sidkoz

Przedni napęd do C-360 [połączone]

Polecane posty

DANIEL    1

nie wiem dokładnie ale mi sie zdaje że to jakaś ściema, ktoś zmienił opony i zrobił fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Człowieku przyjźałeś się fotkom ? To nie jest ściema !


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

w sasiedniej wsi maja c -360 z napedem 4x4 naped od zetora! i  na ty zdjeciu tonei sciema bo widac  wałek do pzredniego napedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

przejżyj całą galerię z ursusami to znajsziesz tam bedzie pisać nzw użytkownika i wtedy sie z nim z kontaktujesz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

Znalazłem ;D zdjęcia tego ursusa c-360 z 4x4 są na 27 stronie gość który je dodał nazywa sie rafal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

facet który u mnie pracuje mówi ze mam kumpla który zrobił przód

ja mam 60 ale tylko ze wspomaganiem

jeden koło nas ma przód ale jakis dziwny i niewiem czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

ja mam w swoim c360 3p naped od zetora 7245 sprawuje sie bardzo dobrze przy zakladaniy musialem wprowadzic tylko kilka drobnych zmian w skrzyni biegów ciągnik jest o wiele silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
ja mam w swoim c360 3p naped od zetora 7245 sprawuje sie bardzo dobrze przy zakladaniy musialem wprowadzic tylko kilka drobnych zmian w skrzyni biegów ciągnik jest o wiele silniejszy

 

Wrzuć foty jak założyłeś, tak żeby było wszystko widać i opisz jak to robiłeś. Sam myślę o przednim, ale nie wiem zbytnio jak się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

tak "ciagnik jest o wiele mocniejszy" nieuwierze jak niezobacze:)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
tak "silnik jest o wiele mocniejszy" nieuwierze jak niezobacze:)

Kolega napisał ciągnik a nie silnik. Jeśli przedni napęd dobrze działa to na uciągu faktycznie może być znaczny wzrost siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

ciekawe jak sobie radzi silnik w takiej sytuacji? teraz pewnie vzesciej sie dusi zwlaszcza na wyzszych biegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Przedni napęd do Ursusa C-360:

-co o nim sądzicie,

-ile może kosztować

-czy wszystkie c-360 mają wyjście pod przedni napęd

?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

C-360 niema wyjścia na przedni napęd,a to że ktoś takie cudo zamontował to tylko zwyczajna ludzka kombinacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

No to jesteście mało zorientowani bo niektóre wersje ( ale to 1 % Ursusów C-360 ) miały wejścia pod przystawke do przedniego napędu. A kiedyś ale to dawno był 360 z napędem na przód na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

dokładnie! było kilka egzemplarzy c 360 z możliwością założenia napędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez Detrio
      Witam!
      Jestem zainteresowany kupnem napędu przedniego oraz turbo do mojej c360 ,ale czy to wg opłacalne ?
      Ile ma mocy po takiej modernizacji ?  Ile da rade pociągnąć ?
      Znajomi mi mówią ,że daje to niezłego kopa ,ale chce wiedzieć dokładnie i konkretnie na ten temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj