agromatik

Members
 • Ilość treści

  1763
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1029 Excellent

O agromatik

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 02/02/1970

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

13914 wyświetleń profilu
 1. Czyżby polska myśl wojskowa zjednoczonej prawicy?
 2. wszystko to wina zazdrosnego kota Takie wybitne geny pójdą w pi..u😪 a raczej w kanalizację
 3. Kacapom chyba umknęło że czasy kiedy można było uzyskać przewagę technologiczną stosując typowe mechaniczne rozwiązania w postaci dźwigienek, cięgiełek, kłębków mieszaniny materiałów czy filcu przeszły do historii.
 4. Dysydent a zwróciłeś uwagę na lakoniczne informacje o powrocie wahadłowca USArmy po set dniach z przestrzeni okołoziemskiej. Fakt wystrzelenia go i co robi na orbicie Ziemi te set dni (coś ponad 2 lata) umyka mediom. https://www.tygodnikprzeglad.pl/scisle-tajny-x-37b/
 5. Teraz kruwa MY!!!! cytując klasyka
 6. Zdaję sobie z tego sprawę. Śmieszą mnie teksty o nowych okupantach tym razem spod gwieździstego sztandaru. Patrząc na ich liczebność, to chyba więcej rusków stało na posterunkach w Bornym Sulinowie. Ja sam biorąc ON od znajomego widziałem ok. setki czołgów grzejących silniki.
 7. Zapewne bratnia armia rosyjska przestrzegałaby polskiego prawa, płaciła mandaty i odpowiadała za wypadki. Miałem wątpliwą przyjemność widzieć jak ta bratnia armia ze wschodu dokazywała na naszym terenie. Jazda po pijaku ziłami, krazami i tym podobnym sprzęciorem to była norma, a wypadek z sowietami to był problem, bo odszkodowanie to raczej ty płaciłeś a nie oni. Czołgi na gąskach na asfalcie to także był widok dość częsty ( kilka miesięcy co piątek 6 sztuk w te i wewte pomykało). Polowania na uciekinierów z jednostek, z ostrą bronią, to też nie była rzadkość.
 8. Świerka tną na potęgę bo wysycha i jest tani. Ma jeszcze jedną zaletę, na powietrzu szybko butwieje, na krzyże jak znalazł i rotacja miejsca może być szybka.
 9. otóż to, doskonale pytanie Ja mam z mielonych mebli nawet plastikowe kołki gdzieniegdzie widać🖕
 10. Wspominając o logice miałem na myśli te całkiem spore rzesze zaślepionych, zmanipulowanych i przyklaskujących tym niegodziwcom.
 11. Chyba jestem opętany bo po 20 min miałem dosyć. Moje poczucie logiki mocno ucierpiało.
 12. wpisz TAK i dostaniesz umowę na chwilówkę do spłaty😂
 13. 2,7 mld PLN na 10 lat wspierania kardiologii i tyle samo, ale na rok, dla mediów publicznych w roku wyborczym 2023 - to skala troski o zdrowie Polaków.
 14. istnieje , istnieje... tylko znaleźć nikt jej nie może... ale jak odszukają.... Ze sprawiedliwością jest tak jak z racją i d*pą, każdy ma swoją.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj