Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

mirro    6480

Każdy walczy o swoich rolników. Mamy ministra naszego rządu, jest umocowany prawnie w strukturach państwa więc mówiąc po żołniersku" niech zapier..la". Nie chciałbym aby działanie Tuska okazało się większym sukcesem niż ministra mojego kraju, Bo to by świadczyło iż na prawdę nasz rząd do niczego się nie nadaje i zwiastuje kolejną odsłonę wojny polsko-polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4713

Jurgiel nagrodę wziął już walczyć nie musi. Taka gadka teraz to raczej dorabianie ideologii, że mu się należało. I już nie musi zapier bo przecież nagroda jest po zakończonej pracy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Padło hasło  mieszkanie plus. Ale nie wiem czy wiecie, że jest z tym problem. Mieszkań w cenie najmu niższej od wolnorynkowej nie da się wybudować. I chyba ten program nie zrobi takiej furory jak 500 plus.

Co powiecie na wytyczne dotyczące prasy na stacjach Orlenu. Władza na siłę chce sprzedawać ludziom makulaturę, której nikt czytać nie chce. Takich jaj za żadnego rządu jeszcze nie było. Pis naprawdę jest jak komuna.

Skleroza?

Nowa odsłona afery taśmowej. Graś z Kulczykiem "wymienili" naczelnego "Faktu"? Jest komentarz wydawcy

25.04.2016, 18:36 | Aktualizacja: 25.04.2016, 19:57
 
 
 
 
 
93
 

Tygodnik "Do Rzeczy" dotarł do nowych nagrań z afery taśmowej. Słychać na nich rozmowę Pawła Grasia z Janem Kulczykiem. Minister z KPRM skarży się biznesmenowi na ataki "Faktu" na Donalda Tuska i jego rodzinę.

 
 

Taśmy, do których dotarło "Do Rzeczy", pochodzą z restauracji Amber Room. Jak pisze tygodnik, z kontekstu rozmowy Jana Kulczyka z Pawłem Grasiem wynika, że odbyła się ona 17 kwietnia 2014. Poruszano w niej plany stworzenia wielkiego koncernu energetycznego, jak też prywatyzację spółki Ciech. Pismo zdecydowało się jednak opublikować fragment, dotyczący "Faktu".

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze ważne, żeby te media kurde, jakoś doceniały to, co się dzieje - mówi Paweł Graś - ujawnia prawicowy tygodnik. No więc z "Faktem" kłopot, to jest... "Fakt" należy do Springera? Tak? - pyta Jan Kulczyk. Chce też dowiedzieć się, czy Merkelowa nic tam nie może?. Minister z Kancelarii Premiera odpowiada, że myśmy gadali z nimi. I tak i siak. Oni z jednej strony mówią, ci Niemcy, że oni patrzą wyłącznie biznesowo i że się nie wtrącają, nie wpływają i tak dalej. Taka kurde gazeta, która zajmuje się wyłącznie hejtem i nieustannym atakowaniem rządu i premiera, to jest kurde mać obłęd 

Jan Kulczyk sugeruje więc, jak pisze "Do Rzeczy", że spotka się z wdową po właścicielu niemieckiego koncernu medialnego - Axel Springer. Ja spróbuję... To nie jest sprawa pilna, szybko ja nie jestem w stanie, ale spróbuję się, wiesz, tak z nią zaprzyjaźnić, ona nawet taka stara, brzydka baba, żeby jeszcze była... to jest przyjemność zjedzenia kolacji, a tak wiesz to... Wiesz, ja spróbuję - obiecuje.

Paweł Graś mówi wtedy, że nie podoba mu się, by media z niemieckim kapitałem atakowały rząd. To jest gazeta niemiecka bądź co bądź. Tu pojadę Kaczyńskim trochę - ale, żeby była tak zaangażowana w atakowanie rządu. To jest aż nieprzyzwoite - twierdzi. To jest psychologiczna mentalność. PiS-iorem jest naczelny. To na pewno. Naczelny "Faktu" - Jankowski. To jest, ja z nim gadałem parę razy. To jest raz, to jest jeden powód taki, wiesz... mega, na tym poziomie najwyższym. On po prostu ma takie przekonanie i generalnie jest po ich stronie. Po drugie, oczywiście, gazeta musi atakować rząd, bo taka jest jej rola, bo inaczej by się nam w głowie poprzewracało, gdyby nas nie atakowano - mówi. Twierdzi też, że ataki Donalda Tuska i jego rodzinę bolą. To jest takie pastwienie się, k... - mówi. Dlatego też Jan Kulczyk raz jeszcze obiecuje, że porozmawia z wdową po właścicielu.

"Do Rzeczy" przypomina, że sześć tygodni po tej rozmowie zmienia się redaktor naczelny "Faktu". Grzegorza Jankowskiego zastąpił wówczas Robert Feluś, który na stanowisku pozostaje do dziś.

Doniesieniom tygodnika zaprzecza wydawca "Faktu" Ringier Axel Springer Polska. - Nie wchodzimy w dyskusję na temat spiskowej teorii zaprezentowanej w publikacji w tygodniku "Do Rzeczy", która jest całkowicie absurdalna. Twierdzenie, że były naciski polityków w sprawach dotyczących członków czy szefów redakcji, jest nieprawdą – powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej w Grupie Onet-RAS Polska.

Warzecha: Sądziłem, że na Jankowskiego wywierano presję

Do treści nagrań odniósł się Łukasz Warzecha, który przez 10 lat pisał w "Fakcie" m.in. felietony. Z tytułem pożegnał się wkrótce po Jankowskim.

Wiedziałem, że sprawy mają się coraz gorzej już wiele miesięcy wcześniej. Mogłem odczuć, że moje teksty i w ogóle obecność opinii uwierają kogoś w wydawnictwie. Sądziłem, że na Grzegorza Jankowskiego jest wywierana presja także w mojej sprawie. On sam tego nigdy nie potwierdził, ale nasza ostatnia rozmowa w redakcji, w wyniku której pożegnałem się z tytułem, gdzie przepracowałem 10 lat, utwierdziła mnie w tym przekonaniu - napisał na swoim profilu na Facebooku, a jego wpis cytują wirtualnemedia.pl.

Warzecha dodał, że w jego przekonaniu za czasów Grzegorza Jankowskiego "Fakt" był gazetą niezależną. Swe stanowisko publicysta powtórzył w radiowej Jedynce. - "Fakt" był zadrą wiadomo gdzie dla wszystkich rządzących. To prze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
7 minut temu, mirro napisał:

Każdy walczy o swoich rolników. Mamy ministra naszego rządu, jest umocowany prawnie w strukturach państwa więc mówiąc po żołniersku" niech zapier..la". Nie chciałbym aby działanie Tuska okazało się większym sukcesem niż ministra mojego kraju, Bo to by świadczyło iż na prawdę nasz rząd do niczego się nie nadaje i zwiastuje kolejną odsłonę wojny polsko-polskiej.

,,Profesor,, Założy  parę  razy Marynarkę  wypastuje  buty  i może  coś  w zamian mu dadzą   ale

Dopiero jak przyjmiemy  uchodźców    HAAAAAAA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6480

Fajne porównanie. Wycofanie periodyków z gołymi d*pami do stopowania dziennikarzy źle piszących o rodzinie polityka.

Marek gorzej jak mu dadzą co co chce, a potem wystartuje na prezydenta.  Wtedy będziesz mógł mówić że osadzili go na naszym tronie. :D

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Nie dadzą  bo  go nie puszczą  do puki  Polska nie przyjmie  uchodźców

HAAAAA

xDxDxD

A na Prezydenta  to on Niema  szans   najmniejszych z  Prezydentem  Andrzejem Dudą

Co najwyżej to  ,,Profesor,, może  mu  marynarkę zakładać   xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4713

Bogdan może i Graś wpływał na zmianę naczelnego jednej z gazet. Aczkolwiek atak na rodzinę polityka był mało elegancki. Ale władza nie decydowała jakie tytuły mogą być sprzedawane w Orlenie a jakie nie. Tak tylko komuna robiła. 

Co do prezydentury Tuska poczekamy zobaczymy. Nie wiem jak będzie. Ale Duda mistrz wpadki jak Komorowski tez nie jest jakimś szczególnie wspaniałym prezydentem.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Marek - niech on w Brukseli walczy a nie w Jasionce. Tam nie ma żadnej walki- zgłosiliśmy zastrzeżenie, staramy się , wyrażam stanowisko rzadu, KE rozpatrzy itd itp. 

Na tych spotkaniach pomimo, że czas dla rolników był ograniczony do minimum (maja słuchać, a nie zadawać bzdetne pytania i tworzyć niepotrzebny ferment w ideale) to i tak nieźle się tej całej świcie dostało. Po spotkaniu w Boninie jeszcze nie widziałem tak rozdygotanego szefa KOWR-uxD.

 

Sezon prac polowych się zaczyna na dobre, bo Sempen zapowiedział skok cen ON.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6480

Ale jak wczoraj ładnie przytulał się nasz Prezydent z ministrem Błaszczakiem w Bagram. A jakie to patriotyczne zapewnienia padały. Wypisz, wymaluj wspaniała i zgodna rodzinka. Prezydent zdawał się mówić do ministra "mów mi wuju".:D
Tylko w relacji pokazano trochę za dużo, sam byłem zdziwiony kogo tam zobaczyłem na tej zmianie. Widać niektórzy wolą przeczekać rozpiździel w Afganistanie. Tam chyba jednak bezpieczniej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3261

...mów mi wuju - kapitalne xD
Szkoda że tylko Rocho Kowalski służbista pasuje.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

W TVParanoja  dziś jada po Rosji i Putinie. Guzik mu mogą zrobić za otrucie jego szpiega a z bezradnosci co do Nordstream2 plują na wschód jak się da. Na pasku - "Niemcy zdradziły UE z Rosją" O.o W polityce nie ma wrogów ani przyjaciół a tylko interesy - tego nigdy sie nie nauczą i nie zrozumieją.

Pewnie dotarło że wstali z kolan a mimo to zostali wydupceni na stojąco :P

Edytowano przez Ulman
  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3261

O wiele rozsądniejszą była by opcja propozycji przyłączenia się do nordstream niż torpedowanie projektu ale to co piszę jest wybitnie politycznie niepoprawne w Polsce i nie ma sensu zagłębiać się w argumentację.
To że Rosja buduje rurociąg omijający nie tylko nas ale i Białoruś i Ukrainę to dowód na słabą wiarę w imperialne sukcesy w przewidywalnej przyszłości w samej Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

Ponoć  propozycja była ale ze wszelkie nasze władze mają paniczną rusofobie to z założenia  zostało to odrzucone. Kiedy powstała jedna rura to i im zaczeła mięknąć rura:S, Jej przepustowość gwarantowała że gaz musi płynąć przez Polskę by zaspokoić popyt na zachodzie.   Podwojenie przepustowości przez Nordstream 2  skutkuje możliwością ograniczenia przepływu przez Polskę. Za czas jakiś się okaże że mogą się obejść bez nas i nie bedziemy mieli zadnych atutów w reku. Jedna nitka Nordstream ma taka moc przesyłową jak cały tranzyt przez Polskę wiec bez zmniejszenia przepływu na zachód mogą z jednego zrezygnować w razie potrzeby. Na nasze szczęście nimi dużo częściej kieruje logika i ekonomia a nie emocje i zabobony więc mozemy być w miarę spokojni ale nie liczył bym na jakiekolwiek obniżki cen.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4659
15 godzin temu, hubertuss napisał:

Co powiecie na wytyczne dotyczące prasy na stacjach Orlenu. Władza na siłę chce sprzedawać ludziom makulaturę, której nikt czytać nie chce. Takich jaj za żadnego rządu jeszcze nie było. Pis naprawdę jest jak komuna.

nie majacz bo to samo było z gw + każdy urząd miał prenumerat z naszych  podatków + sponsoring w postaci oklejonych przystanków 

14 godzin temu, hubertuss napisał:

Bogdan może i Graś wpływał na zmianę naczelnego jednej z gazet. Aczkolwiek atak na rodzinę polityka był mało elegancki. Ale władza nie decydowała jakie tytuły mogą być sprzedawane w Orlenie a jakie nie. Tak tylko komuna robiła. 

uczepisz się gówna i piszesz bzdety 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3261

Mieliśmy być pomostem łączącym wschód z zachodem a próbujemy lodową pustynię północy z dziadowskim południem.
Chcemy współdecydować o polityce gospodarczej całej UE przez wpływanie na innych jej członków a jednocześnie walczymy o suwerenność narodową członków. Jest to co prawda wypadkowa kilku ekip rządzących ale jedynym sukcesem jak na razie było oderwanie się od strefy wpływów sowietów którzy i tak samoistnie się rozpadli. Wejście do NATO jest tylko naturalną konsekwencją poprzedniego a wejście do UE było tylko dowodem na poczucie bezsilności gospodarczej. O wiele więcej nas interesują stosunki z krajami odległymi o tysiące kilometrów niż z bezpośrednimi sąsiadami jak też istotniejsza jest przeszłość tym bardziej im odleglejsza od bieżących problemów i przyszłości bo to drugie trudniejsze w propagandzie w dobie internetu
... czytam akurat sobie Известия a później zajrzę na amerykańskie portale jak nieco "chińszczyzny" zanim nie zaczęli jeszcze blokować i u nas "wrażej propagandy". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4659
14 godzin temu, Ulman napisał:

Jak nie wiesz co pisać to piszesz cokolwiek.:D Jaki to ma związek z tym o czym ja pisałem?

o twojej śmiesznej głupocie na temat leczenia dentysty itp  morze masz takie ubezpieczeniexD kto ma cie wyleczyć jak bd miał wypadek ??  

14 godzin temu, marekfarmer napisał:

Ale  ,, Profesor,, Takie  wysokie stanowisko piastuje xDxD tak  ,,Makreli,, Usługuje  i  Juncerowi  że na pewno  wywalczy  coś  dla Polski  xDxDxD 

haaaa

no dzisiaj  możemy naszego her tuska ocenić jak było lemingom śmiesznie 27;1  była to prawda 27 usługi Niemcom  i 1 najważniejsza robienie z polski debili  

14 godzin temu, hubertuss napisał:

Jurgiel nagrodę wziął już walczyć nie musi. Taka gadka teraz to raczej dorabianie ideologii, że mu się należało. I już nie musi zapier bo przecież nagroda jest po zakończonej pracy hehe.

twoja myśl herezja ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

Na mój gust to od leczenia jest lekarz. Masz jakieś inne doswiadczenia?

Pogodziłeś  się już z posiadaniem pogladów jak Zandberg:S:D

Ty chyba w desperacji tak sobie zwycięstwo 1: 27 tłumaczysz. A tak w sumie to po co to pokrętnie tłumaczysz jak to ewidentny sukces był?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

nic sie nie zmieniło, robilismy laske za darmo i nadal robimy ją za darmo.... jak żydówka zrobiła z polaków antysemitów to żadnych konsekwencji, a jak w anglii otruto kogos tam gazem to pierwsi przed szereg wyskoczyli frajerzy zeby wywalac rosyjskich dyplomatów .... jakos żydowskich nie wywalaja za jawne nieprawdziwe oskarżenia .... a co nas obchodzi to co sie dzieje w anglii ? jaki mamy w tym biznes ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4659
12 minut temu, Ulman napisał:

Na mój gust to od leczenia jest lekarz. Masz jakieś inne doswiadczenia?

 

a kto ma za leczenie zapłacić ?? 

 

13 minut temu, Ulman napisał:

Ty chyba w desperacji tak sobie zwycięstwo 1: 27 tłumaczysz. A tak w sumie to po co to pokrętnie tłumaczysz jak to ewidentny sukces był?

a masz inne przekonanie wypisz mi jego zasługi dla polski ?? czemu nie zabroni nord stream 2  no baaa siostrze Merkel  

Przed chwilą, ozzborn napisał:

a co nas obchodzi to co sie dzieje w anglii ? jaki mamy w tym biznes ? 

dokładnie mogliśmy by z tego zrobić interes z Rosją  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600
12 minut temu, ozzborn napisał:

nic sie nie zmieniło, robilismy laske za darmo i nadal robimy ją za darmo.... jak żydówka zrobiła z polaków antysemitów to żadnych konsekwencji, a jak w anglii otruto kogos tam gazem to pierwsi przed szereg wyskoczyli frajerzy zeby wywalac rosyjskich dyplomatów .... jakos żydowskich nie wywalaja za jawne nieprawdziwe oskarżenia .... a co nas obchodzi to co sie dzieje w anglii ? jaki mamy w tym biznes ? 

Nie mamy żadnego . To efekt owczego pedu. Barany tak mają. Orbana to zupełnie nie interesuje.

Za leczenie zapłaci firma w której zdecyduje sie wykupić ubezpieczenie

Moze i Tusk niewiele zrobił ale jak myslisz że on jeden może zabronić Nordstream to wydaje mi sie że odstawiasz "Latajacy cyrk Monty Romana" Absurd najwyzszej próby. Nie raz pisałeś że nic nie może a teraz byś chciał by zablokował rurociąg. Nie rób z siebie bezmyślnego gamonia Jednak sednem nie jest to czy Tusk może czy nie ale twoja abstrakcyjna próba udowodnienia że 1 : 27 to nasze zwyciestwo. Bo rozumiem że uważasz że wtedy wygralismy

Roman -interes z Rosją? z tymi palantami przy korycie? Żartowniś z ciebie:D

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4659
4 minuty temu, Ulman napisał:

Za leczenie zapłaci firma w której zdecyduje sie wykupić ubezpieczenie

xDmi jaka firma da ci cały pakiet na choroby wypadek i leczenie w podeszłym wieku 

 

4 minuty temu, Ulman napisał:

Moze i Tusk niewiele zrobił ale jak myslisz że on jeden może zabronić Nordstream to wydaje mi sie że odstawiasz "Latajacy cyrk Monty Romana" Absurd najwyzszej próby. Nie raz pisałeś że nic nie może a teraz byś chciał by zablokował rurociąg. Nie rób z siebie bezmyślnego gamonia Jednak sednem nie jest to czy Tusk może czy nie ale twoja abstrakcyjna próba udowodnienia że 1 : 27 to nasze zwyciestwo. Bo rozumiem że uważasz że wtedy wygralismy

niewiele ?? czy nic ?  nasze zwycięstwo? przecież każdy inny zrobił by do polski to samo bardziej zdradziecką mordą zalatuje bo inny to zrozumiałe ale zeby nasz nic do własnego kraju nic nie zrobił 

 

a podobno ten pis tak miał przepraszać żydów xD 

42 minuty temu, Ulman napisał:

Pogodziłeś  się już z posiadaniem pogladów jak Zandberg:S:D

https://twitter.com/pikus_pol/status/975002969178505216

ulman xD

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

Ta firma w której sie ubezpieczę zaczynając prace i której bede płacił zamiast państwowym krwiopijcom.  Nawet w podeszłym wieku możesz się ubezpieczyć od czego tylko chcesz tylko wtedy składka jest odpowiednio wyższa . Ponadto wiedząc jaki jest burdel w państwie socjalistycznym trzeba mieć okrągłą sumkę odłożoną na starość w razie w.

Nawet jak Tusk  nic nie zrobił i ma tę zdradziecką mordę to  czemu przed chwilą chciałeś by zatrzymał Nordstream? Ty masz jakieś rozczepienie jaźni?

 1 : 27 to było zwycięstwo według jakiej logiki i arytmetyki ?  O.o


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj