danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

many13    621

Pisiory czy wiecie, że w pisdowskim rezimie są już więżniowie polityczni. Wczoraj po trzy miesięcznym arescie na wniosek sądu wypuszczono Olszańskiego. Nadal siedzi  Marcin Osadowski - jego areszt  został przedłużony na kolejne dwa miesiące aż do 19 lipca, hańba!. Jest jeszcze gorzej niż w Rosji - cenzura i metodyczne ekonomiczne wykańczanie nas Polaków.

279724916_153809173875094_1465836834204647250_n.jpg

59 minut temu, galan99 napisał:

Ciekawe czy Ukraince będą zbierać Polską truskawkę za marne grosze czy zechcą za 1 godzinę 30 złotówek  .

 

Gdzie taki zarobek - jadę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
22 minuty temu, jacus napisał:

 do kolekcji kolegow many-ego

Były, poseł ,panie, były.A np Cimoszewicz ,który potrącił ,jest aktualnym europosłem PO,tak że jakaś różnica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

 

Niestety są jeszcze więksi naziści od Zeleńskiego. Po zniszczeniu Sił Zbrojnych Ukrainy w Mariupolu i okrążeniu, faktycznej klęsce wojsk ukraińskich, a są to tysiące nowych ofiar w obwodzie Ługańskim, przeciwnicy Zełenskiego będą próbować odsunąć go od władzy, obwiniając za śmierć żołnierzy ukraińskich, którzy zostali pozostawieni na śmierć lub po prostu skreśleni. - szykuje się pucz wiadom przez kogo sterowany.

https://www.facebook.com/groups/665644510761381/posts/992744361384726/?__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
8 minut temu, many13 napisał:

Wczoraj po trzy miesięcznym arescie na wniosek sądu wypuszczono Olszańskiego. Nadal siedzi  Marcin Osadowski - jego areszt  został przedłużony na kolejne dwa miesiące aż do 19 lipca, hańba!.

Akurat tym dwóm chamom powinni przedłużać areszt bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)
22 godziny temu, mirro napisał:

@dysydent masz tu ładnego kwiatka.😂

https://www.o2.pl/informacje/tego-jeszcze-nie-bylo-doniesienia-ws-kaczynskiego-6768308531870592a

"Prezes PiS na środowym spotkaniu ponoć zaskoczył posłów swoim nowym pomysłem. Kaczyński chce bowiem utworzyć... partyjny uniwersytet."

Oczywiście będzie to Uniwersytet Trzeciego Wieku.😂

no akurat ten portal taaki trochę szmatlawy ale często tam co nieco prawdy choć przekoloryzowanej wrzucą.
"Tresownia" kadr partyjnych jest symptomem totalitaryzacji polityki państwa i zdaję się dostrzegać prawidłowość że im starszy kacyk tym polityka staje się ... czyni kraj bardziej niebezpieczny i dla otoczenia i siebie samego. Większe prawdopodobieństwo wszczynania agresywnych wojen im starsze kacyki i to wojen przegranych czyli ogólnie - bezsensownych.

Erdoganowi nie podoba się Szwecja i Finlandia w NATO co jest dowodem na moją ocenę tego bydlaka że niczym się od putino-, hitlero- i innych kartoflanych bimbratorów -podobnych różni.
Turcja też staje się państwem wyznaniowo totalitarnym i nie dość że coraz mniej pasuje do unii to NATO powinno zasygnalizować że może też wyrzec się zdewianciałych państw do których Węgry zmierzają, Turcja już jest a Francja sama nie wie kim chce być przez co nazywam ją państwem niepoważnym.
Kaczyński nie przystaje co prawda w sile swej sprawczości do w/w bydlaków no ale gdzie konie kują to i żaba... ;)

problem zasługuje na dłuższy referat z wcale nie śmiesznymi wnioskami.

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
36 minut temu, witejus napisał:

Były, poseł ,panie, były.A np Cimoszewicz ,który potrącił ,jest aktualnym europosłem PO,tak że jakaś różnica jest.

co ty porownujesz polaka-katolika-alkoholika do jakiego agenta sb ?? to nie pierwsza jazda po pijanemu i to na przestrzeni paru lat.

choc agenci sb znowu w modzie -wrocil do lask prezesa niejaki kujda-byly prezes srebrnej i nfos, gdy akta ipn-u wyplynely to znikl ale wedlug zasady nasz agent dobry agent wrocil na piedestal.

podlewacie juz warzywa czy cos popadalo ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
Przed chwilą, jacus napisał:

czy cos popadalo ?

ni hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
1 minutę temu, jacus napisał:

podlewacie juz warzywa czy cos popadalo ?

nno ja mam za daleko od rzek plantacje a tego.... tych warzyw hektary tak że ... se mogę napodlewać :P

nawet nie wiem czy popadało co u mnie w nocy bo dopiero się zbudziłem po dwudobowym maratonie siania i pryskania tych warzyw.
Muszę kogo zapytać z domu czy co popadało bo... no wstyd przyznać - jeszcze nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, dysydent napisał:

no ale gdzie konie kują to i żaba... ;)

 

No co zrobią żabie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Weź z tym szurem nawet w dyskusję nie wchodz. Na zachodzie już dawno by skończył w psychiatryku, na wschodzie na dnie rzeki. Jedynie w Polsce taki luz mamy że może sobie swoje urojenia i brak celu w życiu wylewać na internetach i nawet w jakieś grupy zbiorowego zidiocenia wstępować. Posługuje się zdobyczami zachodniego świata XXI wieku do wychwalania średniowiecznych zasad i metod wschodniej dziczy. Jak już ktoś pisał, gdyby się urodził na Ukrainie to byłby banderowcom z krwi i kości. Walczył by zajadle z każdym Polakiem. 

Może z ruskimi by trzeba jakiś program wymiany stworzyć. Wszystkich szurow wychwalających putina wysłać pod granicę i wymienić na ludzi którzy mieszkają w rosji o nie zgadzają się z tym co się tam dzieje i w jakim kierunku ten kraj podąża 😁😁

45 minut temu, witejus napisał:

Akurat tym dwóm chamom powinni przedłużać areszt bez końca.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
59 minut temu, dysydent napisał:

Turcja też staje się państwem wyznaniowo totalitarnym i nie dość że coraz mniej pasuje do unii to NATO powinno zasygnalizować że może też wyrzec się zdewianciałych państw do których Węgry zmierzają,

Iiiiiii wtedy wkroczy Kaczyński i stanie na czele tego nowego tworu. Utworzy jakie nowe Międzymorze i HGW co gdzie znajdzie ciepłe mentalne bagienko dla siebie.🤣

51 minut temu, jacus napisał:

podlewacie juz warzywa czy cos popadalo ?

Wczoraj wieczorem popadało.

Rano Ziobro był RMFie i powiedział takie cuś, że jeśli mamy demokrację i wyboru władzy dokonuje lud, to przecież może też wybierać władzę sądowniczą, bo ta przecież też do władzy się zalicza. Powiedział to Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny. Czy aby nie idziemy w kierunku , no właśnie tylko w jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)

Europa jako całość coraz mniej na planecie znaczy a takie prowincjonały jak orbany Kaczyńskie putiny i podobne nacjonalistyczne siojtki jeszcze bardziej "rozdrabniają" antagonizmy prowokując każdy swoją propagandą do szczucia ludzi na siebie i to z całkiem niezłym skutkiem zważywszy poparcie jakie u siebie ma taki putin czy u nas szowiniści pisowscy co zarżnąć za ten pis by się dali. Natura sama kiedyś powie - "mówisz - masz" i właśnie się zaczyna.

Ludzkość miewa na przemian okresy opamiętania i obłędu i właśnie stoimy u progu epoki obłędów czy to politycznych czy religijnych czy nawet gospodarczych przy których klimatyczny jest tylko igraszką która blednie w obliczu tego co się dopiero zaczyna.
Dopiero skala tragedii wywoła opamiętanie o ile ten obłęd ktoś przeżyje bo trzeba tragedii miliardów trupów już teraz żeby dotarło iż naród, jakieś wydumane wartości czy nawet teorie klimatyczne są niczym przy zagrożeniu przetrwania egzystencjalnego.

żeby ludzkość kolejny raz zmądrzała musi sama sobie spuścić wystarczająco solidny wpier..ol i na razie to jeszcze nie promil tego co poruszy instynkt samozachowawczy tak że nie wiem czy informatyzacyjna unifikacja wartości powstrzyma to co w/g samych procesów ewolucji życia jest nieuchronne.
Natura wymyśliła tylko jedną receptę na degenerację - masową eksterminację i jak dotąd nikt i nic tego prawa nie potrafiło obejść.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
4 minuty temu, dysydent napisał:

Natura wymyśliła tylko jedną receptę na degenerację - masową eksterminację i jak dotąd nikt i nic tego prawa nie potrafiło obejść.

"Bo nikt z tej Planety jeszcze nie uszedł z życiem".😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Ursus932bis napisał:

No co zrobią żabie 🤔

skoro sama chce to podkują zgodnie ze wspomnianą zasadą "mówisz - masz" a że później żaba podkowy nie uniesie i zdechnie "przykuta" do miejsca gdzie ta podkowa rzucona to już problem samej żaby i niczyj więcej

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
3 godziny temu, dysydent napisał:

nno ja mam za daleko od rzek plantacje a tego.... tych warzyw hektary tak że ... se mogę napodlewać :P

nawet nie wiem czy popadało co u mnie w nocy bo dopiero się zbudziłem po dwudobowym maratonie siania i pryskania tych warzyw.
Muszę kogo zapytać z domu czy co popadało bo... no wstyd przyznać - jeszcze nie wiem :D

jesli zmiany klimatu nie przystopuja-na co sie nie zanosi - to za pare lat nie bedziesz robil sobie takich maratonow🤣.

nie mam pola dalej niz 300 metrow od roznych rzek i starorzeczy-wiec myslalem nad tym , wiadomo co los przyniesie i na stare lata trzeba bedzie wrocic doczasow starozytnego egiptu ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
4 godziny temu, witejus napisał:

Akurat tym dwóm chamom powinni przedłużać areszt bez końca.

Nie  napiszę żeś pan ubogi intelektualnie bo jeżeli dajesz radę się wypróżnić to jest spoko. Niepokoi mnie natomiast stan pańskiego moralnego ducha i poczucie patriotyzmu jako Polaka. Wiem, że pisdowska indoktrynacja narobiła sporo korozji w podatnych mózgownicach zahipnotyzowanych śmiesznymi datkami socjalnymi ale nie stoisz jeszcze na straconej pozycji. Jest nadzieja która nieubłaganie kroczy z południowego wschodu. Gdy spotkasz się lada dzionek z rezunem oko w oko to migawka życiowa nie zdąży waćpanu śmignąć przed oczyma. A dlaczego. Ony banderowskie rezuny grasują nocną godziną - pamiętaj o tym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, jacus napisał:

jesli zmiany klimatu nie przystopuja-na co sie nie zanosi - to za pare lat nie bedziesz robil sobie takich maratonow🤣.

nie mam pola dalej niz 300 metrow od roznych rzek i starorzeczy-wiec myslalem nad tym , wiadomo co los przyniesie i na stare lata trzeba bedzie wrocic doczasow starozytnego egiptu ?

znaczy że klimat staroegipski w Polsce się zanosi?  co najwyżej faraonopodobnych władców sobie wyhodujemy :P
cieplej nie znaczy suszej na planecie gdzie trzy czwarte powierzchni to woda a im więcej energii tym większe parowanie a co za tym idzie - opady.
kto to wie czy ocieplenie klimatu nie sprawi zwiększenie fotosyntezy na Ziemi i zredukuje nadmiar dwutlenku węgla
można sobie teoretyzować a i bez człowieka na Ziemi klimat się przecież zmieniał od Ziemi śnieżki po średnie roczne temperatury na biegunach jak obecne śródziemnomorskie.

ja ustaliłem w końcu że deszcz u mnie w nocy był choć go przespałem tak jak wiele zależności nie zauważamy i niekoniecznie prognozy z klimatem mogą się sprawdzić bo cieplej na wodnej planecie to więcej chmur i większe albedo tak że nikt tak na prawdę nie wie jak będzie
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, many13 napisał:

Nie  napiszę żeś pan ubogi intelektualnie bo jeżeli dajesz radę się wypróżnić to jest spoko.

No ,jeśli twoje bogactwo intelektualne ograniczone jest do poziomu wypróżniania to pogratulować,To że cierpicie na rozdwojenie jaźni ,to już wasz problem.A jeśli twój poziom intelektualny jest równy  poziomowi tych  dwóch chamów to nie mamy o czym gadać.

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
7 godzin temu, many13 napisał:

Pisiory czy wiecie, że w pisdowskim rezimie są już więżniowie polityczni. Wczoraj po trzy miesięcznym arescie na wniosek sądu wypuszczono Olszańskiego. Nadal siedzi  Marcin Osadowski - jego areszt  został przedłużony na kolejne dwa miesiące aż do 19 lipca, hańba!. Jest jeszcze gorzej niż w Rosji - cenzura i metodyczne ekonomiczne wykańczanie nas Polaków.

279724916_153809173875094_1465836834204647250_n.jpg

Gdzie taki zarobek - jadę.

 

Czym oni się zajmują bo nie kojarzę tych gości i za co siedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Łony som wywrotowce. Plugawe reakcjonisty i rewizjoniści. Dlatego PiS ich represjonuje, tylko jak PiS polegnie to będą mieli ładną laurkę w CV i uprawnienia osób represjonowanych.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, dysydent napisał:

skoro sama chce to podkują zgodnie ze wspomnianą zasadą "mówisz - masz" a że później żaba podkowy nie uniesie i zdechnie "przykuta" do miejsca gdzie ta podkowa rzucona to już problem samej żaby i niczyj więcej

 żaba nie ma takiego kopyta 😜

Edytowano przez Ursus932bis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
Napisano (edytowany)

ani mózgu by pojąć przenośnię podkowy
____________________
ten Olszański><Jabłonowski (zawsze mylę im nazwiska bo się razem trzymają jak para choć to tylko rozdwojenie jaźni ;) ) to jakiś niewydarzony aktorzyna co se nie radził w profesji

przywdziało toto mundur i cwaniaka udaje a tak na prawdę dobrze tupnąć na takiego to się posra i tyle będzie. z gatunku tych "mocnych w gębie" bo mu pusta czacha dobrze rezonuje a ma parcie na publiczną uwagę.
Zwrócił tu już naszą uwagę dobrych kilka lat temu (w końcu profesjonalista :D ), ale żeby toto zamykać? pewnie jeszcze większe nieudaczniki Go zamknęli niż On sam bo tylko tacy się boją dziwolągow najbardziej a to nieszkodliwy dziwoląg czasem nawet pocieszny i sam jestem ciekaw co tam za paragraf Mu przypięli że... ?

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

Czym oni się zajmują bo nie kojarzę tych gości i za co siedzą ?

To są członkowie Watachy -basiory  przywódcy stada. Nazywają siebie Rodacy Kamraci a Olszański jest basiorem.

https://www.facebook.com/sympatykkamrat/posts/361408622589731?__

2 godziny temu, witejus napisał:

.A jeśli twój poziom intelektualny jest równy  poziomowi tych  dwóch chamów to nie mamy o czym gadać.

Zgadza się - pisiory to nie moje środowisko.

Przesłanie Kasi Sokołowskiej.

280199988_124825490202897_2752595543778507131_n.jpg

Pisowska k@rwowizja od jakiegoś czasu przyznaje sie do nacjonalistycznego pułku Azow której mentorem i bohaterem przewodnim jest były cwel Berezy Kartuskiej nijaki stepan Bandera. Ten pułk na bazie 2500 żołnierzy nadal broni Mariupola. Cywilny mieszkaniec Mariupola, który przeżył ostrzał kwatery, mówił o zbrodniach ukraińskich bojowników przeciwko ludności cywilnej. Nacjonaliści Azowscy nie tylko okradli mieszkania i wywalili właścicieli. Ukraińscy snajperzy otworzyli ogień do kobiet i starszych osób próbujących uciec, podczas gdy nacjonalistyczne czołgiści otworzyli ogień do domów, w których

https://www.facebook.com/yelena.kuchumova/posts/10159000560888693?__c

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj