superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

soltys48    19795
15 minut temu, radekz200 napisał:

A gnój? 😂

To ja. Gnój to cenny ładunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7245
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

I tak dzisiaj doszło do tragedi 😂 jeździłem pronarka po żwir i podłoga się porysowała 😂😂

W zimę farba słabo schnie, chłop parę dni  temu pomalował, popruszył kurzem, a ten już wozi 🤪

  • Haha 1
  • Confused 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

przyczepę jak sprzedawałem to zawsze dawałem kupującemu puszkę farby, jak gdzieś zarysuje ,albo co. Za którymś razem przyczepa sprzedana, załadowana, daje farbę, a kupujący mi na to że jutro będzie nią gnój woził, i następnego dnia mi jeszcze fotkę wysłał załadowanej z czubkiem makaronem

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6726
34 minuty temu, bratrolnika napisał:

przyczepę jak sprzedawałem to zawsze dawałem kupującemu puszkę farby, jak gdzieś zarysuje ,albo co. Za którymś razem przyczepa sprzedana, załadowana, daje farbę, a kupujący mi na to że jutro będzie nią gnój woził, i następnego dnia mi jeszcze fotkę wysłał załadowanej z czubkiem makaronem

Ja na swoją nigdy nie włożę! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4446
44 minuty temu, slawek74 napisał:

włożysz włożysz....

Toc tyle wesele kosztowało,i żeby teraz nie weszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14151
3 godziny temu, radekz200 napisał:

Ja na swoją nigdy nie włożę! 😂

Bo borty rozepcha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9261
8 godzin temu, gregor1284 napisał:

Bo borty rozepcha? 

idąc tym tropem, baby też lepiej nie ruch..... bo się rozepcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2216

  By kształt pozostał to w przepuście spać wychodzi 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4270

Aktualizacja że skrzynią - jutro powinniśmy mieć już złożona sama skrzynie, będziemy się do przodu posuwać. Dziś doszedł koleiny wydatek - dwa łożyska, które gdzieś tam umknęły przy zamawianiu. Kolejne 370zl + jeszcze taka blacha i uszczelniacz i zbliżamy się do 5000 za części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4446
2 minuty temu, daron64 napisał:

Aktualizacja że skrzynią - jutro powinniśmy mieć już złożona sama skrzynie, będziemy się do przodu posuwać. Dziś doszedł koleiny wydatek - dwa łożyska, które gdzieś tam umknęły przy zamawianiu. Kolejne 370zl + jeszcze taka blacha i uszczelniacz i zbliżamy się do 5000 za części.

No to już mnie przebiles....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4270

Jak nie pogubie paragonów, to na koniec wrzucę jakieś podsumowanie. 

Wczoraj już byśmy mieli złożona skrzybie, ale wyjazd wyskoczył, a dziś do pracy. Także jak się nie spierdolił, to jutro będzie cała skrzynia z tymi walkami zamiast żółwia zająca. No i chciałbym dalej do przodu pójść powynieniac łożyska przy pompach i zobaczyć jak sprzęgło, więc pewnie trochę jeszcze pieniedzy pójdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Wymieniasz wszystkie łożyska "jak leci" czy te które mają luz? Ja bym miał wielki dylemat jeśliby stare nie miały luzu (niby swoje już "wylatały") bo jakość nowych to loteria, a w tej chwili marka za bardzo nie jest wyznacznikiem jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
57 minut temu, daron64 napisał:

Jak nie pogubie paragonów, to na koniec wrzucę jakieś podsumowanie. 

Wczoraj już byśmy mieli złożona skrzybie, ale wyjazd wyskoczył, a dziś do pracy. Także jak się nie spierdolił, to jutro będzie cała skrzynia z tymi walkami zamiast żółwia zająca. No i chciałbym dalej do przodu pójść powynieniac łożyska przy pompach i zobaczyć jak sprzęgło, więc pewnie trochę jeszcze pieniedzy pójdzie. 

Dlaczego pozbywasz się wzmacniacza ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4270
54 minuty temu, wlamaj1 napisał:

Wymieniasz wszystkie łożyska "jak leci" czy te które mają luz? Ja bym miał wielki dylemat jeśliby stare nie miały luzu (niby swoje już "wylatały") bo jakość nowych to loteria, a w tej chwili marka za bardzo nie jest wyznacznikiem jakości...

Wszystko jak leci wymieniam. Igiełkowe wszystkie ntn, reszta fag, jedno koyo.

Wiem, że marka nie jest wyznacznikiem, ale ciągnik zostaje dla siebie, to nie chce się później zastanawiac i gdybac, że mogłem dołożyc do lepszych. 

Na ntn i koyo nie było nigdzie napisane gdzie zrobione, tylko dopisek Japan. Przy fagu duże łożyska made in germany, a mniejsze Portugalia, Rumunia, indie.

43 minuty temu, hubertb napisał:

Dlaczego pozbywasz się wzmacniacza ? 

A już było pisane tu o tym, nie chce mi się wszystkiego powielać. Generalnie kupiłem już z zaspawanym. Jakby chciał wszystko wszystko kupić żeby na nowym go złożyć, to wyszło nam w sklepie coś koło 2500zl. Mam parę znajomych, którzy robili żółwia i dalej wieczne problemy.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Swego czasu na łożyskach (opakowaniach) z Kraśnika też był napis "POLAND", nigdzie nie było napisane "Made in Poland". Dobrze że nie muszę takich poważnych remontów przeprowadzać, chociaż sprzęty już nie młode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Problemy są i będą dlatego że nikt tego dobrze i do końca nie diagnozuje. Większość wymienia pompę i tyle. A 90% problemów stanowi rozdzielacz. 

1 minutę temu, wlamaj1 napisał:

Swego czasu na łożyskach (opakowaniach) z Kraśnika też był napis "POLAND", nigdzie nie było napisane "Made in Poland". Dobrze że nie muszę takich poważnych remontów przeprowadzać, chociaż sprzęty już nie młode...

Ktoś wpadł na genialny pomysł i sprzedał prawa do używania oznaczenia PPL oraz FŁT 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Jest to bzdura bo żadna wymiana pompy tego nie uzdrowi i może są tacy naiwni co tak myślą ale jest to ułamek... Rozdzielacz akurat najmniej awryjny i tu można dać 10 % przypadków nie więcej.... 

Największym problemem są teraz części z marchwi i tyle.... 

I słabe oleje.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

One były z marchwi teraz są z naci marchwi. Rozdzielacz mający lat 40 jest już najczęściej zmęczony wierną służbą. Chociaż nie zamierzam się licytować na częstotliwość występowania usterek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Problem ze wzmacniaczem to tyz stan przystawki napędu i tylny  wom.... 😜

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4270

Oooo jeszcze właśnie miałem pytać.

Wałek bez obciążenia się nie zatrzymuje. Jak ma zapięte coś w stylu rozrzutnika obornika, to się zatrzyma, ale już opryskiwacz/rozsiewacz - nie. Tzn mowa o wyłączaniu rączka przy kierownicy. Gdzie szukać przyczyny?

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9261

A wałek nie jest sterowany ciśnieniem hydrauliki ? Może nie ma pełnego odciecia na zaworze i sprzęgło lekko ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj