farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
griga    1082
eMJot87 napisał:

z za oceanu musi być choć lekko uszkodzone. inaczej się nie opłaca. ciekawe jak ten był mocno uszkodzony. podłużnice itp.

Lekko to luz gorzej jak to przypłynęły papiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMJot87    31

papiery to mailem😂 gorzej jak to były dwa i chłopaki na warsztacie bawili się w puzzle...🤯


papiery to mailem. gorzej jak było ich kilka i chłopaki mieli puzzle do zabawy 🤯

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
6 godzin temu, Ursus932 napisał:

Ten handlarz każdy ciągnik tak okleja 🤦‍♂️  a kto takiego zrozumie 

moje rodzinne strony, tam nic za darmo to tylko od święta dają i czasami rodzinie

4 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

U mnie do firmy jak przyjeżdżają kierowcy to niektórzy nie potrafią cofnąć po łuku naczepą. Stoje obok i mówie w którą strone kręcić kierownicą i czy do przodu czy do tyłu.Masakra jakaś. Teraz C+E może mieć każdy.

prawda, większość kursów można mieć na pstryk, ale nie wiem dla czego word w opolu uchodzi za jeden z trudniejszych przez niektórych egamiantorów, sam jak zdawałem na B z pewnym chłopakiem pewnie w moim wieku ja miałem akurat gościa sensownego a on trafił na blondynkę którą sam bym do łóżka zaciągnął, po egzaminie pytam się czy zdał, a on do mnie z takim trochę smutkiem odpowiedział, niestety nie, zagapiłem się na jej cycki i wymusiłem pierwszeństwo

 

2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Nie dziękuję postoje 🤦‍♂️ to już zdecydowanie wybrał bym renowke 

kto broni, bardzo fajne traktory 

2 godziny temu, Belaruss820 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/byczki-ho-czarno-biale-CID757-IDI2BPY.html

Rozumiem że za mięsnego ponad tysiąca,a tu za hfa naprawdę tyle się płaci?czy jakiś trefny towar może być? @slawek74 to Twoje strony?

teraz to dostają jakiegoś pierdolca z tymi cenami, jak by nagle krowy przestały się cielić a każdy w polsce chciałby byka, mi znajoma wczoraj zadzwoniła że ma 3 w pakiecie za 2 tys, 2 hf-jersey i jeden hf -bb który na start ważył 74 kila więc kawał kloca, ja z miejsca że biore, a że mieszanka z jersejami które są mniejsze mi to nie preszkadza, ja mam wszystko w ekologii, chów ekstensywny i byki mam do bicia w wadze ok 500-600 kg więc mnie to rybka

1 godzinę temu, krilan06 napisał:

Do mnie parę lat temu mieli dowieźć trochę nawozu z agroloku. Byłem na tyle uprzejmy że wyjechałem samochodem żeby kierowca nie błądził. Zdążyłem wjechać do garażu a ten cymbał już siedzi na niżej położonej polanie i zakopany - "chciał sobie ładnie cofnąć na podwórko". Jeszcze mnie zrypał  "gdzie ja go prowadzę". Nie wiedział gdzie z przodu linkę zahaczyć, męczyłem się z 1h żeby go wyciągnąć, w między czasie załatwiałem większy ciągnik i na końcu mnie opieprzył że przeze mnie stracił następne zlecenia

kto mu się tam kazał do jasnej ciasnej ładować, widać że drogowiec, też u mnie była akcja jak przyjechali po konstrukcję stalową jakiegoś hangaru ( tato plac wynajął) i przyjechał jeden z hds, teren grząski trochę ale ładnie wykręcił załadował się, przychodzi do ruszenia a tu klops, naczepa siadła, koła zamieliły i mówi, 'ale spokojnie, dzwonie po kolegę, on mnie wyciągnie" przyjechał, samym ciągnikiem, też się zakopał, wzięli 3ciego, bardziej rozważny się wydał, podreptał, poskakał, i mówi " spokojnie dam radę" ta, niby taki doświadczony, też się wjebał, dopiero tato się wk...... zadzwonił po znajomego to JD 200 kuca szarpął ich, a ja jako 12to latego miałem radochę bo traktor na podwórko przyjechał, a jak zryli wszystko to o matko bosko, i jeszcze taką anegdotka techniki leśnej, tato kiedyś robił w zulu i mieli na bazie tatrę V8 z wyciągarkami i ponoć z przyczepą brała ok 60 m3 drewna, jeździł nią gościu okazyjnie zazwyczaj jak jeździli z drewnem do zagłębia paletowego po 80 km w jedną stronę, i to był król dróg, a nie te byczki z asfaltu 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12199
Belaruss820 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/byczki-ho-czarno-biale-CID757-IDI2BPY.html Rozumiem że za mięsnego ponad tysiąca,a tu za hfa naprawdę tyle się płaci?czy jakiś trefny towar może być? @slawek74 to Twoje

całkowicie drugi koniec powiatu tam to bimber dobry robią 😀 cielaki chcesz kupić? tych cena bardzo nisko podejżana mam byka i jałówkę po 7 miesięcy do sprzedaży jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Który to przyznać się, ale żeby tak do "Pana" handlarza🤣, chlopak mógł z dyni przycedzić 💪

 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
9 godzin temu, krilan06 napisał:

Dla żony 250KM? 🤯😱🙆‍♂️

Moja by się ucieszyła

Ale ten Focus ma w ogłoszeniu podane że ma 160KM

Po zdjęciach widać to co kolega wyżej pisał, on miał przód robiony

7 minut temu, Ursus932 napisał:

Który to przyznać się, ale żeby tak do "Pana" handlarza🤣, chlopak mógł z dyni przycedzić 💪

 

Jeśli patrzeć po nicku na YT to był to kolega  @pWnedMTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3891

Ja pare lat temu pojechałem pod Bełchatów do handlarza i jak zapytałem czy można się przejechać to on na to że jak kupie to będe jeździł. Wywale 60 tyś bez jazdy próbnej. Ja tylko dziwie się że oni jeszcze się utrzymują na rynku. Na forum jest też kilku handlarzy, w ogłoszeniu, galerii wszystko piękne, ładne, oryginał a jak zajedziesz to wymyte, podmalowane, licznik cofnięty, z drugiej strony gdzie nie było zdjęcia pogięte itp. Skąd Ci ludzie się biorą, jak on śpi spokojnie ze świadomością że ludzi oszukuje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
7 minut temu, Krzysztof81 napisał:

Ja pare lat temu pojechałem pod Bełchatów do handlarza i jak zapytałem czy można się przejechać to on na to że jak kupie to będe jeździł. Wywale 60 tyś bez jazdy próbnej. Ja tylko dziwie się że oni jeszcze się utrzymują na rynku. Na forum jest też kilku handlarzy, w ogłoszeniu, galerii wszystko piękne, ładne, oryginał a jak zajedziesz to wymyte, podmalowane, licznik cofnięty, z drugiej strony gdzie nie było zdjęcia pogięte itp. Skąd Ci ludzie się biorą, jak on śpi spokojnie ze świadomością że ludzi oszukuje.

Z tego żyją. Kasa robi swoje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

chałdy

🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12199
KaMel napisał:

Ktoś może wie gdzie można dostać opony rolnicze na felgę 15 cali? Nie 15.3, które są wszędzie dostępne. Mam opryskiwacz na takich i wymagają zmiany. Mogą być tez używane, ale w dobrym stanie. Opony 15.3 już zakładałem, ale w dojeździe na asfalcie dość mocno opryskiwacz skacze. 
Opony z terenówek tez już miałem, ale maja za delikatne boki.

może felgi trzeba zmieńć z oponami


Sylwekx25 napisał:

T to jedynie szkoły rolnicze jeszcze robią a przynajmniej robiły parę lat temu bo było w programie nauczania.

w Siedlcach jest szkoła ''wałowa'' robią i na t jedna z najlepszych jak nie najlepsza szkoła na ''wschodzie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262
22 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

Ja pare lat temu pojechałem pod Bełchatów do handlarza i jak zapytałem czy można się przejechać to on na to że jak kupie to będe jeździł. Wywale 60 tyś bez jazdy próbnej. Ja tylko dziwie się że oni jeszcze się utrzymują na rynku. Na forum jest też kilku handlarzy, w ogłoszeniu, galerii wszystko piękne, ładne, oryginał a jak zajedziesz to wymyte, podmalowane, licznik cofnięty, z drugiej strony gdzie nie było zdjęcia pogięte itp. Skąd Ci ludzie się biorą, jak on śpi spokojnie ze świadomością że ludzi oszukuje.

Jak pierwszego auta szukałem, to koles jeden sprzedawał samochod troszkę poniżej ceny rynkowej, z opisem że tam mu się spieszy, że taka cena do świąt itd. Dzwonię do niego - to i to porobione, bla bla bla, standardowa gadka. Pytam, czy tam jest gdzieś blisko stacja diagnostyczna żeby na nią podjechać, to koleś jakbym mu tym pytaniem matkę od k**ew zwyzywał i z morda do mnie "z 10letnim autem do mechanika? Przecież ma pan faktury do wglądu. Ja nigdzie po warsztatach jeździł nie będę" 

A co do oszukiwania, to jakiegoś aktora spytali jak mu się żyje z tym, że w jakimś tam ch*jowym filmie zagrał, to odpowiedział że zawsze sobie myśli o domu, który za gażę z tego filmu postawił (czy jakoś tak). Myślę, że tu jest tak samo. No ale to nie dla wszystkich 

7 minut temu, slawek74 napisał:

w Siedlcach jest szkoła ''wałowa'' robią i na t jedna z najlepszych jak nie najlepsza szkoła na ''wschodzie''

 

A jest ktoś spod Łomży?

Plota u nas chodzi, że jest jakaś szkoła, gdzie za kurs płacisz niecałe 4k i abyś zdał teorie, to praktykę załatwia. Od nas tam co wieksi gamonie jeżdżą (ze 200km)

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Ale po telefonie już nie jechałeś oglądać "okazji". A Ci z filmu kilka kilometrów zrobili. Ząbki powinien zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
5 minut temu, daron64 napisał:

Jak pierwszego auta szukałem, to koles jeden sprzedawał samochod troszkę poniżej ceny rynkowej, z opisem że tam mu się spieszy, że taka cena do świąt itd. Dzwonię do niego - to i to porobione, bla bla bla, standardowa gadka. Pytam, czy tam jest gdzieś blisko stacja diagnostyczna żeby na nią podjechać, to koleś jakbym mu tym pytaniem matkę od k**ew zwyzywał i z morda do mnie "z 10letnim autem do mechanika? Przecież ma pan faktury do wglądu. Ja nigdzie po warsztatach jeździł nie będę" 

A co do oszukiwania, to jakiegoś aktora spytali jak mu się żyje z tym, że w jakimś tam ch*jowym filmie zagrał, to odpowiedział że zawsze sobie myśli o domu, który za gażę z tego filmu postawił (czy jakoś tak). Myślę, że tu jest tak samo. No ale to nie dla wszystkich 

A jest ktoś spod Łomży?

Plota u nas chodzi, że jest jakaś szkoła, gdzie za kurs płacisz niecałe 4k i abyś zdał teorie, to praktykę załatwia. Od nas tam co wieksi gamonie jeżdżą (ze 200km)

Od nas tam jeżdżą na t C i ce zdawać, tylko dlatego bo drogi szersze jak w Siedlcach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, KaMel napisał:

Ktoś może wie gdzie można dostać opony rolnicze na felgę 15 cali? Nie 15.3, które są wszędzie dostępne. Mam opryskiwacz na takich i wymagają zmiany. Mogą być tez używane, ale w dobrym stanie. Opony 15.3 już zakładałem, ale w dojeździe na asfalcie dość mocno opryskiwacz skacze. 
Opony z terenówek tez już miałem, ale maja za delikatne boki.

Jeśli wciśniesz to kup takie, prędzej opryskiwacz zgnije nim je wymienisz  https://allegro.pl/oferta/stomil-poznan-8-25-15-u-43-opona-wozek-widlowy-9815076812?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_opony_pla_opony_i_felgi&ev_adgr=Opony+i+felgi+-+Opony&gclid=Cj0KCQiA6Or_BRC_ARIsAPzuer_2zxYEVUIUra47Dl2nealtt693r3Q9rRE6t-aNhybN6bStfLEPHAwaAsFaEALw_wcB

9 minut temu, witejus napisał:

w komentarzach pod filmem pisze

Ale nie ten z filmu 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262

Jedna okazję pojechałem później obejrzeć, ale dość blisko - z 70km. Cena z 20% niższą od rynkowej - a bo ma auto służbowe, a bo by najchętniej na quada zamienił itd. Oczywiście nic do robienia, wszystko super, rdzy nie ma nigdzie, chyba nic nie robione. Niedaleko to pojechaliśmy. Wziąłem od kumpla  miernik, oczytałem się co i jak. Zajeżdżamy z ojcem i bratem - no jeszcze z 5m super auto wyglądało. Podchodzimy bliżej, parę słów zamieniliśmy, brat leci z miernikiem (11letnie auto), ja wsiadłem do środka. Na liczniku 180k przebiegu. Wysiadłem, obchodzę auto - jebbb u góry na końcu słupka A rdza wielkości pięści, brat przeleciał bok - wartości po 1000. Zaglądamy pod maskę - kartka z jakiejs wymiany oleju (data nieczytelna) z przebiegiem 280k z groszami :) Silnik też kiepsko chodził. No i po tym wyjeździe już się z okazji wyleczyłem. 

6 minut temu, jacek1296 napisał:

Ale po telefonie już nie jechałeś oglądać "okazji". A Ci z filmu kilka kilometrów zrobili. Ząbki powinien zbierać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
55 minut temu, bratrolnika napisał:

Moja by się ucieszyła

Ale ten Focus ma w ogłoszeniu podane że ma 160KM

Po zdjęciach widać to co kolega wyżej pisał, on miał przód robiony

Jeśli patrzeć po nicku na YT to był to kolega  @pWnedMTZ

jeden i drugi z filmu siebie warci.jeden pewnie klamaca a drugi duren co chce nowy traktor 25letni.a jezeli ten nick to prawdziwy to domyslam sie kto to i nie dziwi mnie to zachowanie i to plucie na koniec. wszystko w temacie

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

                                                                                                                                UWAGA

 

Warto obejrzeć, nie ma zapisu całego spotkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj