danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

mirro    6409
1 godzinę temu, many13 napisał:

To są członkowie Watachy -basiory  przywódcy stada. Nazywają siebie Rodacy Kamraci a Olszański jest basiorem.

Dowódcą kompanii rozpoznawczej był gościu o nazwisku Wilk, ksywę też miał "Basior", ale ten jak się do gardła rzucił to nie popuścił. Choć wystarczyło że mruknął i każdy znał swoje miejsce. A tu , no nie wiem czy akurat to dobre ksywy se obrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1288

No to co się dzieje na stacjach CPN to jakiś horror , co 2 dni paliwo drożeje o 20 gr. jak do tego dojdzie energia i gaz to jakim sposobem rząd chce ograniczyć inflację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
Napisano (edytowany)

Metodą na Glapińskiego.😂

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, dysydent napisał:

ani mózgu by pojąć przenośnię podkowy
____________________
ten Olszański><Jabłonowski (zawsze mylę im nazwiska bo się razem trzymają jak para choć to tylko rozdwojenie jaźni ;) ) to jakiś niewydarzony aktorzyna co se nie radził w profesji

przywdziało toto mundur i cwaniaka udaje a tak na prawdę dobrze tupnąć na takiego to się posra i tyle będzie. z gatunku tych "mocnych w gębie" bo mu pusta czacha dobrze rezonuje a ma parcie na publiczną uwagę.
Zwrócił tu już naszą uwagę dobrych kilka lat temu (w końcu profesjonalista :D ), ale żeby toto zamykać? pewnie jeszcze większe nieudaczniki Go zamknęli niż On sam bo tylko tacy się boją dziwolągow najbardziej a to nieszkodliwy dziwoląg czasem nawet pocieszny i sam jestem ciekaw co tam za paragraf Mu przypięli że... ?

 

Dysydent zluzuj troche majty , bo życie to nie tylko polityka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1288
10 minut temu, mirro napisał:

Metodą na Glapińskiego.😂

Drogie paliwo , słabiuteńki złoty , żadne stopy procentowe nic tu nie pomogą , rubel mimo sankcji się wzmocnił a złotówka leży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
35 minut temu, mirro napisał:

Dowódcą kompanii rozpoznawczej był gościu o nazwisku Wilk, ksywę też miał "Basior", ale ten jak się do gardła rzucił to nie popuścił. Choć wystarczyło że mruknął i każdy znał swoje miejsce. A tu , no nie wiem czy akurat to dobre ksywy se obrali.

Jak zwykle do rzeczywistości trzeba podchodzić z dystansem. Na zebraniach tłumaczą ludkom, że chodzi im o dobro Polski i tylko to mają na uwadze. Sam basior porusza tematy historyczne z całkiem drugiej strony do końca nam nie znane jak druga półkula księżyca - warto posłuchać. Sama wataha wlazła mio na fejsie do moich znajomych.

3 godziny temu, witejus napisał:

Dobre - jednak pisdziory lubią posłuchać prawdy oczywistej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

juz dzisiaj bylo tyle swirow ze i ja doloze na koniec dnia.

 

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

a naprawde to w warszawie nie wiadomo kto zabil- pewne jest tylko to ze to ukrainiec nagrywal i temu slycha ten jezyk.

wiekszosc tych taksowkarzy ubera to gruzini,ormiania a nie ukraincy

morderstwo w szczecinie -kiedy to bylo dokladnie bo nic takiego nie ma w goglach. wiec kolejne klamstwo.

 

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
13 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Drogie paliwo , słabiuteńki złoty , żadne stopy procentowe nic tu nie pomogą , rubel mimo sankcji się wzmocnił a złotówka leży .

Toż ja pisałem ze tak będzie. Większość na forum wierzyła w brednie opowiadane przez głupków z rządu, że rubel za chwilę nie będzie nic wart😆

1 minutę temu, jacus napisał:

wiekszosc tych taksowkarzy ubera to gruzini,ormiania a nie ukraincy

Skąd masz takie dane? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
6 minut temu, Ulman napisał:
13 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Drogie paliwo , słabiuteńki złoty , żadne stopy procentowe nic tu nie pomogą , rubel mimo sankcji się wzmocnił a złotówka leży .

Toż ja pisałem ze tak będzie. Większość na forum wierzyła w brednie opowiadane przez głupków z rządu, że rubel za chwilę nie będzie nic wart😆

Mariusz pisałeś ze chciałeś eurodo zł po 4 zł  , przy 4 zł to raczej byłby spadek polskiego pkb o kilka % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
Napisano (edytowany)

byl tu taki swir[a moze onuca 2] marcin cot cos tam- co opisywal jakies zdarzenie-ze slyszal od swiadka albo znajomego,proszony o konkrety znikal na pare dni, 

ja zawsze pisze o faktach z wiarygodnych zrodel

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/podjezdzaja-taxi-z-aplikacji-i-molestuja-kobiety-plaga-gwaltow-w-warszawie/85hhh61

19 minut temu, Ulman napisał:

Toż ja pisałem ze tak będzie. Większość na forum wierzyła w brednie opowiadane przez głupków z rządu, że rubel za chwilę nie będzie nic wart😆

Skąd masz takie dane? 

 

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1288
18 minut temu, jarecki napisał:

Mariusz pisałeś ze chciałeś eurodo zł po 4 zł  , przy 4 zł to raczej byłby spadek polskiego pkb o kilka % .

Masz na myśli wpływy z eksportu że są większe ale przy wysokim kursie obcych walut importujemy inflację .

33 minuty temu, Ulman napisał:

Toż ja pisałem ze tak będzie. Większość na forum wierzyła w brednie opowiadane przez głupków z rządu, że rubel za chwilę nie będzie nic wart😆

 

Że wiedziałeś to dobrze ale możesz to inaczej opakowywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
55 minut temu, jacus napisał:

byl tu taki swir[a moze onuca 2] marcin cot cos tam- co opisywal jakies zdarzenie-ze slyszal od swiadka albo znajomego,proszony o konkrety znikal na pare dni, 

ja zawsze pisze o faktach z wiarygodnych zrodel

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/podjezdzaja-taxi-z-aplikacji-i-molestuja-kobiety-plaga-gwaltow-w-warszawie/85hhh61

 

Może i masz źródła ale czytać ze zrozumieniem to ty nie potrafisz. Gdzie tam jest napisane że 

1 godzinę temu, jacus napisał:

wiekszosc tych taksowkarzy ubera to gruzini,ormiania a nie ukraincy

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

a masz tam choc slowo o obywatelach ukrainy ?? na pierwszym miejscu gruzini- jak na pisanie z pamieci to chyba zle nie jest ?? w odroznieniu od bajek z  smierdzcego mchu i onucy ??

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
Napisano (edytowany)

Czekam ąż € będzie po  7 zł po sporo zakupiłem po 4,8 - myślę, że lada dzionek. Co mogłoby to przyspieszyć ? - chyba tylko klęska pisdziorów albo ?

 

2 godziny temu, jacus napisał:

a naprawde to w warszawie nie wiadomo kto zabil- pewne jest tylko to ze to ukrainiec nagrywal i temu slycha ten jezyk.

wiekszosc tych taksowkarzy ubera to gruzini,ormiania a nie ukraincy

morderstwo w szczecinie -kiedy to bylo dokladnie bo nic takiego nie ma w goglach. wiec kolejne klamstwo.

 

Sam wydedykuj bo pisdowska policja Ci nie pomorze: Warszawa, upaińcy zaszlachtowali Polaka, centrum miasta. Podobno za to, że bronił Polki przed obelgami z ich strony. Nikt nie kwapił do pomocy w odparciu napastników. Chciało się banderowców do kraju, to będziecie mieli co chcieliście. Dodatkowo poniżej informacja od warszawskiej milicji. Czyli mamy potwierdzenie, że nie przeżył. Ludzie, ile jesteście jeszcze zdolni tolerować? Granica została przekroczona. Witamy w Wołyń 2.0

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=110831871626712&id=100080996990036&__c

 

280788505_113024144740060_1868112333285152865_n.jpg

280788505_113024144740060_1868112333285152865_n.jpg

Czekam ąż € będzie po  7 zł po sporo zakupiłem po 4,8 - myślę, że lada dzionek. Co mogłoby to przyspieszyć ? - chyba tylko klęska pisdziorów albo ?

 

  2 godziny temu, jacus napisał:

a naprawde to w warszawie nie wiadomo kto zabil- pewne jest tylko to ze to ukrainiec nagrywal i temu slycha ten jezyk.

wiekszosc tych taksowkarzy ubera to gruzini,ormiania a nie ukraincy

morderstwo w szczecinie -kiedy to bylo dokladnie bo nic takiego nie ma w goglach. wiec kolejne klamstwo.

 

Sam wydedykuj bo pisdowska policja Ci nie pomorze: Warszawa, upaińcy zaszlachtowali Polaka, centrum miasta. Podobno za to, że bronił Polki przed obelgami z ich strony. Nikt nie kwapił do pomocy w odparciu napastników. Chciało się banderowców do kraju, to będziecie mieli co chcieliście. Dodatkowo poniżej informacja od warszawskiej milicji. Czyli mamy potwierdzenie, że nie przeżył. Ludzie, ile jesteście jeszcze zdolni tolerować? Granica została przekroczona. Witamy w Wołyń 2.0

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=110831871626712&id=100080996990036&__c

14 minut temu, many13 napisał:

280788505_113024144740060_1868112333285152865_n.jpg

 

280788505_113024144740060_1868112333285152865_n.jpg

Czekam ąż € będzie po  7 zł po sporo zakupiłem po 4,8 - myślę, że lada dzionek. Co mogłoby to przyspieszyć ? - chyba tylko klęska pisdziorów albo ?

 

 

Sam wydedykuj bo pisdowska policja Ci nie pomorze: Warszawa, upaińcy zaszlachtowali Polaka, centrum miasta. Podobno za to, że bronił Polki przed obelgami z ich strony. Nikt nie kwapił do pomocy w odparciu napastników. Chciało się banderowców do kraju, to będziecie mieli co chcieliście. Dodatkowo poniżej informacja od warszawskiej milicji. Czyli mamy potwierdzenie, że nie przeżył. Ludzie, ile jesteście jeszcze zdolni tolerować? Granica została przekroczona. Witamy w Wołyń 2.0

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=110831871626712&id=100080996990036&__c

 

 

 

 

Edytowano przez many13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

nawet twoj post dostal swira ???

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-zabojstwo-w-warszawie-prezes-ordo-iuris-krytykowany-za-wpis,nId,6024350

onuce i swiry ..........

 pare sekund i znalazlem ze to polak juz zidentyfikowany z imienia i nazwiska. nadal poszukiwany,pewnie na podkarpacie uciekl...

jest tak jak napisalem -ukrainiec filmowal i jego glos slychac do tego pare kurw, gdzie tam masz nagrane glosy uczestnikow bojki ???

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, many13 napisał:

Czekam ąż € będzie po  7 zł po sporo zakupiłem po 4,8 - myślę, że lada dzionek. Co mogłoby to przyspieszyć ? - chyba tylko klęska pisdziorów albo ?

 

Sam wydedykuj bo pisdowska policja Ci nie pomorze: Warszawa, upaińcy zaszlachtowali Polaka, centrum miasta. Podobno za to, że bronił Polki przed obelgami z ich strony. Nikt nie kwapił do pomocy w odparciu napastników. Chciało się banderowców do kraju, to będziecie mieli co chcieliście. Dodatkowo poniżej informacja od warszawskiej milicji. Czyli mamy potwierdzenie, że nie przeżył. Ludzie, ile jesteście jeszcze zdolni tolerować? Granica została przekroczona. Witamy w Wołyń 2.0

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=110831871626712&id=100080996990036&__c

 

280788505_113024144740060_1868112333285152865_n.jpg

280788505_113024144740060_1868112333285152865_n.jpg

 

Kofenderacja  Rosyjski  głos   w  Polskich domach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19724
37 minut temu, Denwer napisał:

Kofenderacja  Rosyjski  głos   w  Polskich domach 

Po części masz rację ale powiedz czy ten napływ upańców jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5033
2 minuty temu, soltys48 napisał:

czy ten napływ upańców jest dobry?

Władza to nawet by pewnie chciała aby zostali. To ich plan na ratowanie demografii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
Napisano (edytowany)

a wolelibyscie napyw rosjan ??? w malo gustownych mundurach ? wy juz na wschodzie polski mieliscie ich setki lat.

wrog mojego wroga jest moim przyjacielem....

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
31 minut temu, Leszy napisał:

Władza to nawet by pewnie chciała aby zostali. To ich plan na ratowanie demografii. 

jako źródło głosów pewnie tak. PiS zrobi wszystko aby nie dac oderwać się od koryta. 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj