superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

bratrolnika    28806
13 minut temu, jahooo napisał:

ramę do kultywatora 2,7m naszego grudządzkiego, najchętniej z pojedyńczym wałkiem

Kurna, to jak w lato pytałem czy kto nie chce to gdzie żeś był??? 

Musiałem ciąć i zrobić z tego 1.8m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1821
7 minut temu, bratrolnika napisał:

Kurna, to jak w lato pytałem czy kto nie chce to gdzie żeś był??? 

Musiałem ciąć i zrobić z tego 1.8m

a co to dla ciebie za problem z powrotem poszerzyć 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28806

No teraz trochę jest, bo te boki co odciąłem, to jeden ci prawda leży, ale drugi już pociąłem bo mi do czegoś tam był potrzebny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
16 minut temu, bratrolnika napisał:

Kurna, to jak w lato pytałem czy kto nie chce to gdzie żeś był??? 

Musiałem ciąć i zrobić z tego 1.8m

w lato to wujo miał mi swój oddać, a teraz coś kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
10 godzin temu, jahooo napisał:

kupiłem ze dwa lata temu oprawy ledowe 1m albo ciut dłuższe  i do warsztatu polecam, wtedy dałem coś koło 30zł za sztuke

cos takiego https://allegro.pl/oferta/natynkowa-lampa-led-120cm-do-garazu-niemrugajaca-9941475255

chyba, że potrzebujesz koniecznie hermetyczne, to będą droższe

Już mam właśnie takie ale nie zamontowałem bo brak czasu było - robiliśmy kiełbaskę , odwiedził mnie kolega i za pętko prosto z wędzarki przyniósł lampę. Odlądałem jak u niego świeci i podobało mi się. Dzięki za linka i opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
Przed chwilą, marian7k napisał:

Już mam właśnie takie ale nie zamontowałem bo brak czasu było - robiliśmy kiełbaskę , odwiedził mnie kolega i za pętko prosto z wędzarki przyniósł lampę. Odlądałem jak u niego świeci i podobało mi się. Dzięki za linka i opinię.

sprzedałeś trochę sprzętów ? po kombajn kupce wtedy przyjechali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
9 minut temu, jahooo napisał:

sprzedałeś trochę sprzętów ? po kombajn kupce wtedy przyjechali ?

Już nie pamiętam ale szybko poszedł, pisałem kiedyś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2518
superfarmer02 napisał:

.

10 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Miałem ale sprzedałem tydzień temu kompletny

Za ile poszedł? 

4 minuty temu, soltys48 napisał:

Jest 2.7m

Za drogo by mnie wyszedł z transportem i ewentualnym skróceniem 

600zl ale stan był ideał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    424

Jaka jest różnica między 68 a 75 KM? Bo mi się wydaje że nie duża, jak już  zmienić na większy to na coś ponad 100 KM najlepiej w 6 garach, a druga rzecz jak już sprzedajesz bez tych obciążników to weź je zdejmij i zrób nowe zdjęcia 🤦

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10048
17 godzin temu, mf362 napisał:

Nowe chodzą po tysiaku , używki też są w tych pieniądzach jak masywne i niezniszczone . Taniej niż 500 się nie kupi na internetach , chyba że od dziadka co na wódkę potrzebuje .

Sprzedałem za 600 2.7 strunowy, coś koło 200 kg miał jak dobrze pamiętam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28806
19 minut temu, KlimekPL napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-warfarma-pronar-10-tonowa-tandem-CID757-IDS2kKK.html

Idzie przerobić ten wynalazek żeby z tyłu była normalna burta plus nadstawka tak jak na bokach? Powiedzmy że ta trzecia nadstawka nie będzie mi potrzebna.

 

Niektórzy przyczepy od podstaw budują, zrobić tylną burtę na "normalną" myślę dzień roboty ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3690
51 minut temu, szymon09875 napisał:

Sprzedałem za 600 2.7 strunowy, coś koło 200 kg miał jak dobrze pamiętam 

U was wszystko tanie 🤭🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121
1 godzinę temu, ZetorMisio napisał:

Jaka jest różnica między 68 a 75 KM? Bo mi się wydaje że nie duża, jak już  zmienić na większy to na coś ponad 100 KM najlepiej w 6 garach, a druga rzecz jak już sprzedajesz bez tych obciążników to weź je zdejmij i zrób nowe zdjęcia 🤦

Jak się klient trafi to dopiero ściągnie, tak to na darmo będzie do zdj ściągał a jak tym pracować przy turze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj