superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Stodoła    70
47 minut temu, Rob355 napisał:

niestety i kosztowna przy okazji, gdyby nie te pompy i konieczność rozpoławiania ciągnika przy ich wymianie to ciągnik pancerny. 

Weż nie żartuj 1200 regeneracja i dzień roboty we dwóch na spokojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400
25 minut temu, bratrolnika napisał:

a d-734 to nie była d732 tyle że z wywrotem na trzy strony??? tutaj to chyba od 734 to tylko papiery są

Była podobna do d732 ale raczej też z wywrotem na boki

25 minut temu, bratrolnika napisał:

a d-734 to nie była d732 tyle że z wywrotem na trzy strony??? tutaj to chyba od 734 to tylko papiery są

Była podobna do d732 ale raczej też z wywrotem na boki

25 minut temu, bratrolnika napisał:

a d-734 to nie była d732 tyle że z wywrotem na trzy strony??? tutaj to chyba od 734 to tylko papiery są

Była podobna do d732 ale raczej też z wywrotem na boki


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1567

D-732 miala waskie osie i wywrot na dwie strony. Ta wyglada na zwyklą d47 wywrot na 3 strony,rama tska sama,tylko ciekawe czemu 734 numeracja🤔. Wyglada nieglupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28825
1 minutę temu, Belaruss820 napisał:

tylko ciekawe czemu 734 numeracja

papier z jednej wsi, przyczepa z drugiej

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9315
8 minut temu, Belaruss820 napisał:

D-732 miala waskie osie i wywrot na dwie strony. Ta wyglada na zwyklą d47 wywrot na 3 strony,rama tska sama,tylko ciekawe czemu 734 numeracja🤔. Wyglada nieglupio

tu się nie ma co zastanawiać, to jest D47 z papierami z przeszczepu, w takie g... nie warto się pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547
SamaPrawda    421
Rob355 napisał:

12 minut temu, SamaPrawda napisał:

jedyne co było naprawiane to pompa hydrauliczna

niestety i kosztowna przy okazji, gdyby nie te pompy i konieczność rozpoławiania ciągnika przy ich wymianie to ciągnik pancerny. 

No cenowo nowa około tysiąca, tylko taki problem, że jak założysz nową, to za rok góra dwa czeka cię wymiana, jeżeli zregenerujesz orginał to będzie chodzić dalej bez problemu. Chyba jedyny minus tych ciągników to słaba blacharka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1158

734 to była ale nie Autosan a Avarol i bliżej temu było do d46 niż 732
Przyczepa Awrol Barwice 4T d732 d734 Kosianka Leśna - Sprzedajemy.pl


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pstrąg    15
Dnia 27.11.2022 o 10:14, KlimekPL napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-warfarma-pronar-10-tonowa-tandem-CID757-IDS2kKK.html

Idzie przerobić ten wynalazek żeby z tyłu była normalna burta plus nadstawka tak jak na bokach? Powiedzmy że ta trzecia nadstawka nie będzie mi potrzebna.

 

Mam taką warfamke 8 tonową i ma z tyłu normalną burtę. Ta z ogłoszenia jest strasznie zajechana i pewnie burty ma zgnite. Zwracaj uwagę na wózki żeby nie były zgięte, bo to jest częsty problem jak była przeładowywana. A tak poza tym fajna przyczepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
5 godzin temu, Rob355 napisał:

niestety i kosztowna przy okazji, gdyby nie te pompy i konieczność rozpoławiania ciągnika przy ich wymianie to ciągnik pancerny. 

A jaka tam pompa siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1126
7 godzin temu, bratrolnika napisał:

tak myślę że wystarczy raz, i już jesteś w czarnej d*pie

Na dwoje babka wróżyła, ale zawsze jak ktoś sprzedaje mało popularny model to coś jest na rzeczy 

7 godzin temu, SamaPrawda napisał:

Mam MF 690 od 15 lat i jedyne co było naprawiane to pompa hydrauliczna, prawdopodobnie oryginalna, tam nie ma co się zepsuć, a lekkiego życia nie miał.

W seri 300 też trzeba rozpolawiac by dostać się do pompy . Głupio to rozwiązali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stodoła    70
3 godziny temu, PRIMO napisał:

A jaka tam pompa siedzi?

tłoczkowa Taka jak w seri100 200.300.600 500 i ursusy licencyjne plus pomocnicza 

Edytowano przez Stodoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
2 minuty temu, jahooo napisał:

Ktoś wie, gdzie taka pompę można dobrze zregenerowac ?

Samemu da się to zrobić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9315
21 minut temu, PRIMO napisał:

Samemu da się to zrobić. 

 

ja mam pompe z regulatorem wydatku w kombajnie i  chciałem ją oddać do regeneracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9315

Za ile ta sadzarka ?

Ile dałes za regenerację pompy ? Zadowolony jesteś ? Masz jakies namiary na nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862

Średnio zadowolony. U mnie okazało się że winny rozdzielacz.

Fv mam, znajdę to mogę Ci dane podesłać, choć tam każda firma Ci zrobi.

Sadzarka ok 3.5tys. od nowości u nas,ojciec przywiózł ja w lutym 90' 330 bez kabiny z Człuchowa (ok 80km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3998

Ludzie to są jednak niepoważni. Znalazłem przyczepe 170 km ode mnie, dzwonie do faceta, pytam co i jak, umawiam się, że za 3 godziny będe i żeby zarezerwował. On, nie ma sprawy, jest poważny człowiek, jak ktoś będzie dzwonił to zarezerwowana. Jade, po godzinie jazdy dzwoni, że on sie rozmyślił i na razie nie będzie sprzedawał, bo niby  miał sprzedać tą i kupić drugą mniejszą ale tamtą już ktoś  sprzedał. Taki to k**wa poważny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj