Polecane posty

witejus    8543
3 godziny temu, tmk1974 napisał:

wiecie jak jest po kaszubsku kundel?

Tusk?

4 godziny temu, bezbarwny napisał:

Gdzie to napisane żałosny konfidencie konfabulancie? 

Coś pisałem do ciebie? prowokatorze, oszczerco, tfu

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1788
Dnia 7.10.2023 o 19:37, hubertuss napisał:

Słyszeliśta, że są problemy z olejem opałowym. 4 duże składy w środku Polski nie mają.

i ludzie olejowe piece na potęgę na złom wywalają a można palnik rynnowy jakiś wsadzić lub na OP 

IMG_20230928_072551.jpg

IMG_20230928_072353.jpg

Edytowano przez konteno
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269

I następnym razem czytaj Błaźnie jak jest napisane, a nie tak jakbyś chciał żeby napisane było🤣


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269

O widzisz Ty🤣 a sądziłem że na „Błaźnie” nie zareagujesz, a Ty doskonale wiedziałeś do kogo to😂

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
9 godzin temu, robert1226 napisał:

Dokładnie to ujoles.

I co w związku z Tym?

LRA stacją bp 6,29 b7 i dosgepna🤭

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    520

Temat o cenie paliw czy o wyzwiskach ?🤔

Przykro patrzeć co się z narodem dzieje od rządach po zwykłych ludzi. Kiedyś spot wyborczy to było przekazanie jaki mają program dziś program to oczernianie i ośmieszanie konkurencji. Na FB co drugi wyzywa jakby kto mu kogoś z rodziny zabił, tu na forum to samo. Jeszcze kilka lat temu można tu było się czegoś dowiedzieć a dziś to tylko...

  • Like 3
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560

Do mnie znajomi wydzwaniają i pytają o dostępność bo na najbliższej stacji kolejki masakryczne i chyba nawet się już skończyło. U mnie w robocie dzisiaj o dziwo ludzi dużo mniej a dostawa była rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

bez przesady -jestem tu od samego poczatku i zawsze bylo wesolo 🤣..wyzwiska i wysmiewanie zawsze bylo podstawa forum. gdyby nie to af dawno by umarlo jak inne fora rolnicze..

tez jestes tu lata wiec wiesz ze wczesniej bylo pelno moderatorow -kilkunastu a teraz ilu zostalo ? kto za friko bedzie czytal nasze wypociny..

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8543
18 minut temu, bezbarwny napisał:

O widzisz Ty🤣 a sądziłem że na „Błaźnie” nie zareagujesz, a Ty doskonale wiedziałeś do kogo to😂

Jeszcze raz ci mówię z kłamcami ,oszczercami, prowokatorami nie rozmawiam, ujadanie ratlerka mnie nie rusza, tfu.Gardzę takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269

Wracaj do przedszkola Smarku. 
Bezczegośtam, bezmózgu i bez odbioru Gówniarzu. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
2 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

Nie wyzywaj od smarków skoro jesteś młodszy ...🤪

Przecież nie o wiek mi chodzi,  a o stan umysłu 😂

 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3011

Toć ten sam stan umysłu u was 🤪  kura verwva u nas w cenie B7 ..5,99

Edytowano przez Bogdan_ja
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
7 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

A na Topazie brak 

Bo tanie było🤭

Znaczy tańsze

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
3 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

Toć ten sam stan umysłu u was 🤪

Widać u Ciebie podobny skoro do „dyskusji” tak ochoczo dołączyć chcesz🤣

bez odbioru 😂


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560
11 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Toć ten sam stan umysłu u was 🤪  kura verwva u nas w cenie B7 ..5,99

Jak brak efekty a jest vervą to mają sprzedawać po cenie efekty. W sobotę też tak tankowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

z tego co pisza w pismach motryzacyjnych to nie warto przeplacac za verwe.. raz mi sie tak udalo zatankowac- nawet nie pamietam czy byla jakas roznica.

  • Like 2

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniik122    113
38 minut temu, jacus napisał:

z tego co pisza w pismach motryzacyjnych to nie warto przeplacac za verwe.. raz mi sie tak udalo zatankowac- nawet nie pamietam czy byla jakas roznica.

Mimo że to verva, zwróć uwagę że przy "uchwycie" na pistolet na dystrybutorze jest taki kwadracik biały z czarną literką i cyferką. W przypadku zwykłego disla jest tam napisane B7 ale i przy vervie też jest B7 także no raczej to samo bo i kolor oleju rzepakowego. Sam osobiście nie widziałem różnicy czy to przy spalaniu czy przyspieszaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3940

Verva ma niby uszlachetniacze i dlatego jest z niej taki cud. Na studiach badaliśmy zwykła i verve i niczym się nie różnią 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj