danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

Ulman    5577

@many13 , jakie plemię tacy bohaterowie.

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

W Sofii trwa demonstracja przeciwko próbom wciągnięcia Bułgarii w kryzys ukraiński.

Inicjatorem akcji jest Partia Odrodzenia. Ludzie są oburzeni, że władze bardziej angażują się w sprawy sąsiedniego kraju niż własne i domagają się dymisji rządu.

Protestujący przynieśli długą drabinę, aby usunąć ukraińską flagę z budynku ratusza.

https://www.facebook.com/permalink.php?

Kolejka na przejściu granicznym w kierunku Ukrainy -patrz Polsko patrz!.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=102922245759173&id=100206829364048&__

278236543_1591152681264179_2459881653900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jakiś ruski idiota biadolił iż ukraińcy uciekali ładniejszym niż jego autem. Mieli sobie żyguli do ucieczki kupić? Kupują auta bo mają do nich dostęp i na tysiące u nich zostało spalonych i ukradzionych. Ludzie chcą funkcjonować to zajęli się handlem... O wuj Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4613
23 godziny temu, Ulman napisał:

Po niemozności ogarnięcia i poskładania w całość kilku nawet banalnie prostych wątków. Ty masz pojmowanie tak jak na fragmencie który dziś wkleiłeś . Wytrzasnąłeś to z d*py, bez szerszego komentarza, bez tła , bez wyjaśnienia. Ot coś tam powiedzieli ,  jakis fragment ci się spodobał to go wklejasz w oderwaniu od reszty i bez ładu i logiki. W sumie to nie twoja wina , tak po prostu masz i na rozwój w tym względzie nie ma co liczyc.

ile trzeba mieć modrości żeby siedzieć przez 8 lat na forum od rana do wieczora zżycie ucieka ci miedzy palcami nie szkoda ci ?          co do mediów to sobie pooglądaj Jankowskiego a potem pisz ja swój komentarz wiem i jakie stanowisko  śmieje się z takich ludzi jak ty .. którzy myślą ze wiedzą lepiej 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5577

No właśnie. Ty coś oglądasz, potem bezmyślnie uznajesz za prawdziwe i wydaje ci się ze coś wiesz. Myśleć trzeba Romanie. 

A co do czasu to sprawa organizacji której ty od 8 lat nie potrafisz pojąć. Zapytaj @mirro jak to się robi bo to co ja pisałem jest dla ciebie niepojete


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7586

Rząd nie musi płacić odszkodowania za lockdown. Jest pierwszy wyrok .

A kto k**wa utrudnił ludziom życie zniewolił a teraz nie chcą płacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
7 godzin temu, Roman176 napisał:

ile trzeba mieć modrości żeby siedzieć przez 8 lat na forum od rana do wieczora zżycie ucieka ci miedzy palcami nie szkoda ci ?

Roman,jeśli siedzi się na garnuszku żony to ma się w uj wolnego czasu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
9 godzin temu, Ulman napisał:

@many13 , jakie plemię tacy bohaterowie.

Nie zapominaj że historię piszą zwycięzcy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Zapytaj @mirro jak to się robi bo to co ja pisałem jest dla ciebie niepojete

Mnie nie pytaj, ja zapierdalam.😂

Wstałem se po czwartej, opryskałem 20 ha groszku, teraz opierdzielę śniadanie (klepnę jaką głupizną na AF) i zaraz opryskam następne 20 ha ( bo potem ma wiać). Ot cała organizacja.🤣

37 minut temu, peugeot napisał:

Nie zapominaj że historię piszą zwycięzcy . 

Albo PiS.😂

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

u mnie wczoraj wialo- a z opryskami to czekam ,sucho jak diabli, jare kiepsko wygladaja- sasiad pryskal zimowe i zahaczyl o moje- cieawe czy odbije.

wiec jakis wniosek o doplate wypelnie, drzewa nastroje na zime bo do dzsiaj wegla nie kupilem.

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Powiem tak. Tworzenie takiej listy świadczy tylko o tym iż rozwalono system mobilizacji. A takie sprawy to już prokurator.

https://wiadomosci.wp.pl/u-prezydenta-powstaje-specjalna-lista-na-wypadek-wojny-obejmie-tysiace-polakow-6768313516231552a

"Były dowódca jednostki wojskowej GROM tłumaczy, że projekt zakłada stworzenie bazy danych osób specjalizujących się w dziedzinach, które mogą przydać się w zarządzaniu kryzysowym, czy też obronności.
Wśród nich znaleźliby się wojskowi, policjanci, strażnicy graniczny, operatorzy dronów oraz np. kierowcy z kategorią C. Zapisanie się na listę byłoby dobrowolne".

" Wykonaliśmy takie analizy osób, które pracują w różnego rodzaju sztabach kryzysowych, zarządzania kryzysowego w miastach i z tej analizy wynika, że większość tych ludzi to są pracownicy administracji, poprzesuwani z jednego działu do drugiego (…). Krótko mówiąc, biurokraci, a nie tacy, którzy potrafią w sytuacjach kryzysowych coś robić - mówi "Faktowi" generał Polko."

Tak miało być jakieś 10 lat temu. Ale potem rozwalono korpus administracji cywilnej i mamy to co mamy. 

A tak nawiasem mówiąc to po kija lista skoro mam przydział mobilizacyjny? Może nie ktoś, np WKU kopnie się w swoje zasoby i posprawdza kto, co robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jest susza , pod owies nie dałem azotu bo mniałem powschodach czy jest sens dokarmiać 10  % mocznika + siaczan siedmiowodny ?             atak na marginesie to wczoraj ładnie poleciały kryptowaluty w dół jedna z walut staniała o 99 % 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
1 godzinę temu, jarecki napisał:

jest susza , pod owies nie dałem azotu bo mniałem powschodach czy jest sens dokarmiać 10  % mocznika + siaczan siedmiowodny ?             atak na marginesie to wczoraj ładnie poleciały kryptowaluty w dół jedna z walut staniała o 99 % 

Jest sens , tylko przed wieczorem , na następny weekend nadają opady to i azotu pogłównie można sypnąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

u mnie opady zapowiadaja codziennie- nawet teraz pada-co prawda na prognozie interii ale to lepiej nic nic 🤣

mnie tylko martwi co sie stanie gdy wojna wybuchnie po 15 ?? ochrona bedzie bronic garnizonow ?? oficerowie z domow beda rozkazywac ?? bo jak po paru piwach do pracy wracac..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
13 godzin temu, DTaras napisał:

Jakiś ruski idiota biadolił iż ukraińcy uciekali ładniejszym niż jego autem. Mieli sobie żyguli do ucieczki kupić? Kupują auta bo mają do nich dostęp i na tysiące u nich zostało spalonych i ukradzionych. Ludzie chcą funkcjonować to zajęli się handlem... O wuj Ci chodzi?

Biega mi o to , że banderowcy nie należą do grupy Szengen a są zwolnieni z cła na wywóz pojazdów mechanicznych - drenują naszą, moją gospodarkę narodową - capiszen?

 

3 godziny temu, jacus napisał:

u mnie wczoraj wialo- a z opryskami to czekam ,sucho jak diabli, jare kiepsko wygladaja- sasiad pryskal zimowe i zahaczyl o moje- cieawe czy odbije.

wiec jakis wniosek o doplate wypelnie, drzewa nastroje na zime bo do dzsiaj wegla nie kupilem.

 

 

Jacus - sąsiada musisz chycicćza gardło - nastraszyć banderowcami których lada dzionek będzie pełno.

Dzieje się - przyjdzie jeszcze na stare latka powojować ale piłą nie dam się zaryzać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286

Mapa Węgier

Orban twierdzi że jakby nie doszło do rozbiory Węgier w 1920 roku , to by miał dostęp do morza i mógł wprowadzać sankcje na ruskich a tak to jak tankowce mają dojechać , zaczyna nie dość że z Ukraińcami ale i z Chorwatami ma do nich pretensje o dostęp do Adriatyku .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

to prawda moj pradziadek byl marynarzem we flocie adriatyckiej.

2 godziny temu, many13 napisał:

Biega mi o to , że banderowcy nie należą do grupy Szengen a są zwolnieni z cła na wywóz pojazdów mechanicznych - drenują naszą, moją gospodarkę narodową - capiszen?

 

Jacus - sąsiada musisz chycicćza gardło - nastraszyć banderowcami których lada dzionek będzie pełno.

Dzieje się - przyjdzie jeszcze na stare latka powojować ale piłą nie dam się zaryzać.

 

ludzie normalni takie sprawy zalatwiaja inaczej......tym bardziej ze to policjant 🤣

gdybys byl ukraincem sam bys byl banderowcem 🤣,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
Napisano (edytowany)

@dysydent masz tu ładnego kwiatka.😂

https://www.o2.pl/informacje/tego-jeszcze-nie-bylo-doniesienia-ws-kaczynskiego-6768308531870592a

"Prezes PiS na środowym spotkaniu ponoć zaskoczył posłów swoim nowym pomysłem. Kaczyński chce bowiem utworzyć... partyjny uniwersytet."

Oczywiście będzie to Uniwersytet Trzeciego Wieku.😂

Edytowano przez mirro
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 12.05.2022 o 12:53, many13 napisał:

J

Pozdrowienia od Kasi Sokołowskiej która czynnie walczy z pisdzikorami o Pamięć Wołyńską.

278997209_115232254495554_6696350423207996947_n.jpg

Do psychiatryka  powinni  ją  zamknąć  

FSl4DqjWAAESP5L?format=jpg&name=small

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

@Denwer widzę że aspirujesz do tego PiSowskiego Uniwersytetu.😂 Pewnie na wykładowcę. przy takiej biegłości wklejania propagandy.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19719
9 minut temu, Denwer napisał:

Do psychiatryka  powinni  ją  zamknąć  

FSl4DqjWAAESP5L?format=jpg&name=small

 

Czyli twierdzisz że należy zapomnieć o Wołyniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
20 minut temu, mirro napisał:

@dysydent "

Oczywiście będzie to Uniwersytet Trzeciego Wieku.😂

Brawo historia się powtarza WUML - bis - znaczy się Wyższa Szkoła Marksizmu i Leninizmu - przecież ten karaluch doktorata robił w tym temacie i udawał kompetentnego wykładając na Uczelni Białostockiej - znam parę takich wykształciuchów. 

Już w 2015 Braun przewidywał napływ UPAdlińców do Polski. Grzegorz Braun mówił o pewnych sprawach od dawna..

https://www.facebook.com/permalink.php?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7586

Ci co mają piece gazowe do ogrzewania domów mają nie lada problem , dla nich może  nie być gazu .

Zła wiadomość dla Polaków grzejących gazem. LNG może nie wystarczyć

Ośrodek Rystad Energy szacuje, że Europę czeka niedobór LNG tej zimy, który może dodatkowo podnieść ceny gazu będącego istotnym źródłem ogrzewania, coraz popularniejszym w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj