Polecane posty

andrzej1988    155
Dnia 5.01.2016 o 19:12, robert6166 napisał:

Południowe mazowsze pszenica paszowa 550 bruttu, jęczmień paszowy 500 brutto.

 

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    235

pamiętam jak dziś jęczmień 1200 złotych u rolnika niezaprawiany

 


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    116

Południowe mazowsze pszenica paszowa 550 bruttu, jęczmień paszowy 500 brutto.

skąd taka cena? w tej cenie jęczmienia kupiłbym z 10 ton ale u mnie tj. północna wielkopolska cena za jęczmień u handlarza to 740 a na rynku 800

ta cena 500 zł dla mnie jako hodowcy zwierząt to super dla sprzedającego niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej1988    155

pamiętam jak dziś jęczmień 1200 złotych u rolnika niezaprawiany

 

lepiej... ja pamietam cene jeczmienia na targu od rolnikow po 1400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek131415    4406

pamiętam jak dziś jęczmień 1200 złotych u rolnika niezaprawiany

 

To ja pamiętam w 2012 owies po 1500 nie czyszczony

Wymarzła ci pszenica :o  czy na zapas w razie czego 

 

Słomek to cwany lis nakupi po 600 a jak wymarznie to po 1000 będzie sprzedawał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchmen    0

witam. kupię jęczmień paszowy. 600 zł netto za towar przywieziony do mnie.(powiat kaliski woj. wielkopolskie) mogę również przyjechać po zboże koszt transportu po stronie sprzedającego. płatność gotówka na wadze.  pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    235

Witam wszystkich o to cena w skupie w moich okolicach pszenica 680, pszenżyto 600, żyto 520, jęczmień 600 ceny netto + 7% vatu ostatnia podwyżka była w połowie listopada i od tej pory cisza polska północno-zachodnia pozdrawiam

 

a co my tu wróżki jesteśmy żeby wiedzieć gdzie twoje okolice uzupełnij profil albo chociaż w poście napisz lokalizację


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchmen    0

witam. kupię jęczmień paszowy. 600 zł netto z dostawą.(powiat kaliski woj. wielkopolskie) mogę również przyjechać po zboże koszt transportu po stronie sprzedającego. płatność gotówka na wadze.  pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    118

jaka cena jęczmienia na dzień dzisiejszy? Sprzedaje po 70zł/ 100kg ...nie wiem czy nie za mało biorę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiapa    0

na ten moment myślę, że cena adekwatna do popytu, niby chcą kupować ale płacić już nie za bardzo,  550 czy nawet 600 za jęczmień akurat w tym roku, gdzie prawie w całej Polsce plantacje niszczyły agofagi, to o wiele za mało no ale cóż rynek kieruje sie swoimi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terry24    17

w kuj-pom płacą 650 zł za tone,sprzedam jeczmień flavour (rok po centrali kupiony w elicie) wydajnosc 7t z ha (tak mi sypał) 700 zł jak leci,750 czyszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAUTER    21

A kontrakty na jęczmień browarniany ktoś robił ,jeśli tak to jaką cene daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadek125    1

witam. kupię jęczmień paszowy. 600 zł netto z dostawą.(powiat kaliski woj. wielkopolskie) mogę również przyjechać po zboże koszt transportu po stronie sprzedającego. płatność gotówka na wadze.  pozdrawiam.

 

witam. kupię jęczmień paszowy. 600 zł netto z dostawą.(powiat kaliski woj. wielkopolskie) mogę również przyjechać po zboże koszt transportu po stronie sprzedającego. płatność gotówka na wadze.  pozdrawiam.

Można o kontakt ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchmen    0

chciałem napisać wiadomość ale wyskakuje że nie można wysłać wiadomości do użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    1419

ile można wołać za mieszankę paszową? (mieszane na strychu)

mam 2 mieszanki: 

1. pół na pół jęczmień ozimy z pszenicą

2. mniej więcej po równo - jęczmień / pszenica / groch.

 

Wszystko było przygotowane pod paszę dla świń, nie mniej raz że dużo tego było dwa że produkcja zmniejszona to i ziarna dużo zostało.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    1419

Nie
Jestem ciekaw co będzie za 2 tygodnie bo wtedy juz będę wiedział ile i czego mam
Mocne nawożenie to i pewnie białko będzie wysokie to raczej browaru nie będzie tylko pasza


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez matius04
      Jak w tytule. Piszcie po ile kupujecie zbiorniki dwupłaszczowe o jakiej pojemności i jakiej firmy. Wielu osobom to się przyda biorąc pod uwagę że co raz więcej osób szuka zbiorników patrząc na różnicę cenową oleju napędowego między ceną detaliczną a hurtową.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj