superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzechooo    794
KlimekPL napisał:

Nie ma kto jakiej ciekawej przyczepy 7-8 ton z wywrotem i papierami?

https://www.olx.pl/d/oferta/wywrotka-hl8011-zarejestrowana-CID757-IDPJLec.html

Czy te przyczepy nie są ciut za wysokie? 

 

bo to nie hl tylko hk, a one są wysokie, ale ja bym przygarnął taką bo to mocne sprzęty ale nie za taką kasę. W sumie teraz byle d47 20 kosztuje. Ja to się cieszę że kupiłem przyczepę jeszcze jak były w normalnych cenach chociaż wtedy wydawały się wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

A jaka to marka i szerokość? Radial czy diagonalne? I jaki pieniądz?

na oponie pisze, że 18,4 R38 - wychodzi , że radialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2232
7 minut temu, Grzechooo napisał:

bo to nie hl tylko hk, a one są wysokie, ale ja bym przygarnął taką bo to mocne sprzęty ale nie za taką kasę. W sumie teraz byle d47 20 kosztuje. Ja to się cieszę że kupiłem przyczepę jeszcze jak były w normalnych cenach chociaż wtedy wydawały się wysokie.

 Z tymi cenami to człek gubi się i nie wie czy wysoka ,czy tylko tak zdaje się . Szczotka prasy ,centralnego smarowania kosztowała zeszłego roku niecałą stówe ,teraz 150 zl  , Jak przez ostatnie lata ceny prawie nie rosły  [ o jakości nie mówię ],tak teraz na łeb na szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
10 godzin temu, marian7k napisał:

Jak ładne i 16.9 to jestem ciekaw ceny. Pisz na forum.

Ktoś doradzi mocne oświetlenie do warsztatu, potrzebne dobre światło do dokładnej roboty a oczy już stare.

kupiłem ze dwa lata temu oprawy ledowe 1m albo ciut dłuższe  i do warsztatu polecam, wtedy dałem coś koło 30zł za sztuke

cos takiego https://allegro.pl/oferta/natynkowa-lampa-led-120cm-do-garazu-niemrugajaca-9941475255

chyba, że potrzebujesz koniecznie hermetyczne, to będą droższe

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2232
1 minutę temu, jahooo napisał:

kupiłem ze dwa lata temu oprawy ledowe 1m albo ciut dłuższe  i do warsztatu polecam, wtedy dałem coś koło 30zł za sztuke

cos takiego https://allegro.pl/oferta/natynkowa-lampa-led-120cm-do-garazu-niemrugajaca-9941475255

chyba, że potrzebujesz koniecznie hermetyczne, to będą droższe

 Podobne chinolki można kupić za 15 zł ,i byle wilgoć przepala łączenia ,nie polecam ich . Ta widać ze może i bardziej ,,sprawiedliwa'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
1 minutę temu, kizak napisał:

 Podobne chinolki można kupić za 15 zł ,i byle wilgoć przepala łączenia ,nie polecam ich . Ta widać ze może i bardziej ,,sprawiedliwa'' .

napisałem, że wersje hermetyczne są, ale droższe, jak ktoś potrzebuje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2232

 No tak ,ale i jakościowo inaksze ,i kabelki bardziej ludzkie , wydasz 100 zl ,i na lata .   Przez ostatnich kilka lat ,co świetlówka spali się to wymieniam na ,,swietlówki '' ledowe ,prąd tylko z jesnej strony ,i bez ,,transformatorów'' ,starterów ,swoje kosztują ale tylko jedna z nich padła ,i problemy ze starterami znikły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281

u mnie w składzie drewna i warsztacie sprawdzają się takie za 30zł, w piwnicach mam hermetyczne 12W, bo tam wilgoć aż kapie i też już ze 3 lata działają bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2232
5 minut temu, jahooo napisał:

u mnie w składzie drewna i warsztacie sprawdzają się takie za 30zł, w piwnicach mam hermetyczne 12W, bo tam wilgoć aż kapie i też już ze 3 lata działają bez zarzutu

 Kurcze ,jeszcze raz rzuciłem okiem na te ,,twoje '' lampy ,i tak myślę że to te po 12-15 zł na bazarach . One są z cienizny ,i nie wolno je wieszać na tych blaszkach ,bo to puszkopiwopodobne ,i tego ani wpiąć ani to trzyma  . Wkrętem do deski i cześc ,. W garażu to jeszcze tak ,zawiesić,nie oddychać  i nie dotykać😉 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12455
Przed chwilą, stempos1980 napisał:

Panie to jest wołać zaliczkę a my ci dowieziemy 😁🤭🤭🤭🤭

To niech mnie w d*pę pocałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
kizak napisał:

 Z tymi cenami to człek gubi się i nie wie czy wysoka ,czy tylko tak zdaje się . Szczotka prasy ,centralnego smarowania kosztowała zeszłego roku niecałą stówe ,teraz 150 zl  , Jak przez ostatnie lata ceny prawie nie rosły  [ o jakości nie mówię ],tak teraz na łeb na szyję

Ja w tym roku narobiłem inwestycji w sprzęt i teraz trzeba przystopować. No chyba że znowu coś wpadnie do łba, ale przynajmniej nie zamierzam nic grubszego kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3243
jahooo napisał:

u mnie w składzie drewna i warsztacie sprawdzają się takie za 30zł, w piwnicach mam hermetyczne 12W, bo tam wilgoć aż kapie i też już ze 3 lata działają bez zarzutu

cena 16netto do urwania coś, 35-45cm ale nie był pewny, daje lemiesza i dłuta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stodoła    69
31 minut temu, slawek74 napisał:

szerokość?

 

18.4?

 

Radialki 18.4x38 aliance i  stomili 16.9x38 klebery 

IMG-20221121-WA0012.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795
1 godzinę temu, Grzechooo napisał:

bo to nie hl tylko hk, a one są wysokie, ale ja bym przygarnął taką bo to mocne sprzęty ale nie za taką kasę. W sumie teraz byle d47 20 kosztuje. Ja to się cieszę że kupiłem przyczepę jeszcze jak były w normalnych cenach chociaż wtedy wydawały się wysokie.

Te ceny to już chyba nowa rzeczywistość. Nowa przyczepa 6t kosztuje ponad 50tys netto. Chyba trzeba będzie gorzką pigułkę przełknąć i wyłożyć większą kasę ale nabyć coś solidnego.

Jeszcze taka przyczepa mnie kusi ale mankamentem jest brak papierów

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-tandem-CID757-IDRhAwc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergi99    15
Stodoła napisał:

31 minut temu, slawek74 napisał:

szerokość?

 

18.4?

 

Radialki 18.4x38 aliance i  stomili 16.9x38 klebery 

IMG-20221121-WA0012.jpg

Jaka cena za 16.9 r38?


i jaki region polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
1 godzinę temu, 6465 napisał:

To niech mnie w d*pę pocałuje.

Tomek nie mów że dałbyś się naciągnąć 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stodoła    69
27 minut temu, fergi99 napisał:

Jaka cena za 16.9 r38?

 

i jaki region polski?

 

Świętokrzyskie

502977497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10048
1 godzinę temu, Pafnucy napisał:

Ostatnio trochę kontaktu miałem z gościem co 12.5 tys euro wpłacił na koparkę. Cena nie była jakoś super okazyjna ale zależało mu na czasie bo konkretną robotę miał do zrobienia. Od 4 lat sprawa w sądzie. Ponoć już są blisko bo się kolejni zgłaszają cały czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
3 godziny temu, kizak napisał:

 Kurcze ,jeszcze raz rzuciłem okiem na te ,,twoje '' lampy ,i tak myślę że to te po 12-15 zł na bazarach . One są z cienizny ,i nie wolno je wieszać na tych blaszkach ,bo to puszkopiwopodobne ,i tego ani wpiąć ani to trzyma  . Wkrętem do deski i cześc ,. W garażu to jeszcze tak ,zawiesić,nie oddychać  i nie dotykać😉 ,

moje dwa lata temu były droższe w zakupie, tu wrzuciłem przykład z alledrogo i nawet taniej niż kupiłem dwa lata temu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
14 godzin temu, marian7k napisał:

Jak ładne i 16.9 to jestem ciekaw ceny. Pisz na forum.

Ktoś doradzi mocne oświetlenie do warsztatu, potrzebne dobre światło do dokładnej roboty a oczy już stare.

600/65r34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj