Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
b0gdan    90

Bieluch Chełm 15 tys tł 4.3 % b 3,2 % 1,16 brutto... podwyżka 5 gr, ale to taka jednorazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowicz pow 20tys   tł  4,2 bi 3,36    kontrola,   0.98 zł netto

 

Łowicz prawdopodobnie pada , ostatni miesiąc i traci płynność finansową i z czego tu się cieszyć ze masz 2 litry powyżej 20tys :D  B) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad531    63

Łowicz prawdopodobnie pada , ostatni miesiąc i traci płynność finansową i z czego tu się cieszyć ze masz 2 litry powyżej 20tys :D  B)

 

A Ty kolego skąd masz takie informacje ?? To, ze kiepsko jest to ja wiem, bo sam do Łowicza oddaje, ale ze aż tak ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek8903    0

ja oddaje do "zacnego" francuzika lactalis Polska wychodzi mi po 1zł , nigdy nie brałem i nie mam kredytów ,pomoc unijna w formie prowów mam daleko w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek83    15

nie no musze wam sie pochwalic, dzis przyszła faktura z Lacpol Piotrków Kuj. >6tyś. l 4tł, 3.11bi wyszło mi po 77gr brutto, nic tylko zwijac interes

U mnie Lacpol Zalesie k/Sępólna Kraj. powyżej 10000l, 3,9tł, 3,2b płaci 0,75 brutto. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Konrad a skąd taki pacjent może wiedzieć jak u mnie na profilu szczyci sie że ma widły fiskars...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

U mnie Lacpol Zalesie k/Sępólna Kraj. powyżej 10000l, 3,9tł, 3,2b płaci 0,75 brutto. ;[

U mnie lacpol Piotrków Kujawski powyżej 15000l, 3.8tl 3.1b.+kontrola użytkowosci 74gr brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konrad a skąd taki pacjent może wiedzieć jak u mnie na profilu szczyci sie że ma widły fiskars...

 

A ty jeszcze sobie takich nie kupiłeś dalej tymi starymi machasz :o A o Łowiczu wiem i z tego co słyszałem kto mądrzejszy ucieka :P Ja na szczęście oddaje gdzie indziej , i nie muszę trząść portami :D  :lol:  B) 

Radomsko 98 netto , tł 4,3 bi 3,6 ilość to już moja sprawa ;)     

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mlekovita wysokie, ostatni próg ilościowy(ponad 30 tys.) 3.97 tłuszcz 3.37 białko, 1.17 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty jeszcze sobie takich nie kupiłeś dalej tymi starymi machasz :o A o Łowiczu wiem i z tego co słyszałem kto mądrzejszy ucieka :P Ja na szczęście oddaje gdzie indziej , i nie muszę trząść portami :D  :lol:  B) 

Radomsko 98 netto , tł 4,3 bi 3,6 ilość to już moja sprawa ;)     

 

Ładne parametry ;)


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

A ty jeszcze sobie takich nie kupiłeś dalej tymi starymi machasz :o A o Łowiczu wiem i z tego co słyszałem kto mądrzejszy ucieka :P Ja na szczęście oddaje gdzie indziej , i nie muszę trząść portami :D :lol: B)

Radomsko 98 netto , tł 4,3 bi 3,6 ilość to już moja sprawa ;)

Przy takiej cenie to musisz mieć ponad 15 tys miesięcznie żeby mieć taką cenę, a jeżeli masz to masz ładne krowy jak dają takie parametry.

Radomsko moim zdaniem stoi dobrze płaci w czasie skupuje 30% mleka z innych mleczarni za czerwiec cena bez zmian i to mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad531    63

A ty jeszcze sobie takich nie kupiłeś dalej tymi starymi machasz :o A o Łowiczu wiem i z tego co słyszałem kto mądrzejszy ucieka :P Ja na szczęście oddaje gdzie indziej , i nie muszę trząść portami :D  :lol:  B) 

Radomsko 98 netto , tł 4,3 bi 3,6 ilość to już moja sprawa ;)     

 

Ciekawe gdzie uciekają, jak w obecnej sytuacji prawie żadna mleczarnia nie przyjmuje nowych dostawców ??!! Fakt, faktem, że OSM Łowicz w porównaniu do innych mleczarni ( tych w pobliżu) z ceną mleka wypada blado. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikaro    7

Mlekpol Grajewo

przedział 30 000- 50 000 l.

białko 3,26

tłuszcz 3,76

cena 1,196 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Ciekawe kto ten Łowicz weźnie jak to jest 3 w kraju mleczarnia to i długi musi mieć duże. Więc ryzyko konsolidacji tak dużej osm jest duże że razem pójdą na dno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

mlekovita Lubawa tł 3,7 bi 2,95 ocena  1,03 zł jakby nie oszukali na tł i białku  [ 0,9 i 0,3 ] cena była by dużo lepsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

mlekovita Lubawa tł 3,7 bi 2,95 ocena  1,03 zł jakby nie oszukali na tł i białku  [ 0,9 i 0,3 ] cena była by dużo lepsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
    • Przez kris14
      Witam wszystkich
       
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html
       
      Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Robert_Mobile
      Witam wszystkich, 
      obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/
       
      Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 
      zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie) kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc. Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 
       
      Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.
       
      Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru  
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj