News
Zaloguj się, aby obserwować  
Robert_Mobile

Wymagania co do aplikacji dla hodowców bydła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam wszystkich, 

obecnie mamy w fazie testów oprogramowanie dla weterynarzy: http://getcloudvet.com/

Jesteśmy w trakcie zbierania wymagań co do aplikacji mobilnej dla hodowców bydła, obecnie na liście mamy: 

• zarządzanie stada (dodawanie bydła przez skan kodu z kolczyka za pomocą aparatu), dodawanie wydarzeń (inseminacja, choroba, szczepionka, wycielenie)
  • kalendarz stada - na podstawie informacji uzupełnionych w stadzie propozycje zasuszania, wycielenia etc.

Co waszym zdaniem, zdaniem praktyków powinno się znaleść w aplikacji. 

Jeżli ktoś chce testować aplikację zapraszam do zapisania się na stronie http://getcloudvet.com/.

Ucinając dywagacje o cenę, aplikacja ma być darmowa dla gospodarstw poniżej 35 sztuk bydła. Powyżej symboliczny abonament lub chamskie reklamy - opcja do wyboru :) 

karol091193    188

dane muszą być kompatybilne z oprogramowaniem komputerowym, lub jakiś serwer ze względu na to, ze telefon nie jest trwałym urządzeniem i jego awaria pozbawi wszystkich danych a w tedy na dobrą sprawę można stado sprzedać. Myślałem nad czymś takim i nawet dla brata proponowalem aby coś takiego stworzył ale on jeszcze się niestety uczy i aż takiej wiedzy nie ma. Chętnie pomogę podsuwając pomysły i przy trstowaniu aplikacji :D

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Wszystkie dane będą synchronizowane z aplikacją w chmurze, do aplikacji będzie się można dostać przez serwis www, nie ma obaw o utratę danych. 

Bardzo chętnie udostępnię do testów aplikację i czekam na propozycję funkcjonalności użytecznych przy chodowli bydła mlecznego. 

Osoby zaangażowane będą mogły korzystać z aplikacji bezpłatnie do momentu zakończenia fazy testowania.

Edytowano przez Robert_Mobile

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez manitoumlt728
      Witam Wszystkich
      Mam Pytanie. Mam zamiar kupić wóz paszowy i nie wiem jaki. Mam do wyboru Italmix duplex  10m3 (2 ślimaki) oraz RMH mixell 10 m3 na jeden ślimak ? 
      Który znich jest lepszy czy 2 ślimaki czy 1 jeden ?
      czy Lepszy jest z firmy RMH czy Italmix
      Dodam tylko że Italmix ma wym. wys 2,30 szer. 2,15
      a RMH wys 2,45 a szer u dołu 2,25 u góry 2,40-45.
      obora o wymiarach wys 2,50 a szer stołu paszowego 2,50-260 tzn nie licząc żłobu.
      Bardzo bym prosił o opinie
    • Przez Marcin199027
      Witam chciałbym żebyście mi pomogli w wyborze. Mam dylemat ponieważ nie wiem co wybrać krowy mleczne czy bydło mięsne do hodowli. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam wszystkich, posiadam 14ha ziemi uprawnej i chciałbym się dowiedzieć ile powinienem z tego obsiać trawą, ile robić kiszonki z kukurydzy i ile hektarów obsiać zbożem na te 15 sztuk opasów. Ile tyle sztuk potrafi wyprodukować obornika przez rok i gnojowicy? (Sianokiszonka w balotach nie wchodzi w grę) Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam. 
    • Przez Tomek__
      Mam pewien problem po drobnej modernizacji w starej obory a dokładniej po zamontowaniu poideł, krowy jakoś nie potrafią nacisnąć tego języka który wpuszcza wodę.
      Znacie jakieś metody żeby nauczyć je pić z tych poideł?
    • Przez cycu99
      Witam mam pytanie ile mogę mieć krów na 30 ha, czy warto mieć na takim areale krowy czy może lepiej opasy z góry dzięki 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.