Polecane posty

LTZ55a    118

Ze słoika? ☺️


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2215

 Czyżby z calej komory w mleczarni nikt nie bada,?,przecież to mleko ,od twoich  krów,co z leczeniem,sam sobie w kolano? i takie oficjalne wypowiedzi?   ,,pamiętaj wszystko co powiesz,lub zrobisz,prędzej czy póżniej może być wykorzystane przeciwko tobie '':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cry85    1
9 godzin temu, kizak napisał:

 Czyżby z calej komory w mleczarni nikt nie bada,?,przecież to mleko ,od twoich  krów,co z leczeniem,sam sobie w kolano? i takie oficjalne wypowiedzi?   ,,pamiętaj wszystko co powiesz,lub zrobisz,prędzej czy póżniej może być wykorzystane przeciwko tobie '':(

Skoro 6 wyników składa się w średnią ostatnich A mi Góra dwa nie wejdą no to chyba proste że średnia się zgadza więc nic wielkiego nie napisałem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

czyzba Piątnica miała nadwyzke produktow ze reklamy wykopiła ? ale jak tyle za mleko płaci to reklama mogła bybyc lepsza według mie  to akurat ta reklama serka  do bani .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2695

co zebranie rejonowe to głosowanie wygrywa opcja trwania łowicza samodzielnie,dziś w toruniu to samo więc w zasadzie jest to przesądzone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpersen    3
  • Hmm.. z Łowiczem problem nie polega na tym ze są głęboko w du......ie,tylko na tym ze zaczynają się tam urządzać i to im pasuje, a większość tych zapaleńców to tacy jeżdżcy bez głowy.Na szczęście mój ojciec po dzisiejsze lekturze poradnika przejrzał na oczy,lepiej póżno niż póżniej

 

Edytowano przez mpersen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Może to efekt jawnych głosowań? Na walnym będzie tajne i sytuacja się odwróci. 

Jeśli pozostaną sami to padną a ja pierwszy będę się cieszył i bił brawo jeszcze wypije za zdrowie tych mądrych. Wtedy to co niektórzy będą szukać pomocy ratunku weźcie nas ale będzie już za późno i wszyscy wypną się na Was d*pami i będą się radować że się im konkurencja sama wysypała. 

Najbardziej to mi pracowników najniższego szczebla szkoda ale jak co dla niektórych jakieś chore idee pozostania "samodzielnym" są ważniejsze to oki. 

Tak na marginesie to chyba każda mleczarnia w kraju zazdrości Łowiczowi takich dostawców. Dla każdej spółdzielni to prawdziwy skarb :D Skoro mówią ze dla dobra spółdzielni są w stanie jeszcze trochę pocierpieć to bym obniżył cenę o 20gr na dwa lata :D 

Na tych zebraniach to trzeba by zadać dwa i tylko dwa pytania: 

1. Ile jakest kasy na koncie i ile wynoszą należności spółdzielni na dzien dziesiejszy?

2. Jakie są zobowiązania ogółem  spółdzielni?

Pod warunkiem że będą to prawdziwe i rzetelne odp można wnioskować co dalej ale skoro poprzednia ekipa wzięła portki za pas i uciekła znaczy że kasa jest pustaaaaaa!!!

Powodzenia koledzy z woj Łódzkiego jeszcze przez wiele lat będziecie miel najniższe ceny skupu w kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubis69    13

Spomlek

Każ. 2.66

Białko 3.4-3.5

Tłuszcz 4.3

Cena brutto 1.50 z dodatkiem z funduszu a za wrzesień plus 5gr stażowego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

SM Ryki 6200l. bi.3,36 tł.4,55 cena 1.52zł. a za wrzesień 10 groszy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tłuszcz 3,81, białko 3,14. W drugiej połowie wyniki się poprawiły, bo miałem za wysoki mocznik to dorzuciłem kukurdzy do treściwej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1,29 netto. 5 groszy to jest za wrzesień więc w październiku do wypłaty 1,34 netto będzie. Niestety nie jestem jeszcze pod oceną. Niektórym się zgadzają długi czas aż nagle spadek. Innych znów ciągke kroją, oddziały Lubawa,Działdowo. Zimą i wiosną miałem białko do 3,7 a tłuszcz do 4,5 więc chyba nie kradli, chyba że miałem jeszcze wyższe parametry. Kiedyś ze 2 razy oddawałem do niezaleznego laboratorium to wyniki się różniły. Raz gorzej dla mnie innym razem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223

Mi zawsze gorzej wychodzą jak z oceną białko się zgadza ale tłuszcz to jakaś masakra najwięcej to ponad 1% ukradli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373
6 godzin temu, radekz200 napisał:

W Polmleku miałbyś więcej 😃

 Polmlek teraz to jeździ i namawia dostawców Łowicza, wcześniej z  Rypina, i idą do przodu . Sama reklama teraz w Lidl  to ich mocno wzmocni , więc i z ceną powinni iść do góry.

A z parametrami to i dostawcy z Piatnicy mówili , że jak przeszła Piątnica na bardziej jakościowe mleko i za to większa kasa , to i parametry im pospadały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skąd oni biorą ekologiczne mleko? Jeśli to prawdziwe EKO mleko to musi być kupione od gospodarstw mających certyfikat ekologiczny. Ile takich w kraju jest? Kupują od innej mleczarni, no Ekołukta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj