Skocz do zawartości

Zdjęcie

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

682 odpowiedzi na ten temat

#321 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 20 maj 2012 - 08:08

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma http://sklep.techrol...ps/category/269

Choćby typu pierwszy z brzegu tyle że jeszcze nypel potrzebny do tego żeby założyć zaraz na plecaku.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Dzisiaj, 21:10
  •  

#322 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 20 maj 2012 - 08:17

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Trójniki to nie wiem czy dostaniesz gdzieś . Trzeba dłuższą śrubę przelotową i 2 przewody jeden na drugim skręcasz. A powrót jak pokazał kolega Ursus. Tylko że ciśnienie będzie na tych wyjściach jak zasterujesz rozdzielaczem więc nie wiem po co to rozgałęzienie? podłącz jak pisze kolega Ursus i zablokuj dzwignię rozdzielacza żeby mieć ciśnienie

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#323 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 20 maj 2012 - 08:27

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Dostanie, dostanie. Nie ma problemu najmniejszego. Tyle że żeby węża nie przekuwać musi go założyć przy szybkozłączce. A to już na to samo wychodzi co podłączenie do niej.
KPK Kumurun Team

#324 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów

Napisany 20 maj 2012 - 08:35

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Miałem na myśli trójnik zakładany na śrubę przelotową [w sensie że nie wim czy dostanie]. a przy takich jak w tym linku to miejsca pod siedzeniem zabraknie żeby to połączyć a nic to i tak nie da...

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#325 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 20 maj 2012 - 08:41

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma To zależy. Normalnie w kabinie bez podłogi nie braknie. W każdym razie masz rację specjalnie nic to nie daje.
KPK Kumurun Team

#326 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 20 maj 2012 - 08:42

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Kombinujecie jak koń pod górę.
Najprostszy i najtańszy sposób to zrobić tak jak ja pisałem, zasilanie podłączyć pod tylne wyjście (w razie będzie potrzebował 2 wyjść to przecież może odkręcić), a powrót oleju wpiąć do skrzyni i po kłopocie.

#327 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 20 maj 2012 - 08:46

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma MY też doszliśmy do takiego wniosku :)
KPK Kumurun Team

#328 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów

Napisany 20 maj 2012 - 08:49

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Opowiadałem na pytanie jak rozgałęzić itd ale też napisałem ze to bez sensu i że niech zrobi tak jak pisze kolega Ursus

#329 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 20 maj 2012 - 09:59

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Dzieki za tak liczne odpowiedzi i sugestie.

Pomysl z wpieciem sie w miejsce bagnetu tak srednio mi sie podoba - chce sprawdzic olej w skrzyni i juz musze to odkrecac, wylewa mi sie olej z weza, syfi wszystko wokol itp itd.

Dlatego chcialbym sie wpiac w srodku kabiny bo te weze ze zlaczkami sa i tak za krotkie jesli chcialbym je podpiac tam z tylu do gniazd, to musialbym kupowac dluzsze. Jesli wepne sie pod fotelem to raczej starcza. Druga wada jest taka ze beda podnosic ta plachte z tyłu, bedzie tam wpadac kurz itp itd.No i gorszy wyglad takiego rozwiazania.

Moge weze przekuc, przy takiej ilosci pracy i przerobek juz mi to nie robi roznicy, chce tylko zeby bylo to zrobione mozliwe najbardziej optymalnie jak sie da ;).

Linki konkretnie co kupic mile widziane :ph34r: .

Czyli jak bede chcial uzywac tura to musze miec ta dzwignie z kulka ciagle zablokowana ?

Mowiac szczerze ja najbardziej chcialbym sie wpiac wlasnie do tych srub pod fotelem ktore pokazalem na zdjeciu, prosze fachowców o linki do zlaczek jakie mam kupic aby to wszystko spiac :D .

#330 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 20 maj 2012 - 11:05

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Jeżeli podepniesz się pod węże po siedzeniem to wówczas będziesz musiał tą dźwignię mieć zablokowaną

no i jest 500post

Edytowany przez soltys48, 20 maj 2012 - 11:06.

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów

Napisany 20 maj 2012 - 13:20

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Skoro koniecznie chcesz w kabinie to moim zdaniem lepiej kupić 2 długie śruby przelotowe , podłączyć normalnie gniazda jak są i dołożyć przewody z końcówkami jakie będą ci pasować do przewodów od tura. Żeby przewód który zasila rozdzielacz od tura miał ciśnienie musisz i tak zablokować zasterowaną dzwignię

#332 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 20 maj 2012 - 14:35

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Zauważyłem ,że tłumik jest sporo krótszy od kabiny - może warto go przedłużyć , będzie ciszej w kabinie :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#333 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 20 maj 2012 - 16:39

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Czyli jak sie wepne z oboma przewodami ze tak powiem pod fotelem to bede mial wtedy 2 gniazda wolne. I zalozmy ze chce np. wykiprowac przyczepe, to wtedy dzwignie zwalniam, zeby sterowac silownikami przyczepy, i co sie wtedy bedzie działo z turem ?

#334 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 20 maj 2012 - 16:43

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Nic. Z przyczepą też. Bo jak nie za sterujesz olej pójdzie tam gdzie ma lżej. W tym przypadku przez rozdzielacz tura do skrzyni. Musiał byś założyć zawór i zakręcać rozdzielacz tura lub zawór trójdrożny przełączający z tura na wyjście i odwrotnie. Jest jeszcze inna opcja... dzielnik strumienia.
KPK Kumurun Team

#335 Share check

check

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 20 maj 2012 - 16:56

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Najlepiej podłącz tura pod szybkozłącza bo inaczej za dużo kombinacji będzie.
Jak będziesz chciał podpiąć przyczepę to odepniesz wtyczkę od tura a podepniesz przyczepę,dużo roboty nie ma.

Edytowany przez check, 20 maj 2012 - 16:57.

#336 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 20 maj 2012 - 17:02

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Albo wstawić trójniki tak i zawory na króćcach hydrauliki tak ,żeby przełączac tur-wyjscia .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#337 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 20 maj 2012 - 17:10

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Lepiej trójdrożny zamiast trójnika. Dać go w dostępnym miejscy, połączyć wężami i po sprawie. Jedna pozycja idzie na tura, druga na wyjśćie zew.

http://allegro.pl/za...2309930675.html

W tym przypadku jeszcze trzy nyple mające z jednej strony gwint 3/8 cala a z drugiej taki jaki masz w wężąch. Są też zawory z innym rozmiarem gwintu i przepustowośći.

Edytowany przez seweryn20, 20 maj 2012 - 17:17.

KPK Kumurun Team

#338 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 20 maj 2012 - 17:35

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma ja mam w taki sposób podłaczonego tura jak pisze @seweryn20

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#339 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 20 maj 2012 - 20:35

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma Hmm a nie myślałeś by zasilanie tura podłączyć pod pompę od wspomagania? ewentualnie większą pompę wstawić i chodzi jak malina, parę razy już na forum pisali jak to zrobić, potrzebny byłby tylko dzielnik strumienia taki jak np. w cyklopie jest.
No i większy zbiornik na olej :)

Edytowany przez Filipoo, 20 maj 2012 - 20:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 20 maj 2012 - 20:47