zabrakło, ale podrożało o ponad 1zł na litrze ... Więc jak teraz mówił żeby nie kupować to zadzwoniłem do dostawcy xD 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889
Przed chwilą, tmk1974 napisał:

Jeżeli ktoś z PO lub PSL mówi "kupujcie, róbcie zapasy" to od razu wiem, że trzeba robić na odwrót, bo oni zawsze kłamali, kłamią i będą kłamać. I to jest według mnie mądrość. 😁

Wg Ciebie jakikolwiek polityk mówi prawdę? Nikt normalny tam nie będzie jeśli będzie szczery 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19823
27 minut temu, tmk1974 napisał:

Jeżeli ktoś z PO lub PSL mówi "kupujcie, róbcie zapasy" to od razu wiem, że trzeba robić na odwrót, bo oni zawsze kłamali, kłamią i będą kłamać. I to jest według mnie mądrość. 😁

Przypomnieć ci słowa Kowalczuka.........

 

Pffff Kowalczyka 🤭

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korbol    83
34 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Ja tam za to pamiętam co Obajtek mówił jak wybuchła wojna na UA, że nie ma co panikować, że paliwa nie zabraknie. Może i nie zabrakło, ale podrożało o ponad 1zł na litrze ... Więc jak teraz mówił żeby nie kupować to zadzwoniłem do dostawcy xD 

mój powiedział że chwilowo hurt wstrzymany 😥, bo nie ma. Latam osobówką z karnistrami w bagażniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
witejus napisał:

Dopiero będzie wycie lemingów jak po wyborach paliwo nie podrożeje a być może stanieje i ( nie daj Boże PIS wygra wybory) i nie są to moje słowa, kto nie wierzy niech się cofnie trochę do tyłu😆

jestem w stanie się założyć o dobrą butelkę whisky, że w ciągu tygodnia po wyborach diesel będzie przynajmniej w granicach 7zl. wchodzisz w to?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Ja sie mogę założyć 

16 minut temu, nunu85 napisał:

jestem w stanie się założyć o dobrą butelkę whisky, że w ciągu tygodnia po wyborach diesel będzie przynajmniej w granicach 7zl. wchodzisz w to?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8541
15 minut temu, nunu85 napisał:

wchodzisz w to?

To nie ja pisałem że nie podrożeje, zacytowałem z grubsza, tak że zakładaj się z tym co to powiedział, a zdziwisz się kto to jest😂. Ja nie wiem czy podrożeje czy nie i nie chce mi się rozpisywać dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
kibix napisał:

Ja sie mogę założyć 

16 minut temu, nunu85 napisał:

jestem w stanie się założyć o dobrą butelkę whisky, że w ciągu tygodnia po wyborach diesel będzie przynajmniej w granicach 7zl. wchodzisz w to?

 

dobra, wchodzimy w to, a @witejus przecina. jeżeli w kolejną niedzielę po wyborach cena zwykłego ON na orlenach będzie 7zl lub więcej - wysyłasz mi flache , jeśli będzie tańszy niż 7zl- masz ją ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8541
16 minut temu, nunu85 napisał:

@witejus przecina. jeżeli w kolejną niedzielę po wyborach cena zwykłego ON na orlenach będzie 7zl lub więcej - wysyłasz mi flache , jeśli będzie tańszy niż 7zl- masz ją ode mnie

Dla mnie dobrego kielicha zostawcie za przecięcie🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560
11 minut temu, MariuszDe napisał:

Kupione kilkaset litrów On B7 po 5.98 - 10 gr rabat Orlen świętokrzyskie 

Założyli Ci nowego biznestanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376

😂

No z tym że ja bezdzietny kawaler no chyba że gdzieś na boku coś....no ale to się nie liczy bo nie bo Bożemu😂i nic mi na ten temat niewiadomo 

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

on dalej 5,99 nawet sie pokazal na stacji.

9 godzin temu, hubertuss napisał:

Wczoraj na Circle w Siemiatyczach widziałem gościa busem na numerach z Zambrowa kilkadziesiąt km. Nie wiem czy przyjechał aż z tamtąd. ALe jak psiałem ludzie pierdolca dostają.

chlopie ja pisalem ze w poniedzialek widzialem 3 samochdoy z dolnego slaska pod krakowem  🤣.

kolega ma kombiaka bsi ze 2-3 lata przedtem mial  cytryne psl ale tego przerejestrowal..

9 godzin temu, bezbarwny napisał:

Raczej głupocie ludzkiej. Gdzieś w radio mówili, że zapotrzebowanie na olej napędowy wzrosło o 1/3. Po co Wy te zapasy robicie. Jeszcze b7. Przed zimą. Do naziemnych zbiorników i beczek. 

raczej na madrosci-kazdy madry wie ze podrozeje.

2 godziny temu, nunu85 napisał:

jestem w stanie się założyć o dobrą butelkę whisky, że w ciągu tygodnia po wyborach diesel będzie przynajmniej w granicach 7zl. wchodzisz w to?

moze nie tydzien a 2-3 .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

A ja tam uruchomiłem dzisiaj przyczepkę i zatankowałem magazyny do pełna. I tak puste i tak więc zamiast "góra do Mahometa" to zrobiłem na odwrót. Cena 6zl za b7. Hurt cena ta sama a czas oczekiwania niewiadomy i cena na dzień dostawy. Trochę zabawy było ale jest nadzieja że się trochę zaoszczędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
36 minut temu, jacus napisał:

 

raczej na madrosci-kazdy madry wie ze podrozeje.

Tylko nie każdy wie, z tych mądrych, jaki procent w kosztach ogólnych stanowi koszt paliwa. Ty pewnie też się zastanowisz. A że podrożeje? To podrożeje. Od zawsze to drożeje, to tanieje. Niemniej jak Ci baniek po Ojcu zostało, to kup z 10 tysięcy litrów i z 10 czy 20 koła przytnij. W zasadzie to nic mi do tego. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25760

Się tak nie zakładajcie, bo baryłka w 10dni poleciała o 10%, więc nim wybory będą to i u sąsiadów potanieje i obajtkowi głupio będzie cenę podnosić.

Na razie gromadzić stoperan,  w razie jakby się okazać miało że zapasy drogo zrobione😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8541
2 godziny temu, jacus napisał:

moze nie tydzien a 2-3 .

Albo 15 października, bo już zaczyna drożeć na tych stacjach na których jest😆, chcecie drogo, to będziecie mieli jak sobie życzycie🤣, ciekawe co teraz będziecie gadać😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2465
12 godzin temu, hubertuss napisał:

Bo dojna zmiana jak nikt inny umie wywołać panikę na rynku czy to węgla czy nawozów czy paliwa. Nikt tak zamieszania nie narobi jak pis. Pociecha tylko w tym ,że cena baryłki spada. I wzrosty cen po wyborach mogą być minimalne a jak jeszcze spadnie to nawet żadne. A b7 spokojnie doczeka nawet gdzieś w bańce pod płotem trzeba tylko dodać środka zapobiegającego wytrąceniu parafiny. wiosny.

Albo brednie piszesz , albo żyjemy w innej rzeczywistości . Tak z ciekawości jakim cudem wywołali tą panikę ? bo przecież jeśli nie podnosili cen , a nawet przez ten czas obniżyli cenę 40-50 groszy , to dla kierowców zrobili dobrze , po drugie,  ja przynajmniej od pisowców nie słyszałem żeby któryś mówił żeby robić zapasy , a  od opozycja często gęsto namawiała żeby ludzie robili zapasy , bo to po prostu opozycji było by na rękę jak by całkowicie paliwa brakło i się zrobiło duże zamieszanie , ludzie też sami to nakręcają , ale tutaj to nie ma się co dziwić , bo każdy chce parę groszy zaoszczędzić . Osobiście uważam że jak ktoś chce się do czegoś doczepić to czy ktoś zrobi zle czy dobrze , to i tak będzie zle , to tak jak opozycja była przeciwko zaporze na granicy Białorusi , nie chcieli dać na ta złotówki i że jak dojdą do władzy to ten płot rozbiorą bo jest nie potrzebny   , a wczoraj w programie słyszę że nie , teraz jak dojdą do władzy to płot rozbiorą żeby potem zrobić lepszy . Po prostu obłuda ludzka nie zna granic 

  • Like 4
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5622
6 minut temu, mysza103 napisał:

Albo brednie piszesz , albo żyjemy w innej rzeczywistości . Tak z ciekawości jakim cudem wywołali tą panikę ? bo przecież jeśli nie podnosili cen , a nawet przez ten czas obniżyli cenę 40-50 groszy , to dla kierowców zrobili dobrze , po drugie,  ja przynajmniej od pisowców nie słyszałem żeby któryś mówił żeby robić zapasy , a  od opozycja często gęsto namawiała żeby ludzie robili zapasy.

Wystarczyło dawać normalnie paliwo do hurtu, tak jak zawsze to było 20-30 groszy taniej niż na stacji i paniki by nie było, nawet w tej samej cenie co detal, a tak klient hurtowy pojechał na stację, zaczął kupować duże ilości i z tego powodu zaczęło brakować paliwa na stacji bo flota transportowa Orlenu nie wyrabia ... To jest cały powód tej paniki.

Edytowano przez Tomasz0611
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj