Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz-Fahr 5485

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Papier

Papier

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,sport,majsterkowanie ;D

Napisany 12 październik 2013 - 11:52

Deutz-Fahr 5485 Deutz-Fahr 5485 co sadzicie o tych kombajnach i kiedy były ostatnie sztuki na tasnie ?
Moze ktos wie prosze o odpowiedz :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz-Fahr 5485 Dzisiaj, 07:06
  •  

#2 Share Papier

Papier

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,sport,majsterkowanie ;D

Napisany 14 czerwiec 2014 - 14:29

Deutz-Fahr 5485 Witam
Mam takie pytanie zakupiłem Kombajn Deutz Fahr 5485 i ma duze luzy na panewkach wytrząsaczach z tyłu :( i teraz pytanie czy idzie takie dostać ? szukam po internecie ale ciezko znaleść. nowe orginalne chodza niby po 500zł za sztuke :( a nie to co u claasa ze za 60 zł kupisz 1 sztuke . co mam teraz zrobić ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share szmagiel84

szmagiel84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 lipiec 2014 - 19:27

Deutz-Fahr 5485 Witaj kolego, mam ten sam problem, użytkuję taki kombajn od 2007 roku i raz wymieniałem już te drewniane panewki, a teraz mam już tak zużyte wały, że będę musiał kupić nowe. To jest chyba jedyny mankament tych kombajnów. Teraz można już kupić całe wały wytrząsaczy na łożyskach więc ich trwałość powinna być dużo większa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Radekj24

Radekj24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 lipiec 2014 - 17:58

Deutz-Fahr 5485 Witam ja mam problem z systemem DHC trzymanie ustalonej wysokosci hederu................. nie wiesz nawet gdzie to szukac........... ktos mial ten proble??? moze ktos posiada schemat instalacji.............. ogolnie jak podnosze heder skrzypi cos i heder nie podnosi sie plynnie do gory tylko w takich skokach.............. skoki i piski