Skocz do zawartości

Polecane posty

jedrus2020    8
Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?

Sylwekx25    422
Jeśli chodzi Ci o ursusa c360 to nie potrzebujesz żadnych przeróbek. Dźwignie od wom-u dajesz w maksymalne górne położenie i wtedy masz napęd pompy przez skrzynie ,jeśli chcesz mieć ten napęd na postoju to dźwignie od redaktora dajesz na luz a dźwignią od biegów wbijasz dowolny bieg (oprócz 4 i 5). Mam nadzieję ,że dosyć jasno to wytłumaczyłem.

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    2568

o 4 nic nie wiem, ale na 5 podobno ma za duże obroty, może uszkodzić pompę, u nas jak tak trochę się pojeździło na 5 i pompa zależnie to skrzywiło wałek napędowy pompy/womu

jedrus2020    8
tak ale wtedy nie można jeździć ciągnikiem a mnie to jest najbardziej potrzebne przy manewrach przy podpisaniu/odpinaniu rozrzutnika jednoosiowego.

izydor6280    609

kolega Uziu ma tak zrobione, ale że mechanik składał to nie wie co i jak

sam się zastanawiam czy nie warto tak przerobić, bo zależnych nie używam a skompletowanie gratów pod niezależną hydraulikę cenowo przeraża

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek14
      Witam mam pytanie posiadam ursusa c 360 i zauważyłem że na pompie wtryskowej nie ma filtru pompy wtryskowej  i nie ma miejsca na jego zamontowanie czy to jakaś inna pompa czy coś?
      I jakie zadanie ten filtr spełnia?

• Przez adasmaratonczyk
      Witam posiadam fordson super major z 1963r i mam problem z pompa paliwowa, proszę o pomoc czy można znalesc gdzieś ja do kupienia lub zamiennik. 
    • Przez bizonsuperzo56
      Witam czy ktos z was mial problem z grzaniem oleju hydraulicznego do tego stopnia az byl goracy bo ja mam taki problem w swoim jumzie wymienialem pompe rozdzielacz filtr. pojade w pole probie nim pol godziny i rurki od hydrauliki co idzie do pompy nie idzie przytrzymac co jest nie tak waszym zdaniem ????
    • Przez Horsee4
      Witam tak jak w temacie jaki olej do mostów i hydrauliki ? Case cs 86 pozdrawiam
    • Przez dawid3p
      Mam pytanie fabrycznie ma on ustawione na pompie obroty silnika na 1800obr/min max, ktoś się zna na tych pompach żeby mu ustawić z 2200obr/min? jest tam dystans graniczni który nie pozwala żeby dźwignia dalej poszła, rozkręciłem nie wchodzi na wyższe obroty, wiem że mtz 82 ts TEŻ MIał obroty ustawione na 1800 czy one miały inną pompę wtryskową? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.