Polecane posty

jedrus2020    11
Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?

Sylwekx25    590
Jeśli chodzi Ci o ursusa c360 to nie potrzebujesz żadnych przeróbek. Dźwignie od wom-u dajesz w maksymalne górne położenie i wtedy masz napęd pompy przez skrzynie ,jeśli chcesz mieć ten napęd na postoju to dźwignie od redaktora dajesz na luz a dźwignią od biegów wbijasz dowolny bieg (oprócz 4 i 5). Mam nadzieję ,że dosyć jasno to wytłumaczyłem.

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    3842

o 4 nic nie wiem, ale na 5 podobno ma za duże obroty, może uszkodzić pompę, u nas jak tak trochę się pojeździło na 5 i pompa zależnie to skrzywiło wałek napędowy pompy/womu

jedrus2020    11
tak ale wtedy nie można jeździć ciągnikiem a mnie to jest najbardziej potrzebne przy manewrach przy podpisaniu/odpinaniu rozrzutnika jednoosiowego.

izydor6280    652

kolega Uziu ma tak zrobione, ale że mechanik składał to nie wie co i jak

sam się zastanawiam czy nie warto tak przerobić, bo zależnych nie używam a skompletowanie gratów pod niezależną hydraulikę cenowo przeraża

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrekk9540
      czy ktoś wie jak wyjąc pompę paliwa w jd 1072?
    • Przez kamil1614
      Witam mam problem z kombajnem jd 1188 mianowicie świeci i pipiczy cały czas alarm od hydrauliki, olej dolany, wszytko działa jak należy czy wie ktoś o co chodzi? 

• Przez Filipson
      Witam.  Mam problem z podłączeniem zewnętrznej pompy hydrauliki w John Deere 2850. Pod które korki się wpiąć ? W starej mam trzy podłączenia, a w nowej są cztery .Moja nowa pompa wygląda tak:  

• Przez Atari
      Witam,
      Czy możliwe jest zalanie hydrauliki w ładowarce kubota r420 olejem Agrol?
      Wg instrukcji powinien tam iść 5w-30.
      Pytam ze względu, że chce współdzielić osprzęt z ciągnikiem zalannym właśnie Agrolem.
    • Przez bartekandruszko
      Witam. W moim case pompa hydrauliczna znaczyna wyć przy obrotach około 800 później cichnie i znów zaczyna wyć od 1600 do 1700 a później znów cichnie, agregat podnosi biegów nie rozłancza niby wszystko ok, ale jak zacznę podnośić maszynę na tylnym tuzie przy tych obrotach co wyżej napisałem to się wycisza a jak podniesie do końca to znów wyje. Czyżby to były objawy umierajacej pompy? Pozdrawiam 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.