Polecane posty

atomik    148

zapraszam do dyskusji, 

czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 

Kontynuacja tematu: 

 

Edytowano przez danielhaker

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37

Czy ktoś wie o jakiś premiach za grudzień w Sierpcu? Dadzą coś czy skoro inni już robią obniżki to tym razem nie ma na co liczyć? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

@loki jaka u was cena bo wiem że chyba przodujecie


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowiarka    290

Myślę, że się cieszy ja słyszałam jakieś ploty o premii w Sierpcu od rolnika z innej mleczarni, ale czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

Cieszę się ale połowicznie ,bo zrealizowałem założenie zmiany podmiotu,dalej będę się cieszył jak zobaczę wypłatę

Co do ceny w Sierpcu to mi kierownik powiedział że raczej obniżka ,że zabiorą dopłatę 0.15gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Świątecznej już nie będzie i tendencja spadkowa bo przerzut po 1,06 zł sprzedają i zaczynają się naciski o obniżki sera bo z niemiec po 12zł wjeżdża do Polski. Narazie cenę będą trzymać kontrakty długoterminowe (słowa prezesa Gańko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówiłem mu że dam mu więcej za ten przerzut to nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Łowicz co upada ? Dziś było o tej mleczarni nawet w agrobiznesu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/2018-r-rozpoczynamy-wzrostem-cen-produktow-mlecznych,75793.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

Do Łowicza mam sentyment i mam nadzieje że przetrwa ten zakład..

A  co mówili w agrobiznesie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubis69    13
1 godzinę temu, robcio90 napisał:

Świątecznej już nie będzie i tendencja spadkowa bo przerzut po 1,06 zł sprzedają i zaczynają się naciski o obniżki sera bo z niemiec po 12zł wjeżdża do Polski. Narazie cenę będą trzymać kontrakty długoterminowe (słowa prezesa Gańko)

Podobno WIELKA MLEKO ITS PANA SAPINSKIEGO znowu powtarza nr sprzed dwóch lat kupując ser z Niemiec po 8zl krojąc go i wpuszczając na polski rynek brawo wieszczu mleczarstwa za wspieranie polskiej spółdzielczości. Zal Zal Zal tej mleczarni bo spółdzielnia to ona na pewno nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    330

Nawet bez premii swiatecznej, tych 15 gr powinno być 1,70-1,75. Rok temu za styczeń miałem 1,56 a za luty 1,45-tu już nie było żadnej premii i też było dobrze. Panie Sebek brali od Ciebie próbę na klasy od razu? Ja jak rok temu przeszedłem do Sierpca to od razu brali:p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

nie na razie nie brali , widzieli moje wyniki z łowicza i maja wglad do federacji takze chyba spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/sm-mlekpol-z-rekordem-skupu-w-2017-r,75633.html To w końcu kto jest liderem? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

W mlekovicie święta się skonczyły i premia też. Za styczen bez premii czyli jakieś 1,6-1,65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wille    31

Panie Sebek długo czekałaś na decyzję z Sierpc bo ja też czekam a jak można wiedzieć to skąd jesteś dzięki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loik92    37
9 godzin temu, vodz napisał:

Nawet bez premii swiatecznej, tych 15 gr powinno być 1,70-1,75. Rok temu za styczeń miałem 1,56 a za luty 1,45-tu już nie było żadnej premii i też było dobrze. Panie Sebek brali od Ciebie próbę na klasy od razu? Ja jak rok temu przeszedłem do Sierpca to od razu brali:p 

Musiało akurat trafić że na twojej trasie brali, ode mnie też nie brali od razu jak przeszedłem, chyba dopiero 3 czy 4 odbiór. Mogliby te 1,6-1,7 utrzymać bo wreszcie więcej stada doi niż stoi sucho ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj