Primula94

Members
 • Ilość treści

  1063
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

373 Excellent

O Primula94

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

9864 wyświetleń profilu
 1. Bo to takie Polskie , że jeden drugiego by w łyżce wody utopił.... Dla mnie jest prosta sprawa , że bez zjednoczenia nic się nie ugra. I jeżeli zboże będzie cały czas tanie, to i na mleko też się odbije , dlatego że nie będzie rzucania krow, bez alternatywy na ziemie, na dodatek Ci duzi obszarowcy co np mieli mleko i zboże już stawiają nowe budynki i zwiększają pogłowie , bo zboza się nie opłaci. Kolejna sprawa że cześć też będzie chciala sie przebranżowić. No i cały ten syf bez kontroli.. dziś strach dziecku coś kupić do jedzenia. TRZEBA POKAZAC SPRZECIW!!!
 2. https://www.facebook.com/share/3BxaZ8tCX2WJ2Nmw/ Widzieliście to??!!! Nie kupujcie z tego agrogowna ... niech się udlawia tym upadlinskim ścierwem. Nic więcej od nich nie kupię nigdy, nawet jakbym miał stracić...
 3. Czyli bez obniżki, ale cena będzie mniejsza😉
 4. Miał ktoś tak że w irz rejestrował urodzenie i później nie mógł zweryfikować, bo oni zaczęli serwisować stronę. Wziąłem opcje zapisz pozycje , ale nigdzie tego nie widzę. Zapisywał ktoś tak? 8 szt i nie chce mi się od nowa tego wklepywać.
 5. 2.3? Rozmawiałem z jednym z największych dostawców to 2.15. Mniejszy taki 60-80 tys 2.00 . Co do ogólnej ceny , to rozmawiałem ostatnio z człowiekiem "z terenu mleczrskiego" to twierdzi ,że o lutego obniżki i trzeba się na kryzys szykować.. ale mleczarnie narazie cicho siedziały po to żeby nie bylo na koniec roku dużo rezygnacji.. Ale ile w tym wszystkim prawdy to się okaże.
 6. Nie widziałem (pewnie 5-6 klasa) i ja za biedny żeby po tyle piachy kupować😉
 7. Mi się ostatnio wycielily 3 jalowki , które pokryłem jedna słomka i dały 3 jaloszki. Ale to pierwszy przypadek, a chyba że 3 razy tak próbowałem. Ale mialem już 2 razy że jedna krowa dała dwie jaloszki bliźniaczki, a druga z tej słomki byczka. A dzielenie na pół to u mnie norma.
 8. A o celowym doprowadzaniu takich małych dostawców co mają po kilka krowek do odejścia też nie słyszałeś? Bo ja wiem z pierwszej ręki.
 9. No właśnie chyba coś takiego. Przy ponad 200 msc to coś można ponegocjowac i argument odejścia robi swoje.
 10. W presidencie to chyba też można mieć cenę indywidualna. Z tego co kojarzę to z mojej okolicy jest jeden z największy ich dostawców I mówił to jak masz dobre " argumenty "I litry to i cena może iść mocno w górę.
 11. Tylko podstawy, kroplówek nie daje. Tylko zastrzyki, plukanki, łożyska, usg ręką.
 12. Leki i szczepionki od niego biorę, to ma czysty pieniądz, bez roboty. 😉
 13. Ja prawie od 3 lat nie robie usg, a mam ponad 300szt xx. Średni dzień laktacji 152 dni , powyżej 200 nie przekraczam. Wet może przez cały rok to średnio raz na msc był. A był czas że 3-4msc nie wzywałem. Najważniejsze to obora wolnostanowiskowa i dobre żywienie.
 14. Nie wiem nic. Pewnie zależne jak mlekuta i mlekpol
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj