grzesiu

Members
 • Ilość treści

  1628
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

535 Excellent

O grzesiu

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

15326 wyświetleń profilu
 1. No i mamy pierwszy kwiatuszek OSM RADOMSKO wynik finansowy strata -8.230zł mln przy zapłaconej średniej cenie za mleko bagatela 1,73zl netto gdzie średnia w kraju 2,08zl. Skupili 66mln litrów mleka to jakby chcieli zapłacić średnią cenę to powiększyliby stratę o kolejne 23mln zł. Przerób na jednego zatrudnionego 480 litrów. Ludzie przecież to nie może dawać ekonomicznych zysków. Ja się pytam gdzie byli właściciele na walnym? Po takich wynikach zarząd dostaje absolutorium? Ludzie przecież to wy finasujecie ich nieudolność.
 2. No właśnie i to jest bardzo dobry przykład zalet mądrze przeprowadzonej konsolidacji. Jedną decyzja stajesz się podmiotem większym, bardziej elastycznym, odpornym. Wnosisz swoje doświadczenie i markę a otrzymujesz stabliność. Bez przeprowadzenia zbędnych koszto i czasochłonnych inwestycji Twoja produkcja staje się zdywersyfikowaną. Sierpc ma markę i bdb sery a to dlatego bo się w nich specjalizuje i super ale brakuje im innych gałęzi żeby w czasach jak te moc przerzucić surowiec na produkcję bardziej marżową.
 3. Powoli odbywają się walne w waszych spółdzielniach i są wrzucane na strone krs sprawozdania za 2023r polecam popatrzeć.
 4. No ok po prostu gdzieś widziałem masło z waszym logo i tyle.
 5. Jakby koleżanka nie była świadoma to obecnie jest za dużo mleka stąd ten co raz tańszy przerzut. Cierpią zakłady które nie mają zdywersyfikowanej produkcji, są nie elastyczni. Taki Sierpc robi sery i masło a nie ma proszkowni. Z sera zostaję serwatka a z masła odtłuszczone ale brak proszkowni uniemożliwia im przerób. Dlatego dziś podmioty monotematyczne cierpią najbardziej.
 6. To jakieś karteczki z informacją rozesłali? Aż tak źle by było że nie mają na wypłatę?
 7. https://www.portalspozywczy.pl/mleko/wiadomosci/mlekovita-przejmuje-firme-na-poludniu-polski,253444.html
 8. No i co nie okazała się strzałem w setkę? Płacą druga najlepsza cenę w kraju, utrzymują wysoki poziom cenowy dzięki któremu inni nie obniżają!!! Sam sobie zaprzeczasz.
 9. Odp na powyższe pytanie jest tajemnicą poliszynela 🤣
 10. Do dostawców "lydera " powiem Wam że macie gest realizować taką inwestycje, dla takiej budowy warto poświęcić te "kilka groszy" z ceny w szczytnym celu.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj