Skocz do zawartości

Polecane posty

jedrus2020    8
Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?

Sylwekx25    538
Jeśli chodzi Ci o ursusa c360 to nie potrzebujesz żadnych przeróbek. Dźwignie od wom-u dajesz w maksymalne górne położenie i wtedy masz napęd pompy przez skrzynie ,jeśli chcesz mieć ten napęd na postoju to dźwignie od redaktora dajesz na luz a dźwignią od biegów wbijasz dowolny bieg (oprócz 4 i 5). Mam nadzieję ,że dosyć jasno to wytłumaczyłem.

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

bejba    52
A czemu nie na 4/5 biegu ??

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    3214

o 4 nic nie wiem, ale na 5 podobno ma za duże obroty, może uszkodzić pompę, u nas jak tak trochę się pojeździło na 5 i pompa zależnie to skrzywiło wałek napędowy pompy/womu

jedrus2020    8
tak ale wtedy nie można jeździć ciągnikiem a mnie to jest najbardziej potrzebne przy manewrach przy podpisaniu/odpinaniu rozrzutnika jednoosiowego.

izydor6280    631

kolega Uziu ma tak zrobione, ale że mechanik składał to nie wie co i jak

sam się zastanawiam czy nie warto tak przerobić, bo zależnych nie używam a skompletowanie gratów pod niezależną hydraulikę cenowo przeraża

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez UrsusC-330
      Witam,
      Czy warto montować roznicowke przy pompie głębinowej przed podłączeniem do agregatu?
    • Przez bartek5100
      Witam sprzedam roczną pompe wtryskową do ursusa c360 i pochodnych
      w linki wiecej
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-do-c-360-po-regeneracji-idealnie-pracujaca-CID757-IDtFBX7.html
    • Przez padom86
      Witam wszystkich.
      Mam problem z dostaniem na składnicach bagnet - wskaźnik układu hydrauliki do Ursusa 5314 1997r. W katalogu części widnieje symbol: 3028 997 M91. Obecnie jest włożony korek na rurkę aby żaden syf ne szedł do hydrauliki. Ciągnik teść kupił kilka lat temu od handlarza. Dopóki ciągnik nie zaczął pracować w prasą rolującą i nie został zamontowany TUR temat układu hydrauliki teść zaniedbał...
      Po wizycie w kilku składnicach każdy rozkłada ręce - brak... Na jednej ze składnic padła sugestia, że ciągnik to wersja export, więc temu nie ma i warto poszukać sobie gdzieś na szrocie ew jakiś podobny i dociąć go na odpowiednią długość.
      Moje pytania:
      1. jaka jest długość takowego bagnetu?
      2. gdzie można kupić taki wskaźnik?
      3. od jakiego ciągnika może pasować? (ewentualnie symbol katalogowy)
      Lanie oleju na ślepo raczej nie wchodzi w grę...

• Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.